GREEN CONSTRADE S.R.L. – CUI 40686316
Pe scurt
GREEN CONSTRADE S.R.L. are CUI 40686316, număr de înregistrare J2019000962227 și sediul în Sat Vişan, Comuna Bârnova, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 130.699 lei, un profit net de 10.496 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GREEN CONSTRADE S.R.L. |
| CUI | 40686316 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000962227 |
| EUID | ROONRC.J2019000962227 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-02-22 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MORARIU ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130 699 | 10 496 | 4 751 | 2 150 | 12 518 | 10 758 | 1 |
| 2024 | 339 639 | 143 747 | 22 013 | 33 687 | 132 313 | 143 987 | 1 |
| 2023 | 431 877 | 218 016 | 41 896 | 48 777 | 212 808 | 219 689 | 1 |
| 2022 | 284 633 | 137 775 | 33 203 | 38 475 | 132 748 | 138 020 | 1 |
| 2021 | 180 513 | 81 737 | 34 736 | 49 295 | 80 270 | 94 829 | 1 |
| 2020 | 37 905 | -856 | 44 466 | 66 339 | 20 168 | 42 041 | 0 |
| 2019 | 286 825 | 42 697 | 62 598 | 83 996 | 21 499 | 42 897 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GREEN CONSTRADE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1332 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BROP 2016 CONSULTING S.R.L. – locul 1328, 132.505 lei, Ialomiţa
- AXA GREEN SOLUTION S.R.L. – locul 1329, 131.800 lei, Teleorman
- SSM PREST MIHFLOR SRL – locul 1330, 130.970 lei, Argeş
- AGROYRK'S S.R.L. – locul 1331, 130.833 lei, Dolj
- AMODI PREMIUM S.R.L. – locul 1333, 130.364 lei, Prahova
- SSM PROCONSULT 2007 SRL – locul 1334, 129.950 lei, Argeş
- ROYAL CONSULTING SRL – locul 1335, 129.855 lei, Mureş
- NEMI SERV S.R.L. – locul 1336, 129.845 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GREEN CONSTRADE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GREEN CONSTRADE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GREEN CONSTRADE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 33.687 |
| Active circulante | 132.313 |
| Creante | 97.499 |
| Disponibilitati | 34.814 |
| Datorii | 22.013 |
| Capitaluri proprii | 143.987 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 339.639 |
| Venituri totale | 341.431 |
| Cheltuieli totale | 192.725 |
| Profit brut | 148.706 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 143.747 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 48.777 |
| Active circulante | 212.808 |
| Creante | 153.483 |
| Disponibilitati | 59.325 |
| Datorii | 41.896 |
| Capitaluri proprii | 219.689 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 431.877 |
| Venituri totale | 431.877 |
| Cheltuieli totale | 209.628 |
| Profit brut | 222.249 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 218.016 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 38.475 |
| Active circulante | 132.748 |
| Creante | 96.702 |
| Disponibilitati | 36.046 |
| Datorii | 33.203 |
| Capitaluri proprii | 138.020 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 284.633 |
| Venituri totale | 284.633 |
| Cheltuieli totale | 144.069 |
| Profit brut | 140.564 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 137.775 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 49.295 |
| Active circulante | 80.270 |
| Creante | 1.715 |
| Disponibilitati | 78.555 |
| Datorii | 34.736 |
| Capitaluri proprii | 94.829 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 180.513 |
| Venituri totale | 180.513 |
| Cheltuieli totale | 96.345 |
| Profit brut | 84.168 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.737 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 66.339 |
| Active circulante | 20.168 |
| Stocuri | 38 |
| Disponibilitati | 20.130 |
| Datorii | 44.466 |
| Capitaluri proprii | 42.041 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 37.905 |
| Venituri totale | 38.250 |
| Cheltuieli totale | 38.046 |
| Profit brut | 204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 856 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 83.996 |
| Active circulante | 21.499 |
| Creante | 38 |
| Disponibilitati | 21.461 |
| Datorii | 62.598 |
| Capitaluri proprii | 42.897 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 286.825 |
| Venituri totale | 286.825 |
| Cheltuieli totale | 240.835 |
| Profit brut | 45.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.697 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |