MEDIASEB STUDIO S.R.L. – CUI 39565124
Informativ
MEDIASEB STUDIO S.R.L. are CUI 39565124, număr de înregistrare J2018000984040 și sediul în Sat Gâşteni, Comuna Răcăciuni, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 7420 – Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 159.220 lei, un profit net de 2.827 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MEDIASEB STUDIO S.R.L. |
| CUI | 39565124 |
| Nr. Reg. Com. | J2018000984040 |
| EUID | ROONRC.J2018000984040 |
| CAEN | 7420 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-07-02 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| UNGURU PETRU SEBASTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 159 220 | 2 827 | 31 759 | 10 034 | 24 952 | 3 227 | 1 |
| 2024 | 227 084 | 7 601 | 52 583 | 3 594 | 62 412 | 13 423 | 2 |
| 2023 | 181 008 | 2 967 | 25 224 | 161 | 47 189 | 22 126 | 2 |
| 2022 | 145 245 | 28 010 | 13 329 | 3 210 | 29 278 | 19 159 | 1 |
| 2021 | 90 999 | 3 129 | 24 526 | 8 843 | 6 832 | -8 851 | 1 |
| 2020 | 54 729 | -10 452 | 32 670 | 14 475 | 6 214 | -11 981 | 1 |
| 2019 | 46 529 | -10 253 | 23 761 | 20 017 | 2 216 | -1 528 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MEDIASEB STUDIO S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7420 Rev. 2 (echivalent: 7420 Rev. 1, 7420 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități fotografice |
| Descriere Activitate | Activități fotografice |
| Cod CAEN principal | 74 Activități fotografice |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 7420: Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 453 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MENECA S.R.L. – locul 449, 509.458 lei, Galaţi
- PLUS SSM SRL – locul 449, 205.330 lei, Timiş
- PHOTO LOOP S.R.L. – locul 449, 160.347 lei, Ialomiţa
- AIS VISUAL DESIGN S.R.L. – locul 449, 84.810 lei, Prahova
- RAPID TRADUCERI SRL – locul 449, 36.115 lei, Maramureş
- AVANGARDE SAFETY S.R.L. – locul 450, 508.347 lei, Ilfov
- ECO TERRA SRL – locul 450, 205.291 lei, Sibiu
- CINEMATIC FOTO-VIDEO SRL – locul 450, 160.236 lei, Mehedinţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MEDIASEB STUDIO S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MEDIASEB STUDIO S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MEDIASEB STUDIO S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.594 |
| Active circulante | 62.412 |
| Stocuri | 33.477 |
| Disponibilitati | 28.935 |
| Datorii | 52.583 |
| Capitaluri proprii | 13.423 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 227.084 |
| Venituri totale | 227.259 |
| Cheltuieli totale | 217.499 |
| Profit brut | 9.760 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.601 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 161 |
| Active circulante | 47.189 |
| Stocuri | 24.716 |
| Creante | 1.380 |
| Disponibilitati | 21.093 |
| Datorii | 25.224 |
| Capitaluri proprii | 22.126 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 181.008 |
| Venituri totale | 181.128 |
| Cheltuieli totale | 176.622 |
| Profit brut | 4.506 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.967 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 3.210 |
| Active circulante | 29.278 |
| Stocuri | 18.679 |
| Disponibilitati | 10.599 |
| Datorii | 13.329 |
| Capitaluri proprii | 19.159 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 145.245 |
| Venituri totale | 146.767 |
| Cheltuieli totale | 117.319 |
| Profit brut | 29.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.010 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 8.843 |
| Active circulante | 6.832 |
| Stocuri | 4.163 |
| Creante | 49 |
| Disponibilitati | 2.620 |
| Datorii | 24.526 |
| Capitaluri proprii | -8.851 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 90.999 |
| Venituri totale | 91.029 |
| Cheltuieli totale | 85.567 |
| Profit brut | 5.462 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.129 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 14.475 |
| Active circulante | 6.214 |
| Stocuri | 1.382 |
| Creante | 35 |
| Disponibilitati | 4.797 |
| Datorii | 32.670 |
| Capitaluri proprii | -11.981 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 54.729 |
| Venituri totale | 58.729 |
| Cheltuieli totale | 68.316 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.587 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.452 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 20.017 |
| Active circulante | 2.216 |
| Stocuri | 1.382 |
| Disponibilitati | 834 |
| Datorii | 23.761 |
| Capitaluri proprii | -1.528 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 46.529 |
| Venituri totale | 59.931 |
| Cheltuieli totale | 69.585 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.654 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.253 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 9.788 |
| Disponibilitati | 9.788 |
| Datorii | 1.063 |
| Capitaluri proprii | 8.725 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 18.774 |
| Venituri totale | 18.774 |
| Cheltuieli totale | 9.686 |
| Profit brut | 9.088 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.525 |
| Pierdere neta | 0 |