OBERCONS COMP SRL – CUI 33979666
Informativ
OBERCONS COMP SRL are CUI 33979666, număr de înregistrare J2015000057172 și sediul în Municipiul Galaţi, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.397.627 lei, un profit net de 186.834 lei și un număr mediu de 28 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | OBERCONS COMP SRL |
| CUI | 33979666 |
| Nr. Reg. Com. | J2015000057172 |
| EUID | ROONRC.J2015000057172 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-01-16 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CERNEGA CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 397 627 | 186 834 | 11 381 254 | 452 026 | 11 605 828 | 676 600 | 28 |
| 2024 | 9 901 600 | 16 793 | 10 145 269 | 597 332 | 10 037 703 | 489 766 | 56 |
| 2023 | 10 446 638 | 55 711 | 10 198 901 | 775 312 | 9 896 563 | 472 974 | 64 |
| 2022 | 11 125 592 | 71 694 | 6 013 216 | 986 666 | 5 443 813 | 417 263 | 79 |
| 2021 | 6 480 997 | 118 444 | 4 733 168 | 406 347 | 4 669 121 | 342 300 | 71 |
| 2020 | 11 208 359 | 15 705 | 6 395 993 | 413 577 | 6 206 272 | 223 856 | 60 |
| 2019 | 8 191 814 | 83 018 | 5 321 367 | 87 501 | 5 442 017 | 208 151 | 45 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “OBERCONS COMP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Galaţi , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 94 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CON-A MEP S.R.L. – locul 90, 39,63 mil. lei, Sibiu
- MAGNUM THERM SRL – locul 90, 24,08 mil. lei, Iaşi
- VIBO CONSTRUCT SRL – locul 90, 12,94 mil. lei, Călăraşi
- DAVID UTIL RENT SRL – locul 90, 4,95 mil. lei, Buzău
- NAIRDA UTILCOM SRL – locul 90, 4,79 mil. lei, Cluj
- MARMODAV SELECT SRL – locul 90, 3,53 mil. lei, Ilfov
- ART LIFT SOLUTION S.R.L. – locul 90, 1,91 mil. lei, Ilfov
- PLASTDORNA BUCOVINA S.R.L. – locul 90, 1,79 mil. lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „OBERCONS COMP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „OBERCONS COMP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „OBERCONS COMP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 597.332 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.037.703 |
| Stocuri | 6.507.402 |
| Creante | 3.148.348 |
| Casa si conturi la banci | 381.953 |
| DATORII | 10.145.269 |
| CAPITALURI - TOTAL | 489.766 |
| Capital subscris varsat | 200.340 |
| Cifra de afaceri neta | 9.901.600 |
| VENITURI TOTALE | 11.879.553 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.740.768 |
| Profitul brut | 138.785 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 775.312 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.896.563 |
| Stocuri | 3.915.320 |
| Creante | 5.812.770 |
| Casa si conturi la banci | 168.473 |
| DATORII | 10.198.901 |
| CAPITALURI - TOTAL | 472.974 |
| Capital subscris varsat | 200.340 |
| Cifra de afaceri neta | 10.446.638 |
| VENITURI TOTALE | 11.631.641 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.562.275 |
| Profitul brut | 69.366 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 55.711 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 986.666 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.443.813 |
| Stocuri | 2.311.848 |
| Creante | 2.961.643 |
| Casa si conturi la banci | 170.322 |
| DATORII | 6.013.216 |
| CAPITALURI - TOTAL | 417.263 |
| Capital subscris varsat | 200.340 |
| Cifra de afaceri neta | 11.125.592 |
| VENITURI TOTALE | 11.592.060 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.507.770 |
| Profitul brut | 84.290 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 71.694 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 406.347 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.669.121 |
| Stocuri | 2.994.572 |
| Creante | 1.018.405 |
| Casa si conturi la banci | 656.144 |
| DATORII | 4.733.168 |
| CAPITALURI - TOTAL | 342.300 |
| Capital subscris varsat | 340 |
| Cifra de afaceri neta | 6.480.997 |
| VENITURI TOTALE | 7.618.762 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.474.907 |
| Profitul brut | 143.855 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 118.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 413.577 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.206.272 |
| Stocuri | 2.246.240 |
| Creante | 3.539.364 |
| Casa si conturi la banci | 420.668 |
| DATORII | 6.395.993 |
| CAPITALURI - TOTAL | 223.856 |
| Capital subscris varsat | 340 |
| Cifra de afaceri neta | 11.208.359 |
| VENITURI TOTALE | 11.439.518 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.418.619 |
| Profitul brut | 20.899 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.705 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 87.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.442.017 |
| Stocuri | 1.983.968 |
| Creante | 2.598.001 |
| Casa si conturi la banci | 860.048 |
| DATORII | 5.321.367 |
| CAPITALURI - TOTAL | 208.151 |
| Capital subscris varsat | 340 |
| Cifra de afaceri neta | 8.191.814 |
| VENITURI TOTALE | 8.585.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.454.294 |
| Profitul brut | 131.335 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 83.018 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| Active imobilizate | 711 |
| Active circulante | 2.676.282 |
| Stocuri | 1.604.552 |
| Creante | 852.313 |
| Disponibilitati | 219.417 |
| Datorii | 2.551.860 |
| Capitaluri proprii | 125.133 |
| Capital social | 340 |
| Cifra de afaceri | 3.692.285 |
| Venituri totale | 4.358.146 |
| Cheltuieli totale | 4.309.580 |
| Profit brut | 48.566 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.890 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 18 |
| Active imobilizate | 900 |
| Active circulante | 1.833.160 |
| Stocuri | 951.924 |
| Creante | 617.256 |
| Disponibilitati | 263.980 |
| Datorii | 1.715.958 |
| Capitaluri proprii | 118.102 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.303.141 |
| Venituri totale | 3.663.741 |
| Cheltuieli totale | 3.640.677 |
| Profit brut | 23.064 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.021 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active circulante | 1.822.735 |
| Stocuri | 677.612 |
| Creante | 630.663 |
| Disponibilitati | 514.460 |
| Datorii | 1.723.654 |
| Capitaluri proprii | 99.081 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.555.594 |
| Venituri totale | 8.130.886 |
| Cheltuieli totale | 8.101.294 |
| Profit brut | 29.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.787 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 24 |