SIMMASTER CONS SRL
| Denumire | SIMMASTER CONS SRL |
| CUI | 36568800 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001206046 |
| EUID | ROONRC.J2016001206046 |
| CAEN | 8230 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-09-27 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 629 800 | 480 750 | 743 492 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 791 729 | 831 855 | 567 719 | — | — | — | 1 |
| 2023 | 671 168 | 530 241 | 145 956 | — | — | — | 1 |
| 2022 | 521 895 | 1 892 820 | 581 693 | — | — | — | 1 |
| 2021 | 373 827 | 486 436 | 376 712 | — | — | — | 1 |
| 2020 | 232 960 | 99 320 | 582 870 | — | — | — | 2 |
| 2019 | 91 056 | 4 267 | 160 432 | — | — | — | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises629 800 lei
-20%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SIMMASTER CONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8230 Rev. 2 (echivalent: 8230 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor |
| Descriere Activitate | Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor |
| Cod CAEN principal | 82 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 8230: Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SIMMASTER CONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SIMMASTER CONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SIMMASTER CONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 827.720 |
| Active circulante | 585.593 |
| Stocuri | 12.280 |
| Creante | 328.985 |
| Disponibilitati | 168.140 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 567.719 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 845.594 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 791.729 |
| Venituri totale | 1.032.939 |
| Cheltuieli totale | 176.008 |
| Profit brut | 856.931 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 831.855 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 334.877 |
| Active circulante | 355.058 |
| Stocuri | 12.280 |
| Creante | 230.691 |
| Disponibilitati | 54.847 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 145.956 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 543.979 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 671.168 |
| Venituri totale | 751.527 |
| Cheltuieli totale | 214.898 |
| Profit brut | 536.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 530.241 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 335.593 |
| Active circulante | 2.143.221 |
| Stocuri | 12.280 |
| Creante | 1.901.779 |
| Disponibilitati | 3.998 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 581.693 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.897.121 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 521.895 |
| Venituri totale | 2.511.086 |
| Cheltuieli totale | 593.154 |
| Profit brut | 1.917.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.892.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 488.733 |
| Active circulante | 474.935 |
| Stocuri | 10.266 |
| Creante | 79.138 |
| Disponibilitati | 29.541 |
| Datorii | 376.712 |
| Capitaluri proprii | 586.956 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 373.827 |
| Venituri totale | 942.974 |
| Cheltuieli totale | 433.801 |
| Profit brut | 509.173 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 486.436 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 360.720 |
| Active circulante | 322.670 |
| Stocuri | 10.266 |
| Creante | 118.291 |
| Disponibilitati | 85.041 |
| Datorii | 582.870 |
| Capitaluri proprii | 100.520 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 232.960 |
| Venituri totale | 241.535 |
| Cheltuieli totale | 139.878 |
| Profit brut | 101.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 99.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 264.007 |
| Active circulante | 48.918 |
| Stocuri | 10.266 |
| Creante | 10.624 |
| Disponibilitati | 28.028 |
| Datorii | 160.432 |
| Venituri in avans | 1.717 |
| Capitaluri proprii | 150.776 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 91.056 |
| Venituri totale | 91.056 |
| Cheltuieli totale | 85.411 |
| Profit brut | 5.645 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.267 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 162.280 |
| Active circulante | 23.013 |
| Stocuri | 10.266 |
| Disponibilitati | 12.747 |
| Datorii | 38.784 |
| Capitaluri proprii | 146.509 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 84.971 |
| Venituri totale | 84.971 |
| Cheltuieli totale | 14.249 |
| Profit brut | 70.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.173 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 286.469 |
| Active circulante | 18.395 |
| Stocuri | 6.856 |
| Creante | 4.788 |
| Disponibilitati | 6.751 |
| Datorii | 173.888 |
| Capitaluri proprii | 130.976 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 167.458 |
| Venituri totale | 167.458 |
| Cheltuieli totale | 32.458 |
| Profit brut | 135.000 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.976 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 99.599 |
| Active circulante | 9.024 |
| Creante | 8.242 |
| Disponibilitati | 782 |
| Datorii | 78.421 |
| Venituri in avans | 8.000 |
| Capitaluri proprii | 22.202 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 25.467 |
| Venituri totale | 25.467 |
| Cheltuieli totale | 3.501 |
| Profit brut | 21.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.202 |
| Pierdere neta | 0 |