STEFI-MAR COM SRL – CUI 15928508
Pe scurt
STEFI-MAR COM SRL are CUI 15928508, număr de înregistrare J2003015791406 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 81.020 lei, un profit net de 1.570 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2024
| Denumire | STEFI-MAR COM SRL |
| CUI | 15928508 |
| Nr. Reg. Com. | J2003015791406 |
| EUID | ROONRC.J2003015791406 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-11-22 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 81 020 | 1 570 | 155 053 | 0 | 35 119 | -119 934 | 1 |
| 2023 | 81 864 | -40 735 | 153 528 | 0 | 32 025 | -121 503 | 1 |
| 2022 | 77 591 | -28 376 | 114 508 | 0 | 33 739 | -80 769 | 1 |
| 2021 | 64 699 | -23 761 | 92 165 | 0 | 39 772 | -52 393 | 1 |
| 2020 | 59 927 | -16 904 | 75 274 | 0 | 46 642 | -28 632 | 1 |
| 2019 | 68 624 | -21 007 | 64 391 | 0 | 52 664 | -11 727 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises81 020 lei
-1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STEFI-MAR COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 3286 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- OLTENIA INVEST S.R.L. – locul 3282, 82.217 lei, Dolj
- CONS-ACRED EXPERT S.R.L. – locul 3282, 53.483 lei, Timiş
- ART MONTANA HOTELS SRL – locul 3283, 82.135 lei, Ilfov
- DOXA PRO S.R.L. – locul 3283, 53.418 lei, Galaţi
- PHOENIX INTERNATIONAL GROUP SRL – locul 3284, 81.471 lei, Bucureşti
- NEXT MOONSHOT S.R.L. – locul 3284, 53.334 lei, Dolj
- VOILACOP SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM – locul 3285, 81.066 lei, Braşov
- DURABLE GROUP CONSULTING SERVICES S.R.L. – locul 3285, 53.060 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STEFI-MAR COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STEFI-MAR COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STEFI-MAR COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 35.119 |
| Stocuri | 28.878 |
| Creante | 2.862 |
| Disponibilitati | 3.379 |
| Datorii | 155.053 |
| Capitaluri proprii | -119.934 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 81.020 |
| Venituri totale | 81.505 |
| Cheltuieli totale | 79.120 |
| Profit brut | 2.385 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.570 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 32.025 |
| Stocuri | 9.938 |
| Creante | 2.258 |
| Disponibilitati | 19.829 |
| Datorii | 153.528 |
| Capitaluri proprii | -121.503 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 81.864 |
| Venituri totale | 81.936 |
| Cheltuieli totale | 121.852 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 39.916 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 40.735 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 33.739 |
| Stocuri | 29.506 |
| Creante | 2.091 |
| Disponibilitati | 2.142 |
| Datorii | 114.508 |
| Capitaluri proprii | -80.769 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 77.591 |
| Venituri totale | 77.667 |
| Cheltuieli totale | 105.266 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 27.599 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.376 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 39.772 |
| Stocuri | 36.069 |
| Creante | 1.300 |
| Disponibilitati | 2.403 |
| Datorii | 92.165 |
| Capitaluri proprii | -52.393 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 64.699 |
| Venituri totale | 64.699 |
| Cheltuieli totale | 87.813 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.114 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.761 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 46.642 |
| Stocuri | 43.290 |
| Creante | 1.348 |
| Disponibilitati | 2.004 |
| Datorii | 75.274 |
| Capitaluri proprii | -28.632 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 59.927 |
| Venituri totale | 59.927 |
| Cheltuieli totale | 75.939 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.012 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.904 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 52.664 |
| Stocuri | 49.062 |
| Creante | 1.550 |
| Disponibilitati | 2.052 |
| Datorii | 64.391 |
| Capitaluri proprii | -11.727 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 68.624 |
| Venituri totale | 68.624 |
| Cheltuieli totale | 88.945 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.321 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.007 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 60.764 |
| Stocuri | 56.035 |
| Creante | 2.138 |
| Disponibilitati | 2.591 |
| Datorii | 51.484 |
| Capitaluri proprii | 9.280 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 62.346 |
| Venituri totale | 62.346 |
| Cheltuieli totale | 83.484 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.138 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.384 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 75.117 |
| Stocuri | 65.568 |
| Creante | 1.220 |
| Disponibilitati | 8.329 |
| Cheltuieli in avans | 571 |
| Datorii | 44.024 |
| Capitaluri proprii | 31.664 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 70.931 |
| Venituri totale | 70.931 |
| Cheltuieli totale | 77.432 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.501 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.276 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 81.357 |
| Stocuri | 72.123 |
| Creante | 952 |
| Disponibilitati | 8.282 |
| Cheltuieli in avans | 571 |
| Datorii | 41.988 |
| Capitaluri proprii | 39.940 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 60.584 |
| Venituri totale | 60.584 |
| Cheltuieli totale | 55.159 |
| Profit brut | 5.425 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.606 |
| Pierdere neta | 0 |