SEPTEM GENERATION – CUI 15739223
Pe scurt
SEPTEM GENERATION are CUI 15739223, număr de înregistrare J2003012385402 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 1039 – Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.389.367 lei, un profit net de 67.771 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.06.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SEPTEM GENERATION |
| CUI | 15739223 |
| Nr. Reg. Com. | J2003012385402 |
| EUID | ROONRC.J2003012385402 |
| CAEN | 1039 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.06.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-09-12 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SCHONFELD FRED-MADALIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 389 367 | 67 771 | 3 805 960 | 5 947 904 | 2 327 391 | 512 111 | 9 |
| 2024 | 577 409 | 3 447 | 1 514 303 | 5 508 347 | 613 597 | 444 340 | 2 |
| 2023 | 295 064 | -151 712 | 615 397 | 825 798 | 254 655 | 467 087 | 2 |
| 2022 | 70 969 | -105 829 | 237 075 | 794 227 | 61 647 | 618 799 | 2 |
| 2021 | 0 | -5 475 | 133 353 | 703 580 | 154 401 | 724 628 | 0 |
| 2020 | 0 | -2 017 | -571 097 | 80 | 158 926 | 730 103 | 0 |
| 2019 | 297 929 | 39 178 | 0 | 80 | 732 040 | 732 120 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 389 367 lei
487%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SEPTEM GENERATION”
| Cod CAEN preponderent | 1039 Rev. 2 (echivalent: 1039 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. |
| Descriere Activitate | Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 10 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 1039: Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (10), poziții apropiate de locul 63 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TORO IMPEX SRL – locul 59, 33,56 mil. lei, Covasna
- STANION INVEST TOTAL SRL – locul 59, 30,12 mil. lei, Argeş
- HOROBETA IMPEX SRL – locul 59, 24,96 mil. lei, Timiş
- VLĂSIE COMPANY SRL – locul 59, 14,59 mil. lei, Botoşani
- PISANO SRL – locul 59, 5,69 mil. lei, Maramureş
- LALELI EXCLUSIV SRL – locul 59, 4,57 mil. lei, Maramureş
- COFETĂRIA COLLAGE SRL – locul 59, 3,93 mil. lei, Constanţa
- SEMROPACK SRL – locul 59, 3,80 mil. lei, Brăila
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SEPTEM GENERATION" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SEPTEM GENERATION"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SEPTEM GENERATION"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 5.508.347 |
| Active circulante | 613.597 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 417.425 |
| Disponibilitati | 196.172 |
| Cheltuieli in avans | 6.692 |
| Datorii | 1.514.303 |
| Venituri in avans | 4.169.993 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 444.340 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 577.409 |
| Venituri totale | 691.910 |
| Cheltuieli totale | 687.806 |
| Profit brut | 4.104 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.447 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 825.798 |
| Active circulante | 254.655 |
| Stocuri | 5.452 |
| Creante | 136.305 |
| Disponibilitati | 112.898 |
| Cheltuieli in avans | 2.031 |
| Datorii | 615.397 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 467.087 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 295.064 |
| Venituri totale | 295.064 |
| Cheltuieli totale | 443.402 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 148.338 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 151.712 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 794.227 |
| Active circulante | 61.647 |
| Stocuri | 1.488 |
| Creante | 49.517 |
| Disponibilitati | 10.642 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 237.075 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 618.799 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 70.969 |
| Venituri totale | 78.429 |
| Cheltuieli totale | 183.562 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 105.133 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 105.829 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 703.580 |
| Active circulante | 154.401 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 93.305 |
| Disponibilitati | 61.096 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 133.353 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 724.628 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 5.475 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.475 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.475 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 80 |
| Active circulante | 158.926 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.322 |
| Disponibilitati | 157.604 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | -571.097 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 730.103 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.017 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.017 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.017 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 80 |
| Active circulante | 732.040 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 572.036 |
| Disponibilitati | 160.004 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 0 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 732.120 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 297.929 |
| Venituri totale | 297.929 |
| Cheltuieli totale | 249.813 |
| Profit brut | 48.116 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 80 |
| Active circulante | 387.879 |
| Stocuri | 245.098 |
| Creante | 7.695 |
| Disponibilitati | 135.086 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 418.739 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -30.780 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 28.901 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.901 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.901 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 80 |
| Active circulante | 1.879 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.838 |
| Disponibilitati | 41 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 3.838 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -1.879 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 80 |
| Active circulante | 13.112 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.839 |
| Disponibilitati | 11.273 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 15.071 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -1.879 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |