STAR TOUR SRL – CUI 15343376
Pe scurt
STAR TOUR SRL are CUI 15343376, număr de înregistrare J2003000399202 și sediul în Sat Archia, Municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală declarată: CAEN 5590 – Alte servicii de cazare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.616.132 lei, un profit net de 76.996 lei și un număr mediu de 14 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | STAR TOUR SRL |
| CUI | 15343376 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000399202 |
| EUID | ROONRC.J2003000399202 |
| CAEN | 5590 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-04-04 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SZABO SORIN-SILVIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 616 132 | 76 996 | 4 252 239 | 6 619 785 | 1 598 306 | 3 583 443 | 14 |
| 2024 | 6 604 640 | 210 133 | 5 176 081 | 5 932 334 | 3 115 097 | 3 615 193 | 15 |
| 2023 | 6 121 540 | 1 647 715 | 3 695 721 | 6 000 226 | 1 928 316 | 3 979 044 | 20 |
| 2022 | 6 295 068 | 2 704 673 | 3 433 200 | 4 567 376 | 2 996 476 | 3 331 330 | 22 |
| 2021 | 4 308 689 | 920 660 | 1 104 819 | 3 635 334 | 1 877 686 | 3 378 551 | 25 |
| 2020 | 2 473 440 | 507 698 | 1 744 350 | 3 749 744 | 1 023 517 | 2 626 312 | 20 |
| 2019 | 4 086 288 | 947 507 | 2 105 061 | 2 833 832 | 1 564 589 | 2 118 614 | 21 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 616 132 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STAR TOUR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5590 Rev. 2 (echivalent: 5590 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte servicii de cazare |
| Descriere Activitate | Alte servicii de cazare |
| Cod CAEN principal | 55 Alte servicii de cazare |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Hunedoara , domeniul 5590: Alte servicii de cazare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 19 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALPIN 2003 SRL – locul 15, 70,70 mil. lei, Bucureşti
- US-ROM HOUSE LTD SRL – locul 15, 8,93 mil. lei, Iaşi
- VIZUINA LUPULUI S.R.L. – locul 15, 7,00 mil. lei, Cluj
- MITIJEN PREST SRL – locul 15, 402.768 lei, Hunedoara
- TRANSMARY TUR SRL – locul 15, 281.573 lei, Bacău
- IMPERIAL HOTEL MANAGEMENT SRL – locul 16, 67,00 mil. lei, Covasna
- ALY COMPLET TURISM SRL – locul 16, 8,55 mil. lei, Argeş
- EUGENIO AGRO-TOUR SRL – locul 16, 6,94 mil. lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STAR TOUR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STAR TOUR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STAR TOUR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.000.226 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.928.316 |
| Stocuri | 343.635 |
| Creante | 299.740 |
| Casa si conturi la banci | 1.284.941 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.292 |
| DATORII | 3.695.721 |
| VENITURI IN AVANS | 279.069 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.979.044 |
| Capital subscris varsat | 152.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.121.540 |
| VENITURI TOTALE | 6.416.155 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.723.013 |
| Profitul brut | 1.693.142 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.647.715 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.567.376 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.996.476 |
| Stocuri | 160.277 |
| Creante | 1.617.346 |
| Casa si conturi la banci | 1.218.853 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.379 |
| DATORII | 3.433.200 |
| VENITURI IN AVANS | 838.701 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.331.330 |
| Capital subscris varsat | 152.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.295.068 |
| VENITURI TOTALE | 7.141.625 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.414.874 |
| Profitul brut | 2.726.751 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.704.673 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.635.334 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.877.686 |
| Stocuri | 270.609 |
| Creante | 318.840 |
| Casa si conturi la banci | 1.288.237 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 92.865 |
| DATORII | 1.104.819 |
| VENITURI IN AVANS | 1.122.515 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.378.551 |
| Capital subscris varsat | 152.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.308.689 |
| VENITURI TOTALE | 4.406.734 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.479.249 |
| Profitul brut | 927.485 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 920.660 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| Active imobilizate | 2.833.832 |
| Active circulante | 1.564.589 |
| Stocuri | 93.994 |
| Creante | 492.113 |
| Disponibilitati | 978.482 |
| Datorii | 2.105.061 |
| Venituri in avans | 174.746 |
| Capitaluri proprii | 2.118.614 |
| Capital social | 152.000 |
| Cifra de afaceri | 4.086.288 |
| Venituri totale | 4.162.560 |
| Cheltuieli totale | 3.194.548 |
| Profit brut | 968.012 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 947.507 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |
| Active imobilizate | 2.695.970 |
| Active circulante | 1.099.672 |
| Stocuri | 68.316 |
| Creante | 227.413 |
| Disponibilitati | 803.943 |
| Datorii | 2.437.989 |
| Venituri in avans | 186.546 |
| Capitaluri proprii | 1.171.107 |
| Capital social | 152.000 |
| Cifra de afaceri | 3.271.253 |
| Venituri totale | 3.317.764 |
| Cheltuieli totale | 2.753.126 |
| Profit brut | 564.638 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 544.450 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |
| Active imobilizate | 2.623.166 |
| Active circulante | 916.151 |
| Stocuri | 61.829 |
| Creante | 208.098 |
| Disponibilitati | 646.224 |
| Datorii | 2.711.954 |
| Venituri in avans | 200.706 |
| Capitaluri proprii | 626.657 |
| Capital social | 921.000 |
| Cifra de afaceri | 3.143.516 |
| Venituri totale | 3.213.236 |
| Cheltuieli totale | 2.797.073 |
| Profit brut | 416.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 402.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 24 |
| Active imobilizate | 2.689.707 |
| Active circulante | 881.100 |
| Stocuri | 30.055 |
| Creante | 446.229 |
| Disponibilitati | 404.816 |
| Cheltuieli in avans | 1.547 |
| Datorii | 3.105.311 |
| Venituri in avans | 242.899 |
| Capitaluri proprii | 224.144 |
| Capital social | 921.000 |
| Cifra de afaceri | 2.737.844 |
| Venituri totale | 2.806.272 |
| Cheltuieli totale | 2.748.630 |
| Profit brut | 57.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.465 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |