SRM PROGRESIV GRUP SRL – CUI 38234580
Informativ
SRM PROGRESIV GRUP SRL are CUI 38234580, număr de înregistrare J2017016016402 și sediul în Bucureşti Sectorul 5, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 296.530 lei, un profit net de 151.010 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SRM PROGRESIV GRUP SRL |
| CUI | 38234580 |
| Nr. Reg. Com. | J2017016016402 |
| EUID | ROONRC.J2017016016402 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-09-18 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȘERBAN MARIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 296 530 | 151 010 | 5 594 | 23 590 | 133 131 | 151 653 | 2 |
| 2024 | 296 700 | 79 335 | 15 006 | 27 218 | 67 431 | 79 643 | 3 |
| 2023 | 287 580 | 61 216 | 11 235 | 48 219 | 28 263 | 67 108 | 2 |
| 2022 | 266 990 | 138 320 | 50 316 | 81 631 | 103 264 | 138 561 | 1 |
| 2021 | 258 500 | 138 014 | 68 602 | 108 642 | 94 567 | 138 255 | 1 |
| 2020 | 227 900 | 127 108 | 83 370 | 127 498 | 123 951 | 174 061 | 1 |
| 2019 | 204 700 | 105 134 | 3 498 | 0 | 106 666 | 105 374 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SRM PROGRESIV GRUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 806 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ELSSM S.R.L. – locul 802, 297.222 lei, Hunedoara
- NICMAD STUDIO S.R.L. – locul 802, 66.694 lei, Galaţi
- MATI SSM PROTECT S.R.L. – locul 802, 0 lei, Olt
- VIGIMEDICAL S.R.L. – locul 803, 297.098 lei, Bucureşti
- IMAGINE SRL – locul 803, 66.673 lei, Constanţa
- SEVEN PROJECT CONSULTING S.R.L. – locul 803, 0 lei, Sibiu
- MARCOS CONSULTING SRL – locul 804, 296.859 lei, Constanţa
- ZÂMBETE ÎN CULORI S.R.L. – locul 804, 66.583 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SRM PROGRESIV GRUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SRM PROGRESIV GRUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SRM PROGRESIV GRUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 27.218 |
| Active circulante | 67.431 |
| Creante | 1.460 |
| Disponibilitati | 65.971 |
| Datorii | 15.006 |
| Capitaluri proprii | 79.643 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 296.700 |
| Venituri totale | 296.711 |
| Cheltuieli totale | 214.467 |
| Profit brut | 82.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 79.335 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 48.219 |
| Active circulante | 28.263 |
| Creante | 4.740 |
| Disponibilitati | 23.523 |
| Cheltuieli in avans | 1.861 |
| Datorii | 11.235 |
| Capitaluri proprii | 67.108 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 287.580 |
| Venituri totale | 287.793 |
| Cheltuieli totale | 224.046 |
| Profit brut | 63.747 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.216 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 81.631 |
| Active circulante | 103.264 |
| Creante | 5.831 |
| Disponibilitati | 97.433 |
| Cheltuieli in avans | 3.982 |
| Datorii | 50.316 |
| Capitaluri proprii | 138.561 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 266.990 |
| Venituri totale | 268.206 |
| Cheltuieli totale | 127.549 |
| Profit brut | 140.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 138.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 108.642 |
| Active circulante | 94.567 |
| Creante | 33.462 |
| Disponibilitati | 61.105 |
| Cheltuieli in avans | 3.648 |
| Datorii | 68.602 |
| Capitaluri proprii | 138.255 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 258.500 |
| Venituri totale | 258.655 |
| Cheltuieli totale | 118.543 |
| Profit brut | 140.112 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 138.014 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 127.498 |
| Active circulante | 123.951 |
| Creante | 4.585 |
| Disponibilitati | 119.366 |
| Cheltuieli in avans | 5.982 |
| Datorii | 83.370 |
| Capitaluri proprii | 174.061 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 227.900 |
| Venituri totale | 227.943 |
| Cheltuieli totale | 99.142 |
| Profit brut | 128.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 127.108 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 106.666 |
| Creante | 32.096 |
| Disponibilitati | 74.570 |
| Cheltuieli in avans | 2.206 |
| Datorii | 3.498 |
| Capitaluri proprii | 105.374 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 204.700 |
| Venituri totale | 204.700 |
| Cheltuieli totale | 97.627 |
| Profit brut | 107.073 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 105.134 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 70.585 |
| Creante | 750 |
| Disponibilitati | 69.835 |
| Cheltuieli in avans | 161 |
| Datorii | 4.869 |
| Capitaluri proprii | 65.877 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 150.650 |
| Venituri totale | 150.650 |
| Cheltuieli totale | 82.039 |
| Profit brut | 68.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 67.104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 224 |
| Active circulante | 3.027 |
| Creante | 150 |
| Disponibilitati | 2.877 |
| Cheltuieli in avans | 308 |
| Datorii | 4.786 |
| Capitaluri proprii | -1.227 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.450 |
| Venituri totale | 7.450 |
| Cheltuieli totale | 8.802 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.352 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.427 |
| Nr. salariati | 3 |