START MOD SRL – CUI 25301483
Informativ
START MOD SRL are CUI 25301483, număr de înregistrare J2009000277270 și sediul în Sat Poloboc, Comuna Rediu, județul Neamţ. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.336.145 lei, un profit net de 736 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | START MOD SRL |
| CUI | 25301483 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000277270 |
| EUID | ROONRC.J2009000277270 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-03-17 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOTFOLEA IULIAN-VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 336 145 | 736 | 757 410 | 67 949 | 329 574 | -359 887 | 2 |
| 2024 | 1 212 938 | 43 707 | 756 079 | 89 191 | 615 324 | -51 564 | 4 |
| 2023 | 732 977 | 169 808 | 828 930 | 21 252 | 712 407 | -95 271 | 2 |
| 2022 | 1 006 458 | 121 419 | 523 861 | 28 144 | 308 837 | -186 880 | 5 |
| 2021 | 592 596 | -165 855 | 542 270 | 82 882 | 151 089 | -308 299 | 5 |
| 2020 | 768 028 | -187 640 | 552 332 | 78 394 | 331 494 | -142 444 | 5 |
| 2019 | 708 429 | 11 348 | 489 950 | 63 550 | 471 596 | 45 196 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “START MOD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 4922 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TOPOMIX IMOBILIARE S.R.L. – locul 4918, 1,34 mil. lei, Argeş
- ALEX & ZSOLT CONSTRUCT SRL – locul 4918, 303.635 lei, Satu Mare
- VERTICAL TREI SRL – locul 4919, 1,34 mil. lei, Bucureşti
- DASE S.R.L. – locul 4919, 303.523 lei, Suceava
- MARADOM CONSTRUCT SRL – locul 4920, 1,34 mil. lei, Cluj
- TIMEA DINAMIC S.R.L. – locul 4920, 303.388 lei, Timiş
- D.D. BOICEA SRL – locul 4921, 1,34 mil. lei, Dolj
- TEHNICIAN MEDICAL CONSTRUCT S.R.L. – locul 4921, 303.374 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „START MOD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „START MOD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „START MOD SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-03-08 |
| Data reactivare | 2016-05-18 |
| Data publicare | 2016-03-14 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 89.191 |
| Active circulante | 615.324 |
| Stocuri | 108.360 |
| Creante | 349.824 |
| Disponibilitati | 157.140 |
| Datorii | 756.079 |
| Capitaluri proprii | -51.564 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.212.938 |
| Venituri totale | 1.212.976 |
| Cheltuieli totale | 1.135.882 |
| Profit brut | 77.094 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.707 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 21.252 |
| Active circulante | 712.407 |
| Creante | 69.195 |
| Disponibilitati | 643.212 |
| Datorii | 828.930 |
| Capitaluri proprii | -95.271 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 732.977 |
| Venituri totale | 733.009 |
| Cheltuieli totale | 555.871 |
| Profit brut | 177.138 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 169.808 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 28.144 |
| Active circulante | 308.837 |
| Creante | 109.522 |
| Disponibilitati | 199.315 |
| Datorii | 523.861 |
| Capitaluri proprii | -186.880 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.006.458 |
| Venituri totale | 1.089.250 |
| Cheltuieli totale | 957.182 |
| Profit brut | 132.068 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 121.419 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 82.882 |
| Active circulante | 151.089 |
| Stocuri | 71.724 |
| Creante | 72.793 |
| Disponibilitati | 6.572 |
| Datorii | 542.270 |
| Capitaluri proprii | -308.299 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 592.596 |
| Venituri totale | 610.553 |
| Cheltuieli totale | 770.740 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 160.187 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 165.855 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 78.394 |
| Active circulante | 331.494 |
| Stocuri | 54.358 |
| Creante | 96.994 |
| Disponibilitati | 180.142 |
| Datorii | 552.332 |
| Capitaluri proprii | -142.444 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 768.028 |
| Venituri totale | 768.028 |
| Cheltuieli totale | 947.988 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 179.960 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 187.640 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 63.550 |
| Active circulante | 471.596 |
| Stocuri | 131.696 |
| Creante | 88.089 |
| Disponibilitati | 251.811 |
| Datorii | 489.950 |
| Capitaluri proprii | 45.196 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 708.429 |
| Venituri totale | 723.185 |
| Cheltuieli totale | 704.183 |
| Profit brut | 19.002 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 71.750 |
| Active circulante | 329.483 |
| Stocuri | 72.484 |
| Creante | 137.426 |
| Disponibilitati | 119.573 |
| Datorii | 367.385 |
| Capitaluri proprii | 33.848 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 609.562 |
| Venituri totale | 609.562 |
| Cheltuieli totale | 570.983 |
| Profit brut | 38.579 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.402 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 79.950 |
| Active circulante | 285.648 |
| Stocuri | 94.399 |
| Creante | 63.184 |
| Disponibilitati | 128.065 |
| Datorii | 364.153 |
| Capitaluri proprii | 1.445 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 273.861 |
| Venituri totale | 273.861 |
| Cheltuieli totale | 326.734 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 52.873 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 55.611 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 238.829 |
| Stocuri | 62.160 |
| Creante | 98.229 |
| Disponibilitati | 78.440 |
| Datorii | 181.773 |
| Capitaluri proprii | 57.056 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 360.919 |
| Venituri totale | 360.919 |
| Cheltuieli totale | 358.602 |
| Profit brut | 2.317 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.882 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |