SECUNET PROJECT SRL – CUI 35612240
Informativ
SECUNET PROJECT SRL are CUI 35612240, număr de înregistrare J2016001693406 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 37.577.168 lei, un profit net de 2.058.585 lei și un număr mediu de 48 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SECUNET PROJECT SRL |
| CUI | 35612240 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001693406 |
| EUID | ROONRC.J2016001693406 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-02-08 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PREDESCU CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 577 168 | 2 058 585 | 11 121 702 | 384 507 | 27 729 545 | 15 218 288 | 48 |
| 2024 | 33 935 540 | 389 901 | 10 405 654 | 474 218 | 23 082 373 | 13 159 703 | 80 |
| 2023 | 52 866 263 | 6 178 717 | 14 933 894 | 857 967 | 27 986 582 | 12 769 802 | 92 |
| 2022 | 42 276 555 | 2 813 316 | 16 191 605 | 1 222 141 | 27 273 897 | 9 191 085 | 88 |
| 2021 | 29 452 240 | 3 127 601 | 8 765 771 | 1 321 971 | 14 269 509 | 6 877 768 | 73 |
| 2020 | 24 895 053 | 3 726 625 | 5 516 003 | 748 233 | 11 274 003 | 6 242 207 | 53 |
| 2019 | 12 188 099 | 2 224 671 | 3 742 392 | 354 806 | 6 507 987 | 3 000 601 | 26 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SECUNET PROJECT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 98 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MRB ELECTRIC SRL – locul 94, 38,13 mil. lei, Cluj
- BUKOVINA DEVELOPMENTS SRL – locul 94, 22,88 mil. lei, Suceava
- OBERCONS COMP SRL – locul 94, 12,40 mil. lei, Galaţi
- TEHNOLUX SRL – locul 94, 4,76 mil. lei, Bacău
- CRIS & NAE-MAR SRL – locul 94, 4,71 mil. lei, Giurgiu
- NEXT FLOOR STUDIO S.R.L. – locul 94, 3,46 mil. lei, Ilfov
- SIMNAV SRL – locul 94, 1,88 mil. lei, Galaţi
- PARTENER RENOVĂRI SORIN S.R.L. – locul 94, 1,76 mil. lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SECUNET PROJECT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SECUNET PROJECT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SECUNET PROJECT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 474.218 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.082.373 |
| Stocuri | 4.167.596 |
| Creante | 18.753.401 |
| Casa si conturi la banci | 161.376 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.766 |
| DATORII | 10.405.654 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.159.703 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.935.540 |
| VENITURI TOTALE | 35.769.864 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.269.561 |
| Profitul brut | 500.303 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 389.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 857.967 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.986.582 |
| Stocuri | 2.943.102 |
| Creante | 20.277.335 |
| Casa si conturi la banci | 4.766.145 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.791 |
| DATORII | 14.933.894 |
| PROVIZIOANE | 1.168.644 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.769.802 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.866.263 |
| VENITURI TOTALE | 53.181.708 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.998.317 |
| Profitul brut | 7.183.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.178.717 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.222.141 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.273.897 |
| Stocuri | 4.164.509 |
| Creante | 17.434.091 |
| Casa si conturi la banci | 5.675.297 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 74.296 |
| DATORII | 16.191.605 |
| PROVIZIOANE | 3.187.644 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.191.085 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.276.555 |
| VENITURI TOTALE | 42.545.006 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.197.221 |
| Profitul brut | 3.347.785 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.813.316 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 88 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.321.971 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.269.509 |
| Stocuri | 1.818.998 |
| Creante | 6.944.376 |
| Casa si conturi la banci | 5.506.135 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.059 |
| DATORII | 8.765.771 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.877.768 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.452.240 |
| VENITURI TOTALE | 29.468.959 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.834.788 |
| Profitul brut | 3.634.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.127.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 748.233 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.274.003 |
| Stocuri | 2.229.065 |
| Creante | 4.140.829 |
| Casa si conturi la banci | 4.904.109 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.655 |
| DATORII | 5.516.003 |
| VENITURI IN AVANS | 281.681 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.242.207 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.895.053 |
| VENITURI TOTALE | 24.917.347 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.561.990 |
| Profitul brut | 4.355.357 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.726.625 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 354.806 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.507.987 |
| Stocuri | 571.443 |
| Creante | 3.612.790 |
| Casa si conturi la banci | 2.323.754 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.806 |
| DATORII | 3.742.392 |
| VENITURI IN AVANS | 126.606 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.000.601 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.188.099 |
| VENITURI TOTALE | 12.190.309 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.594.992 |
| Profitul brut | 2.595.317 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.224.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| Active imobilizate | 109.979 |
| Active circulante | 3.450.600 |
| Stocuri | 621.410 |
| Creante | 932.007 |
| Disponibilitati | 1.897.183 |
| Cheltuieli in avans | 10.125 |
| Datorii | 2.560.056 |
| Venituri in avans | 24.970 |
| Capitaluri proprii | 985.678 |
| Capital social | 800 |
| Cifra de afaceri | 4.730.238 |
| Venituri totale | 4.733.368 |
| Cheltuieli totale | 3.646.102 |
| Profit brut | 1.087.266 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 927.167 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 1.480 |
| Active circulante | 307.312 |
| Stocuri | 46.754 |
| Creante | 226.498 |
| Disponibilitati | 34.060 |
| Datorii | 250.681 |
| Capitaluri proprii | 58.111 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 497.340 |
| Venituri totale | 497.342 |
| Cheltuieli totale | 411.337 |
| Profit brut | 86.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.031 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.480 |
| Active circulante | 8.966 |
| Stocuri | 90 |
| Creante | 652 |
| Disponibilitati | 8.224 |
| Datorii | 33.566 |
| Capitaluri proprii | -23.120 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.823 |
| Venituri totale | 8.823 |
| Cheltuieli totale | 31.967 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.144 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.320 |
| Nr. salariati | 1 |