SOTECH EVOLUTION S.R.L. – CUI 41434287
Informativ
SOTECH EVOLUTION S.R.L. are CUI 41434287, număr de înregistrare J08/2480/2019 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 694.180 lei, un profit net de 190.496 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SOTECH EVOLUTION S.R.L. |
| CUI | 41434287 |
| Nr. Reg. Com. | J08/2480/2019 |
| EUID | ROONRC.J8/2480/2019 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-07-24 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARICĂI OVIDIU-PETRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 694 180 | 190 496 | 300 687 | 1 297 382 | 6 410 | 1 004 499 | 1 |
| 2024 | 810 754 | 410 457 | 332 724 | 913 591 | 320 474 | 902 893 | 3 |
| 2023 | 542 184 | 127 672 | 326 951 | 446 428 | 404 883 | 525 045 | 3 |
| 2022 | 383 585 | 56 398 | 141 809 | 490 209 | 69 625 | 418 025 | 2 |
| 2021 | 353 339 | 107 109 | 78 343 | 334 610 | 136 860 | 393 127 | 1 |
| 2020 | 388 759 | 232 787 | 101 230 | 332 992 | 54 255 | 286 017 | 2 |
| 2019 | 110 003 | 53 031 | 32 779 | 0 | 86 010 | 53 231 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SOTECH EVOLUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2522 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MBN ELECTRICAL SOLUTION S.R.L. – locul 2518, 697.121 lei, Bacău
- RLY TERMOINSTAL DIVISION S.R.L. – locul 2518, 473.911 lei, Maramureş
- TOPSAFE BUILDING SERVICES S.R.L. – locul 2519, 695.376 lei, Bucureşti
- CONSTIAN SRL – locul 2519, 473.889 lei, Bihor
- ROXAMPER SRL – locul 2520, 694.853 lei, Maramureş
- FOXY PLAST IMPEX SRL – locul 2520, 473.861 lei, Bucureşti
- KWA-ELECTRO KYT S.R.L. – locul 2521, 694.183 lei, Constanţa
- ELSA THERM S.R.L. – locul 2521, 473.578 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SOTECH EVOLUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SOTECH EVOLUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SOTECH EVOLUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 913.591 |
| Active circulante | 320.474 |
| Stocuri | 281.864 |
| Creante | 28.595 |
| Disponibilitati | 10.015 |
| Cheltuieli in avans | 1.552 |
| Datorii | 332.724 |
| Capitaluri proprii | 902.893 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 810.754 |
| Venituri totale | 810.879 |
| Cheltuieli totale | 382.606 |
| Profit brut | 428.273 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 410.457 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 446.428 |
| Active circulante | 404.883 |
| Stocuri | 391.085 |
| Disponibilitati | 13.798 |
| Cheltuieli in avans | 685 |
| Datorii | 326.951 |
| Capitaluri proprii | 525.045 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 542.184 |
| Venituri totale | 542.714 |
| Cheltuieli totale | 389.875 |
| Profit brut | 152.839 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 127.672 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 490.209 |
| Active circulante | 69.625 |
| Stocuri | 8.157 |
| Creante | 15.000 |
| Disponibilitati | 46.468 |
| Datorii | 141.809 |
| Capitaluri proprii | 418.025 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 383.585 |
| Venituri totale | 383.586 |
| Cheltuieli totale | 323.927 |
| Profit brut | 59.659 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.398 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 334.610 |
| Active circulante | 136.860 |
| Stocuri | 120.632 |
| Disponibilitati | 16.228 |
| Datorii | 78.343 |
| Capitaluri proprii | 393.127 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 353.339 |
| Venituri totale | 353.389 |
| Cheltuieli totale | 243.200 |
| Profit brut | 110.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 107.109 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 332.992 |
| Active circulante | 54.255 |
| Stocuri | 34.251 |
| Disponibilitati | 20.004 |
| Datorii | 101.230 |
| Capitaluri proprii | 286.017 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 388.759 |
| Venituri totale | 389.139 |
| Cheltuieli totale | 152.687 |
| Profit brut | 236.452 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 232.787 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 86.010 |
| Stocuri | 81.250 |
| Disponibilitati | 4.760 |
| Datorii | 32.779 |
| Capitaluri proprii | 53.231 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 110.003 |
| Venituri totale | 110.139 |
| Cheltuieli totale | 56.016 |
| Profit brut | 54.123 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.031 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |