SSM PROCONSULT 2007 SRL – CUI 22628260
Informativ
SSM PROCONSULT 2007 SRL are CUI 22628260, număr de înregistrare J2007002135037 și sediul în Municipiul Câmpulung, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 129.950 lei, o pierdere netă de 13.162 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SSM PROCONSULT 2007 SRL |
| CUI | 22628260 |
| Nr. Reg. Com. | J2007002135037 |
| EUID | ROONRC.J2007002135037 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-10-24 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SMĂRĂNDOIU IULIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 129 950 | -13 162 | 13 881 | 0 | 87 678 | 73 797 | 1 |
| 2024 | 133 718 | 15 061 | 16 803 | 15 779 | 114 377 | 113 353 | 2 |
| 2023 | 246 087 | 136 440 | 10 444 | 18 990 | 271 962 | 280 508 | 1 |
| 2022 | 299 579 | 245 787 | 59 695 | 21 965 | 368 328 | 330 598 | 1 |
| 2021 | 298 023 | 215 353 | 3 476 | 24 704 | 663 572 | 684 800 | 1 |
| 2020 | 298 605 | 229 519 | 5 384 | 15 283 | 701 653 | 711 552 | 1 |
| 2019 | 234 739 | 179 729 | 5 540 | 15 283 | 472 291 | 482 034 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SSM PROCONSULT 2007 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1334 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SSM PREST MIHFLOR SRL – locul 1330, 130.970 lei, Argeş
- AGROYRK'S S.R.L. – locul 1331, 130.833 lei, Dolj
- GREEN CONSTRADE S.R.L. – locul 1332, 130.699 lei, Iaşi
- AMODI PREMIUM S.R.L. – locul 1333, 130.364 lei, Prahova
- ROYAL CONSULTING SRL – locul 1335, 129.855 lei, Mureş
- NEMI SERV S.R.L. – locul 1336, 129.845 lei, Mureş
- LORAZ SMART EXPERT SRL – locul 1337, 129.620 lei, Prahova
- TRIUMPH CONSULTING SRL – locul 1338, 129.400 lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SSM PROCONSULT 2007 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SSM PROCONSULT 2007 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SSM PROCONSULT 2007 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 15.779 |
| Active circulante | 114.377 |
| Creante | 68.543 |
| Disponibilitati | 45.834 |
| Datorii | 16.803 |
| Capitaluri proprii | 113.353 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 133.718 |
| Venituri totale | 133.719 |
| Cheltuieli totale | 115.832 |
| Profit brut | 17.887 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.061 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 18.990 |
| Active circulante | 271.962 |
| Creante | 217.160 |
| Disponibilitati | 54.802 |
| Datorii | 10.444 |
| Capitaluri proprii | 280.508 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 246.087 |
| Venituri totale | 246.087 |
| Cheltuieli totale | 107.481 |
| Profit brut | 138.606 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 136.440 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 21.965 |
| Active circulante | 368.328 |
| Creante | 275.843 |
| Disponibilitati | 92.485 |
| Datorii | 59.695 |
| Capitaluri proprii | 330.598 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 299.579 |
| Venituri totale | 299.580 |
| Cheltuieli totale | 49.749 |
| Profit brut | 249.831 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 245.787 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 24.704 |
| Active circulante | 663.572 |
| Creante | 234.302 |
| Disponibilitati | 429.270 |
| Datorii | 3.476 |
| Capitaluri proprii | 684.800 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 298.023 |
| Venituri totale | 298.024 |
| Cheltuieli totale | 79.750 |
| Profit brut | 218.274 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 215.353 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 15.283 |
| Active circulante | 701.653 |
| Stocuri | -50 |
| Creante | 233.832 |
| Disponibilitati | 467.871 |
| Datorii | 5.384 |
| Capitaluri proprii | 711.552 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 298.605 |
| Venituri totale | 298.606 |
| Cheltuieli totale | 66.283 |
| Profit brut | 232.323 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 229.519 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 15.283 |
| Active circulante | 472.291 |
| Creante | 231.312 |
| Disponibilitati | 240.979 |
| Datorii | 5.540 |
| Capitaluri proprii | 482.034 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 234.739 |
| Venituri totale | 235.540 |
| Cheltuieli totale | 53.464 |
| Profit brut | 182.076 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 179.729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 15.283 |
| Active circulante | 291.817 |
| Creante | 182.682 |
| Disponibilitati | 109.135 |
| Datorii | 4.796 |
| Capitaluri proprii | 302.304 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 200.300 |
| Venituri totale | 200.301 |
| Cheltuieli totale | 115.722 |
| Profit brut | 84.579 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 82.576 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 15.283 |
| Active circulante | 298.418 |
| Creante | 189.352 |
| Disponibilitati | 109.066 |
| Datorii | 13.972 |
| Capitaluri proprii | 299.729 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 218.350 |
| Venituri totale | 218.351 |
| Cheltuieli totale | 145.097 |
| Profit brut | 73.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 71.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 15.283 |
| Active circulante | 224.293 |
| Creante | 201.102 |
| Disponibilitati | 23.191 |
| Datorii | 10.918 |
| Capitaluri proprii | 228.658 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 188.900 |
| Venituri totale | 190.435 |
| Cheltuieli totale | 123.713 |
| Profit brut | 66.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 64.818 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |