SSM REGIS SRL – CUI 28414398
Informativ
SSM REGIS SRL are CUI 28414398, număr de înregistrare J16/832/2011 și sediul în Sat Amărăştii de Jos, Comuna Amărăştii de Jos, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 397.565 lei, un profit net de 74.911 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SSM REGIS SRL |
| CUI | 28414398 |
| Nr. Reg. Com. | J16/832/2011 |
| EUID | ROONRC.J2011000832168 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-05-02 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 397 565 | 74 911 | 346 268 | 417 557 | 33 005 | 104 294 | 1 |
| 2024 | 492 464 | 11 453 | 404 094 | 385 036 | 48 441 | 29 383 | 1 |
| 2023 | 424 712 | 17 088 | 61 059 | 22 945 | 56 044 | 17 930 | 2 |
| 2022 | 349 784 | 60 038 | 109 802 | 38 579 | 132 036 | 62 092 | 1 |
| 2021 | 290 320 | 114 187 | 262 130 | 56 175 | 187 228 | 114 387 | 2 |
| 2020 | 230 977 | 128 375 | 142 841 | 52 499 | 270 257 | 179 915 | 2 |
| 2019 | 164 017 | 70 254 | 94 007 | 5 138 | 166 439 | 79 560 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SSM REGIS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 584 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DPV SAFETY CONSULTING S.R.L. – locul 580, 398.580 lei, Ilfov
- TASECO SRL – locul 580, 121.400 lei, Sibiu
- FOTOGARAGESTUDIO S.R.L. – locul 580, 116.350 lei, Braşov
- VIMAS CROPS S.R.L. – locul 581, 398.472 lei, Brăila
- BUSINESS TEAM SERVICES S.R.L. – locul 581, 121.161 lei, Timiş
- LIKE AN IMAGE SRL – locul 581, 115.922 lei, Braşov
- IDT EVALUARE 2012 SRL – locul 582, 397.897 lei, Satu Mare
- CIO AGRI FARM SRL – locul 582, 120.201 lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SSM REGIS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SSM REGIS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SSM REGIS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-08-23 |
| Data reactivare | 2018-03-29 |
| Data publicare | 2016-08-24 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 385.036 |
| Active circulante | 48.441 |
| Stocuri | 26.021 |
| Creante | 16.352 |
| Disponibilitati | 6.068 |
| Datorii | 404.094 |
| Capitaluri proprii | 29.383 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 492.464 |
| Venituri totale | 534.916 |
| Cheltuieli totale | 518.114 |
| Profit brut | 16.802 |
| Profit net | 11.453 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 22.945 |
| Active circulante | 56.044 |
| Stocuri | 835 |
| Creante | 14.207 |
| Disponibilitati | 41.002 |
| Datorii | 61.059 |
| Capitaluri proprii | 17.930 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 424.712 |
| Venituri totale | 435.954 |
| Cheltuieli totale | 414.506 |
| Profit brut | 21.448 |
| Profit net | 17.088 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 38.579 |
| Active circulante | 132.036 |
| Creante | 5.531 |
| Disponibilitati | 126.505 |
| Cheltuieli in avans | 1.279 |
| Datorii | 109.802 |
| Capitaluri proprii | 62.092 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 349.784 |
| Venituri totale | 352.680 |
| Cheltuieli totale | 289.115 |
| Profit brut | 63.565 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.038 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 56.175 |
| Active circulante | 187.228 |
| Creante | 118.138 |
| Disponibilitati | 69.090 |
| Cheltuieli in avans | 133.114 |
| Datorii | 262.130 |
| Capitaluri proprii | 114.387 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 290.320 |
| Venituri totale | 293.390 |
| Cheltuieli totale | 176.268 |
| Profit brut | 117.122 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 114.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 52.499 |
| Active circulante | 270.257 |
| Creante | 1.031 |
| Disponibilitati | 269.226 |
| Datorii | 142.841 |
| Capitaluri proprii | 179.915 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 230.977 |
| Venituri totale | 232.293 |
| Cheltuieli totale | 99.312 |
| Profit brut | 132.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 128.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 5.138 |
| Active circulante | 166.439 |
| Stocuri | 1.151 |
| Creante | 1.801 |
| Disponibilitati | 163.487 |
| Cheltuieli in avans | 1.990 |
| Datorii | 94.007 |
| Capitaluri proprii | 79.560 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 164.017 |
| Venituri totale | 164.017 |
| Cheltuieli totale | 92.124 |
| Profit brut | 71.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 70.254 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.006 |
| Active circulante | 323.562 |
| Creante | 4.191 |
| Disponibilitati | 319.371 |
| Cheltuieli in avans | 504 |
| Datorii | 10.238 |
| Capitaluri proprii | 316.834 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 137.170 |
| Venituri totale | 137.186 |
| Cheltuieli totale | 66.464 |
| Profit brut | 70.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.347 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.759 |
| Active circulante | 267.085 |
| Creante | 700 |
| Disponibilitati | 266.385 |
| Cheltuieli in avans | 508 |
| Datorii | 22.865 |
| Capitaluri proprii | 247.487 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 109.203 |
| Venituri totale | 109.203 |
| Cheltuieli totale | 17.237 |
| Profit brut | 91.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 88.690 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 160.481 |
| Creante | 2.480 |
| Disponibilitati | 158.001 |
| Datorii | 1.684 |
| Capitaluri proprii | 158.797 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 80.785 |
| Venituri totale | 80.785 |
| Cheltuieli totale | 4.485 |
| Profit brut | 76.300 |
| Profit net | 73.876 |