SEVEN SRL – CUI 16614929
Pe scurt
SEVEN SRL are CUI 16614929, număr de înregistrare J2004000323514 și sediul în Municipiul Olteniţa, județul Călăraşi. Activitatea principală declarată: CAEN 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.226.764 lei, un profit net de 34.649 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SEVEN SRL |
| CUI | 16614929 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000323514 |
| EUID | ROONRC.J2004000323514 |
| CAEN | 4334 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-07-16 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IACOB FLORENŢA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 226 764 | 34 649 | 1 309 657 | 1 077 140 | 469 231 | 235 464 | 2 |
| 2024 | 2 112 530 | 67 017 | 1 040 797 | 256 951 | 987 411 | 200 815 | 2 |
| 2023 | 2 257 574 | -382 824 | 1 137 105 | 632 154 | 643 000 | 133 799 | 2 |
| 2022 | 2 444 197 | 253 725 | 1 406 191 | 754 812 | 1 047 781 | 400 380 | 2 |
| 2021 | 1 596 200 | 22 926 | 998 681 | 858 081 | 358 462 | 220 340 | 2 |
| 2020 | 1 837 657 | 113 041 | 602 422 | 499 320 | 300 516 | 197 414 | 2 |
| 2019 | 1 344 514 | 10 118 | 513 640 | 370 795 | 225 085 | 84 373 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 226 764 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SEVEN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4334 Rev. 2 (echivalent: 4334 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Descriere Activitate | Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Călăraşi , domeniul 4334: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 75 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ICCO SMART SOLUTIONS S.R.L. – locul 71, 47,33 mil. lei, Braşov
- FRIGOTEHNICS SERV-COM SRL – locul 71, 35,68 mil. lei, Ilfov
- WELDMAG CONSTRUCT S.R.L. – locul 71, 16,83 mil. lei, Bacău
- ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC BUCURESTI (A.D.P.B.) SA – locul 71, 6,31 mil. lei, Bucureşti
- R.S. REGAL SHIP S.R.L. – locul 71, 5,93 mil. lei, Constanţa
- INDFLOOR MURES SRL – locul 71, 4,53 mil. lei, Mureş
- LOGICS SISTEM SRL – locul 71, 2,92 mil. lei, Caraş-Severin
- KLUTZ CONSTRUCT S.R.L. – locul 71, 2,33 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SEVEN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SEVEN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SEVEN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 256.951 |
| Active circulante | 987.411 |
| Stocuri | 2.290 |
| Creante | 898.348 |
| Disponibilitati | 86.773 |
| Datorii | 1.040.797 |
| Venituri in avans | 2.750 |
| Capitaluri proprii | 200.815 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.112.530 |
| Venituri totale | 2.455.014 |
| Cheltuieli totale | 2.318.099 |
| Profit brut | 136.915 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 67.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 632.154 |
| Active circulante | 643.000 |
| Stocuri | 117.516 |
| Creante | 411.592 |
| Disponibilitati | 113.892 |
| Datorii | 1.137.105 |
| Venituri in avans | 4.250 |
| Capitaluri proprii | 133.799 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.257.574 |
| Venituri totale | 2.443.141 |
| Cheltuieli totale | 2.807.947 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 364.806 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 382.824 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 754.812 |
| Active circulante | 1.047.781 |
| Stocuri | 400.413 |
| Creante | 560.860 |
| Disponibilitati | 86.508 |
| Cheltuieli in avans | 9.728 |
| Datorii | 1.406.191 |
| Venituri in avans | 5.750 |
| Capitaluri proprii | 400.380 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.444.197 |
| Venituri totale | 2.524.820 |
| Cheltuieli totale | 2.252.181 |
| Profit brut | 272.639 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 253.725 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 858.081 |
| Active circulante | 358.462 |
| Stocuri | 104.266 |
| Creante | 248.166 |
| Disponibilitati | 6.030 |
| Cheltuieli in avans | 9.728 |
| Datorii | 998.681 |
| Venituri in avans | 7.250 |
| Capitaluri proprii | 220.340 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.596.200 |
| Venituri totale | 1.635.478 |
| Cheltuieli totale | 1.601.026 |
| Profit brut | 34.452 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.926 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 499.320 |
| Active circulante | 300.516 |
| Stocuri | 2.747 |
| Creante | 247.408 |
| Disponibilitati | 50.361 |
| Datorii | 602.422 |
| Capitaluri proprii | 197.414 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.837.657 |
| Venituri totale | 1.856.716 |
| Cheltuieli totale | 1.727.849 |
| Profit brut | 128.867 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 113.041 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 370.795 |
| Active circulante | 225.085 |
| Stocuri | 16.793 |
| Creante | 192.966 |
| Disponibilitati | 15.326 |
| Cheltuieli in avans | 2.133 |
| Datorii | 513.640 |
| Capitaluri proprii | 84.373 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.344.514 |
| Venituri totale | 1.580.194 |
| Cheltuieli totale | 1.554.275 |
| Profit brut | 25.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.118 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 82.056 |
| Active circulante | 408.740 |
| Stocuri | 21.174 |
| Creante | 314.393 |
| Disponibilitati | 73.173 |
| Cheltuieli in avans | 6.747 |
| Datorii | 423.185 |
| Capitaluri proprii | 74.358 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.119.716 |
| Venituri totale | 1.351.797 |
| Cheltuieli totale | 1.335.729 |
| Profit brut | 16.068 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.548 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 114.213 |
| Active circulante | 388.445 |
| Stocuri | 133.314 |
| Creante | 182.499 |
| Disponibilitati | 72.632 |
| Cheltuieli in avans | 6.747 |
| Datorii | 437.594 |
| Capitaluri proprii | 71.811 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.172.630 |
| Venituri totale | 1.185.444 |
| Cheltuieli totale | 1.169.184 |
| Profit brut | 16.260 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.641 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 21.856 |
| Active circulante | 301.583 |
| Stocuri | 155.587 |
| Creante | 106.968 |
| Disponibilitati | 39.028 |
| Datorii | 257.270 |
| Capitaluri proprii | 66.169 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.214.033 |
| Venituri totale | 1.235.324 |
| Cheltuieli totale | 1.210.827 |
| Profit brut | 24.497 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.497 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |