ROXAMPER SRL – CUI 21100134
Informativ
ROXAMPER SRL are CUI 21100134, număr de înregistrare J2007000362240 și sediul în Sat Moisei, Comuna Moisei, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 694.853 lei, un profit net de 1.666 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ROXAMPER SRL |
| CUI | 21100134 |
| Nr. Reg. Com. | J2007000362240 |
| EUID | ROONRC.J24/362/2007 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-02-15 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BÂTCA MARCEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 694 853 | 1 666 | 1 018 870 | 477 542 | 572 317 | 30 989 | 4 |
| 2024 | 342 595 | 17 542 | 748 488 | 360 995 | 416 815 | 29 322 | 4 |
| 2023 | 732 570 | 1 807 | 908 186 | 334 988 | 584 979 | 11 781 | 4 |
| 2022 | 620 787 | 30 732 | 821 168 | 326 378 | 504 764 | 9 974 | 2 |
| 2021 | 375 876 | 4 167 | 720 854 | 280 783 | 419 313 | -20 758 | 4 |
| 2020 | 359 351 | 588 | 635 725 | 326 543 | 284 257 | -24 925 | 3 |
| 2019 | 193 943 | 2 197 | 456 320 | 213 902 | 216 905 | -25 513 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROXAMPER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2520 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ECO MART ENERGY SRL – locul 2516, 697.255 lei, Argeş
- TECHMECH CONSULT S.R.L. – locul 2516, 474.104 lei, Constanţa
- ELECTRO ADRIAN LIGHTING SRL – locul 2517, 697.248 lei, Ilfov
- AMSTAL ENERGIE SRL – locul 2517, 473.949 lei, Ilfov
- MBN ELECTRICAL SOLUTION S.R.L. – locul 2518, 697.121 lei, Bacău
- RLY TERMOINSTAL DIVISION S.R.L. – locul 2518, 473.911 lei, Maramureş
- TOPSAFE BUILDING SERVICES S.R.L. – locul 2519, 695.376 lei, Bucureşti
- CONSTIAN SRL – locul 2519, 473.889 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROXAMPER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROXAMPER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROXAMPER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 360.995 |
| Active circulante | 416.815 |
| Stocuri | 333.746 |
| Creante | 32.714 |
| Disponibilitati | 50.355 |
| Datorii | 748.488 |
| Capitaluri proprii | 29.322 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 342.595 |
| Venituri totale | 698.226 |
| Cheltuieli totale | 677.733 |
| Profit brut | 20.493 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.542 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 334.988 |
| Active circulante | 584.979 |
| Stocuri | 426.920 |
| Creante | 43.023 |
| Disponibilitati | 115.036 |
| Datorii | 908.186 |
| Capitaluri proprii | 11.781 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 732.570 |
| Venituri totale | 794.591 |
| Cheltuieli totale | 785.988 |
| Profit brut | 8.603 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.807 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 326.378 |
| Active circulante | 504.764 |
| Stocuri | 317.328 |
| Creante | 78.759 |
| Disponibilitati | 108.677 |
| Datorii | 821.168 |
| Capitaluri proprii | 9.974 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 620.787 |
| Venituri totale | 620.814 |
| Cheltuieli totale | 584.498 |
| Profit brut | 36.316 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.732 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 280.783 |
| Active circulante | 419.313 |
| Stocuri | 247.984 |
| Creante | 43.344 |
| Disponibilitati | 127.985 |
| Datorii | 720.854 |
| Capitaluri proprii | -20.758 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 375.876 |
| Venituri totale | 489.801 |
| Cheltuieli totale | 481.540 |
| Profit brut | 8.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.167 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 326.543 |
| Active circulante | 284.257 |
| Stocuri | 177.684 |
| Creante | 66.018 |
| Disponibilitati | 40.555 |
| Datorii | 635.725 |
| Capitaluri proprii | -24.925 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 359.351 |
| Venituri totale | 359.389 |
| Cheltuieli totale | 355.312 |
| Profit brut | 4.077 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 213.902 |
| Active circulante | 216.905 |
| Stocuri | 148.100 |
| Creante | 34.162 |
| Disponibilitati | 34.643 |
| Datorii | 456.320 |
| Capitaluri proprii | -25.513 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 193.943 |
| Venituri totale | 239.969 |
| Cheltuieli totale | 235.673 |
| Profit brut | 4.296 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.197 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 215.122 |
| Active circulante | 101.945 |
| Stocuri | 50.500 |
| Creante | 31.407 |
| Disponibilitati | 20.038 |
| Datorii | 344.777 |
| Capitaluri proprii | -27.710 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 353.735 |
| Venituri totale | 353.756 |
| Cheltuieli totale | 346.510 |
| Profit brut | 7.246 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.708 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 112.633 |
| Active circulante | 126.761 |
| Stocuri | 86.114 |
| Creante | 5.481 |
| Disponibilitati | 35.166 |
| Cheltuieli in avans | 4.300 |
| Datorii | 275.112 |
| Capitaluri proprii | -31.418 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 237.711 |
| Venituri totale | 272.726 |
| Cheltuieli totale | 268.934 |
| Profit brut | 3.792 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 109.359 |
| Active circulante | 135.142 |
| Stocuri | 100.697 |
| Creante | 12.802 |
| Disponibilitati | 21.643 |
| Datorii | 276.884 |
| Capitaluri proprii | -32.383 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 282.737 |
| Venituri totale | 282.743 |
| Cheltuieli totale | 250.433 |
| Profit brut | 32.310 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.762 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |