SPEARHEAD SYSTEMS SRL – CUI 28109017
Pe scurt
SPEARHEAD SYSTEMS SRL are CUI 28109017, număr de înregistrare J2011002351403 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.838.255 lei, un profit net de 943.110 lei și un număr mediu de 17 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SPEARHEAD SYSTEMS SRL |
| CUI | 28109017 |
| Nr. Reg. Com. | J2011002351403 |
| EUID | ROONRC.J2011002351403 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-03-01 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PANĂ FINTA IOANA ALEXANDRA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 838 255 | 943 110 | 2 301 554 | 486 158 | 3 253 046 | 955 110 | 17 |
| 2024 | 8 550 557 | 291 806 | 1 894 470 | 512 925 | 2 512 014 | 810 256 | 19 |
| 2023 | 8 251 155 | 392 939 | 1 682 699 | 590 639 | 2 282 217 | 968 450 | 19 |
| 2022 | 8 167 154 | 563 511 | 1 287 275 | 524 695 | 2 114 002 | 978 734 | 16 |
| 2021 | 6 914 643 | 603 223 | 2 142 979 | 313 787 | 2 836 237 | 907 470 | 14 |
| 2020 | 5 770 264 | 292 247 | 1 371 581 | 500 063 | 1 642 082 | 699 913 | 14 |
| 2019 | 5 730 439 | 395 666 | 1 689 767 | 862 451 | 1 601 856 | 682 735 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 838 255 lei
27%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SPEARHEAD SYSTEMS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 141 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BLANKFACTOR S.R.L. – locul 137, 56,06 mil. lei, Cluj
- DIRECT NETWORK SOLUTIONS SRL – locul 137, 11,11 mil. lei, Ilfov
- ATLAS APPS SRL – locul 137, 2,96 mil. lei, Prahova
- CYBERPRO SOLUTIONS S.R.L. – locul 137, 2,70 mil. lei, Bucureşti
- OPSLITE SYSTEMS SRL – locul 137, 906.818 lei, Arad
- LLU TOTAL SOLUTIONS S.R.L. – locul 137, 610.573 lei, Arad
- PC MEDIA CONSULT SRL – locul 137, 186.728 lei, Bucureşti
- TOLUNA ROMANIA SRL – locul 138, 55,17 mil. lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SPEARHEAD SYSTEMS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SPEARHEAD SYSTEMS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SPEARHEAD SYSTEMS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 512.925 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.512.014 |
| Stocuri | 17.309 |
| Creante | 2.421.135 |
| Casa si conturi la banci | 73.570 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.091 |
| DATORII | 1.894.470 |
| VENITURI IN AVANS | 360.304 |
| CAPITALURI - TOTAL | 810.256 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.550.557 |
| VENITURI TOTALE | 8.606.175 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.249.076 |
| Profitul brut | 357.099 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 291.806 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 590.639 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.282.217 |
| Stocuri | 44.592 |
| Creante | 1.919.942 |
| Casa si conturi la banci | 317.683 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.665 |
| DATORII | 1.682.699 |
| VENITURI IN AVANS | 276.372 |
| CAPITALURI - TOTAL | 968.450 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.251.155 |
| VENITURI TOTALE | 8.326.082 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.854.657 |
| Profitul brut | 471.425 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 392.939 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 524.695 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.114.002 |
| Stocuri | 118.726 |
| Creante | 1.905.735 |
| Casa si conturi la banci | 89.541 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.841 |
| DATORII | 1.287.275 |
| VENITURI IN AVANS | 409.529 |
| CAPITALURI - TOTAL | 978.734 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.167.154 |
| VENITURI TOTALE | 8.272.683 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.618.534 |
| Profitul brut | 654.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 563.511 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 313.787 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.836.237 |
| Stocuri | 59.827 |
| Creante | 1.668.878 |
| Casa si conturi la banci | 1.107.532 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.872 |
| DATORII | 2.142.979 |
| VENITURI IN AVANS | 154.447 |
| CAPITALURI - TOTAL | 907.470 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.914.643 |
| VENITURI TOTALE | 6.996.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.286.357 |
| Profitul brut | 709.816 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 603.223 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 500.063 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.642.082 |
| Stocuri | 21.718 |
| Creante | 1.411.575 |
| Casa si conturi la banci | 208.789 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.377 |
| DATORII | 1.371.581 |
| VENITURI IN AVANS | 89.028 |
| CAPITALURI - TOTAL | 699.913 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.770.264 |
| VENITURI TOTALE | 5.830.147 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.482.785 |
| Profitul brut | 347.362 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 292.247 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 862.451 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.601.856 |
| Stocuri | 38.253 |
| Creante | 1.284.228 |
| Casa si conturi la banci | 279.375 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.953 |
| DATORII | 1.689.767 |
| VENITURI IN AVANS | 122.758 |
| CAPITALURI - TOTAL | 682.735 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.730.439 |
| VENITURI TOTALE | 5.753.897 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.278.401 |
| Profitul brut | 475.496 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 395.666 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 581.132 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.861.451 |
| Stocuri | 162.166 |
| Creante | 1.307.943 |
| Casa si conturi la banci | 391.342 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.178 |
| DATORII | 1.806.110 |
| VENITURI IN AVANS | 67.236 |
| CAPITALURI - TOTAL | 580.415 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.540.510 |
| VENITURI TOTALE | 6.554.968 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.038.785 |
| Profitul brut | 516.183 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 425.069 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| Active imobilizate | 856.131 |
| Active circulante | 1.196.751 |
| Stocuri | 139.217 |
| Creante | 970.788 |
| Disponibilitati | 86.746 |
| Cheltuieli in avans | 19.584 |
| Datorii | 1.501.013 |
| Venituri in avans | 117.473 |
| Capitaluri proprii | 453.980 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 4.810.241 |
| Venituri totale | 4.840.604 |
| Cheltuieli totale | 4.357.742 |
| Profit brut | 482.862 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 393.347 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 390.889 |
| Active circulante | 965.626 |
| Stocuri | 157.686 |
| Creante | 337.547 |
| Disponibilitati | 470.393 |
| Cheltuieli in avans | 63.056 |
| Datorii | 1.237.182 |
| Venituri in avans | 91.229 |
| Capitaluri proprii | 91.160 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 3.072.624 |
| Venituri totale | 3.108.467 |
| Cheltuieli totale | 3.046.560 |
| Profit brut | 61.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |