SAVYUS CONSULTING SRL – CUI 16603458
Informativ
SAVYUS CONSULTING SRL are CUI 16603458, număr de înregistrare J2004001258028 și sediul în Municipiul Arad, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 504.739 lei, un profit net de 117.705 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 08.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SAVYUS CONSULTING SRL |
| CUI | 16603458 |
| Nr. Reg. Com. | J2004001258028 |
| EUID | ROONRC.J2004001258028 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 08.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-07-15 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUN CRISTINA TEODORA | DEPLINE FIIND EXERCITATE IMPREUNA SAU IN MOD INDEPENDENT | România |
| BUN GABRIEL | DEPLINE FIIND EXERCITATE IMPREUNA SAU IN MOD INDEPENDENT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 504 739 | 117 705 | 75 849 | 1 012 061 | 228 534 | 1 164 746 | 3 |
| 2024 | 491 074 | 93 440 | 66 290 | 866 418 | 246 647 | 1 046 775 | 1 |
| 2023 | 471 491 | 17 340 | 115 573 | 800 699 | 268 209 | 953 335 | 1 |
| 2022 | 480 221 | 218 280 | 48 313 | 756 170 | 228 138 | 935 995 | 1 |
| 2021 | 417 357 | 152 767 | 95 299 | 636 155 | 186 539 | 717 716 | 0 |
| 2020 | 285 760 | 53 455 | 141 197 | 577 152 | 138 673 | 564 949 | 0 |
| 2019 | 317 421 | 91 409 | 137 111 | 522 757 | 125 847 | 511 493 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SAVYUS CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 457 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- IONIQ JOB SECURITY S.R.L. – locul 453, 507.156 lei, Argeş
- TANCRED ENG SRL – locul 453, 204.000 lei, Botoşani
- MEDIASEB STUDIO S.R.L. – locul 453, 159.220 lei, Bacău
- BABUNHED S.R.L. – locul 453, 82.028 lei, Galaţi
- MEDIANA COMMUNICATION SRL – locul 453, 31.300 lei, Timiş
- EVALCONS SRL – locul 454, 506.500 lei, Harghita
- MAYATRIVEN S.R.L. – locul 454, 203.745 lei, Hunedoara
- BOGDAN FILMS PRODUCTION S.R.L. – locul 454, 159.205 lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SAVYUS CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SAVYUS CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SAVYUS CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 866.418 |
| Active circulante | 246.647 |
| Stocuri | 6.250 |
| Creante | 193.341 |
| Disponibilitati | 47.056 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 66.290 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.046.775 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 491.074 |
| Venituri totale | 491.096 |
| Cheltuieli totale | 382.916 |
| Profit brut | 108.180 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 93.440 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 800.699 |
| Active circulante | 268.209 |
| Stocuri | 7.932 |
| Creante | 197.156 |
| Disponibilitati | 63.121 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 115.573 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 953.335 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 471.491 |
| Venituri totale | 471.521 |
| Cheltuieli totale | 450.235 |
| Profit brut | 21.286 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.340 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 756.170 |
| Active circulante | 228.138 |
| Stocuri | 13.174 |
| Creante | 133.829 |
| Disponibilitati | 81.135 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 48.313 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 935.995 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 480.221 |
| Venituri totale | 489.929 |
| Cheltuieli totale | 264.791 |
| Profit brut | 225.138 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 218.280 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 636.155 |
| Active circulante | 186.539 |
| Stocuri | 6.721 |
| Creante | 114.214 |
| Disponibilitati | 65.604 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 95.299 |
| Venituri in avans | 9.679 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 717.716 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 417.357 |
| Venituri totale | 417.367 |
| Cheltuieli totale | 254.554 |
| Profit brut | 162.813 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 152.767 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 577.152 |
| Active circulante | 138.673 |
| Stocuri | 3.524 |
| Creante | 102.093 |
| Disponibilitati | 33.056 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 141.197 |
| Venituri in avans | 9.679 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 564.949 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 285.760 |
| Venituri totale | 285.764 |
| Cheltuieli totale | 225.418 |
| Profit brut | 60.346 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 522.757 |
| Active circulante | 125.847 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 93.426 |
| Disponibilitati | 32.421 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 137.111 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 511.493 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 317.421 |
| Venituri totale | 322.292 |
| Cheltuieli totale | 221.949 |
| Profit brut | 100.343 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 91.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 505.643 |
| Active circulante | 109.999 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 88.577 |
| Disponibilitati | 21.422 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 195.558 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 420.084 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 295.282 |
| Venituri totale | 295.343 |
| Cheltuieli totale | 258.775 |
| Profit brut | 36.568 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.710 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 488.005 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 142.612 |
| Stocuri | 13.770 |
| Creante | 101.226 |
| Casa si conturi la banci | 27.616 |
| DATORII | 238.243 |
| CAPITALURI - TOTAL | 392.374 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 261.534 |
| VENITURI TOTALE | 261.537 |
| CHELTUIELI TOTALE | 290.204 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.667 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 31.282 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 408.113 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 200.191 |
| Stocuri | 14.190 |
| Creante | 86.057 |
| Casa si conturi la banci | 99.944 |
| DATORII | 184.648 |
| CAPITALURI - TOTAL | 423.656 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 326.668 |
| VENITURI TOTALE | 386.696 |
| CHELTUIELI TOTALE | 158.777 |
| Profitul brut | 227.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 224.652 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |