SMART ELF SRL
| Denumire | SMART ELF SRL |
| CUI | 31296039 |
| Nr. Reg. Com. | J04/214/2013 |
| EUID | ROONRC.J4/214/2013 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-02-28 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BALINT DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 135 165 | 417 227 | 492 242 | — | — | — | 8 |
| 2024 | 4 813 486 | 779 323 | 711 686 | 120 962 | 1 389 795 | 799 071 | 10 |
| 2023 | 3 586 966 | 408 804 | 546 646 | 209 645 | 2 156 750 | 1 819 749 | 0 |
| 2022 | 4 797 008 | 589 855 | 521 342 | 201 883 | 1 934 752 | 1 615 293 | 4 |
| 2021 | 4 000 505 | 677 270 | 520 025 | 144 410 | 2 458 949 | 2 083 334 | 5 |
| 2020 | 3 506 706 | 775 205 | 550 232 | — | — | — | 6 |
| 2019 | 3 081 640 | 620 398 | 284 630 | — | — | — | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | 1 564 706 | 417 960 | 512 226 | 27 302 | 909 884 | 424 960 | 4 |
| 2016 | 1 205 747 | 209 494 | 130 973 | 27 302 | 427 521 | 323 850 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 135 165 lei
-35%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SMART ELF SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bacău , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SMART ELF SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SMART ELF SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SMART ELF SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 120.962 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.389.795 |
| Stocuri | 1.141.220 |
| Creante | 135.963 |
| Casa si conturi la banci | 112.612 |
| DATORII | 711.686 |
| CAPITALURI - TOTAL | 799.071 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.813.486 |
| VENITURI TOTALE | 4.819.048 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.891.282 |
| Profitul brut | 927.766 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 779.323 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 209.645 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.156.750 |
| Stocuri | 1.432.022 |
| Creante | 186.386 |
| Casa si conturi la banci | 538.342 |
| DATORII | 546.646 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.819.749 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.586.966 |
| VENITURI TOTALE | 3.588.194 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.143.508 |
| Profitul brut | 444.686 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 408.804 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 201.883 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.934.752 |
| Stocuri | 1.538.802 |
| Creante | 368.687 |
| Casa si conturi la banci | 27.263 |
| DATORII | 521.342 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.615.293 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.797.008 |
| VENITURI TOTALE | 4.797.388 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.159.559 |
| Profitul brut | 637.829 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 589.855 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 144.410 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.458.949 |
| Stocuri | 2.195.667 |
| Creante | 197.755 |
| Casa si conturi la banci | 65.527 |
| DATORII | 520.025 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.083.334 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.000.505 |
| VENITURI TOTALE | 4.005.946 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.288.616 |
| Profitul brut | 717.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 677.270 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| Active imobilizate | 119.135 |
| Active circulante | 1.837.161 |
| Stocuri | 1.503.897 |
| Creante | 156.022 |
| Disponibilitati | 177.242 |
| Datorii | 550.232 |
| Capitaluri proprii | 1.406.064 |
| Capital social | 7.000 |
| Cifra de afaceri | 3.506.706 |
| Venituri totale | 3.514.598 |
| Cheltuieli totale | 2.704.326 |
| Profit brut | 810.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 775.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 119.135 |
| Active circulante | 1.136.354 |
| Stocuri | 953.143 |
| Creante | 89.116 |
| Disponibilitati | 94.095 |
| Datorii | 284.630 |
| Capitaluri proprii | 970.859 |
| Capital social | 7.000 |
| Cifra de afaceri | 3.081.640 |
| Venituri totale | 3.081.644 |
| Cheltuieli totale | 2.430.430 |
| Profit brut | 651.214 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 620.398 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 45.982 |
| Active circulante | 1.311.840 |
| Stocuri | 878.363 |
| Creante | 298.733 |
| Disponibilitati | 134.744 |
| Datorii | 386.308 |
| Capitaluri proprii | 971.514 |
| Capital social | 7.000 |
| Cifra de afaceri | 3.137.235 |
| Venituri totale | 3.141.753 |
| Cheltuieli totale | 2.221.781 |
| Profit brut | 919.972 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 888.554 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.302 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 909.884 |
| Stocuri | 679.677 |
| Creante | 19.081 |
| Casa si conturi la banci | 211.126 |
| DATORII | 512.226 |
| CAPITALURI - TOTAL | 424.960 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.564.706 |
| VENITURI TOTALE | 1.568.306 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.133.137 |
| Profitul brut | 435.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 417.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.302 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 427.521 |
| Stocuri | 319.121 |
| Creante | 25.425 |
| Casa si conturi la banci | 82.975 |
| DATORII | 130.973 |
| CAPITALURI - TOTAL | 323.850 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.205.747 |
| VENITURI TOTALE | 1.205.783 |
| CHELTUIELI TOTALE | 956.455 |
| Profitul brut | 249.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 209.494 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |