MENECA PHARMA SOLUTIONS S.R.L. – CUI 27401543
Informativ
MENECA PHARMA SOLUTIONS S.R.L. are CUI 27401543, număr de înregistrare J2017001825044 și sediul în Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 509.458 lei, un profit net de 336.122 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MENECA PHARMA SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 27401543 |
| Nr. Reg. Com. | J2017001825044 |
| EUID | ROONRC.J2017001825044 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-11-15 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| APOSTU MONICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 509 458 | 336 122 | 16 329 | 16 708 | 401 131 | 401 510 | 1 |
| 2024 | 371 346 | 193 644 | 30 261 | 20 779 | 220 570 | 211 088 | 1 |
| 2023 | 62 282 | 13 446 | 38 748 | 6 086 | 50 106 | 17 444 | 1 |
| 2022 | 18 113 | 2 632 | 14 130 | 4 700 | 13 428 | 3 998 | 0 |
| 2021 | 21 904 | -11 343 | 14 288 | 6 959 | 8 695 | 1 366 | 1 |
| 2020 | 27 707 | -21 827 | 4 099 | 10 395 | 6 313 | 12 709 | 1 |
| 2019 | 40 910 | 489 | 4 642 | 12 699 | 26 379 | 34 536 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MENECA PHARMA SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Galaţi , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 449 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RWB FIELD TECH S.R.L. – locul 445, 518.360 lei, Constanţa
- MANAGEMENT TAX & LAW SRL – locul 445, 207.500 lei, Dolj
- FOTO STUDIO ENIGMA S.R.L. – locul 445, 164.072 lei, Arad
- BE BOLD DESIGN S.R.L. – locul 445, 85.530 lei, Braşov
- LYNX BUSINESS ADVISORY S.R.L.-D. – locul 445, 42.645 lei, Călăraşi
- DEI SAFETY SRL – locul 446, 516.102 lei, Constanţa
- ANCHOR SRL – locul 446, 206.681 lei, Mureş
- AFA OL SRL – locul 446, 164.003 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MENECA PHARMA SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MENECA PHARMA SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MENECA PHARMA SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 20.779 |
| Active circulante | 220.570 |
| Creante | 179.356 |
| Disponibilitati | 41.214 |
| Datorii | 30.261 |
| Capitaluri proprii | 211.088 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 371.346 |
| Venituri totale | 372.180 |
| Cheltuieli totale | 142.527 |
| Profit brut | 229.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 193.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.086 |
| Active circulante | 50.106 |
| Stocuri | 15.409 |
| Creante | 21.888 |
| Disponibilitati | 12.809 |
| Datorii | 38.748 |
| Capitaluri proprii | 17.444 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 62.282 |
| Venituri totale | 64.122 |
| Cheltuieli totale | 48.176 |
| Profit brut | 15.946 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.446 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.700 |
| Active circulante | 13.428 |
| Stocuri | 8.363 |
| Creante | 823 |
| Disponibilitati | 4.242 |
| Datorii | 14.130 |
| Capitaluri proprii | 3.998 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 18.113 |
| Venituri totale | 18.113 |
| Cheltuieli totale | 14.948 |
| Profit brut | 3.165 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.632 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 6.959 |
| Active circulante | 8.695 |
| Stocuri | 2.293 |
| Creante | 1 |
| Disponibilitati | 6.401 |
| Datorii | 14.288 |
| Capitaluri proprii | 1.366 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 21.904 |
| Venituri totale | 21.904 |
| Cheltuieli totale | 32.791 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.887 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.343 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.395 |
| Active circulante | 6.313 |
| Stocuri | 272 |
| Disponibilitati | 6.041 |
| Cheltuieli in avans | 100 |
| Datorii | 4.099 |
| Capitaluri proprii | 12.709 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 27.707 |
| Venituri totale | 27.707 |
| Cheltuieli totale | 49.269 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.562 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.827 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 12.699 |
| Active circulante | 26.379 |
| Stocuri | 8.310 |
| Creante | 3.808 |
| Disponibilitati | 14.261 |
| Cheltuieli in avans | 100 |
| Datorii | 4.642 |
| Capitaluri proprii | 34.536 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 40.910 |
| Venituri totale | 40.910 |
| Cheltuieli totale | 40.012 |
| Profit brut | 898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 489 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 14.261 |
| Active circulante | 26.056 |
| Stocuri | 7.111 |
| Creante | 6.720 |
| Disponibilitati | 12.225 |
| Cheltuieli in avans | 100 |
| Datorii | 4.138 |
| Capitaluri proprii | 36.279 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 49.613 |
| Venituri totale | 49.709 |
| Cheltuieli totale | 40.797 |
| Profit brut | 8.912 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.415 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.792 |
| Active circulante | 21.932 |
| Stocuri | 4.725 |
| Creante | 8.352 |
| Disponibilitati | 8.855 |
| Cheltuieli in avans | 100 |
| Datorii | 1.960 |
| Capitaluri proprii | 27.864 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 57.734 |
| Venituri totale | 57.897 |
| Cheltuieli totale | 51.800 |
| Profit brut | 6.097 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 29.167 |
| Stocuri | 234 |
| Creante | 6.073 |
| Disponibilitati | 22.860 |
| Cheltuieli in avans | 100 |
| Datorii | 3.396 |
| Capitaluri proprii | 25.871 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 50.894 |
| Venituri totale | 51.164 |
| Cheltuieli totale | 46.357 |
| Profit brut | 4.807 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |