DEI SAFETY SRL – CUI 37048938
Informativ
DEI SAFETY SRL are CUI 37048938, număr de înregistrare J2017000287135 și sediul în Municipiul Medgidia, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 516.102 lei, un profit net de 58.165 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DEI SAFETY SRL |
| CUI | 37048938 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000287135 |
| EUID | ROONRC.J2017000287135 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-02-15 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CORNEA MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 516 102 | 58 165 | 560 750 | 442 895 | 173 608 | 57 575 | 2 |
| 2024 | 349 995 | 48 006 | 468 809 | 360 763 | 154 658 | 47 416 | 2 |
| 2023 | 267 114 | 110 551 | 189 061 | 13 181 | 286 671 | 110 791 | 2 |
| 2022 | 167 889 | 64 360 | 78 759 | 0 | 143 359 | 64 600 | 1 |
| 2021 | 116 354 | 53 939 | 88 720 | 0 | 168 572 | 79 852 | 1 |
| 2020 | 67 897 | 25 713 | 2 969 | 0 | 28 882 | 25 913 | 1 |
| 2019 | 48 669 | 15 124 | 3 593 | 0 | 29 811 | 26 218 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DEI SAFETY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 446 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ADRA PROTECŢIA MUNCII & RESURSE UMANE SRL – locul 442, 527.254 lei, Bucureşti
- ISTDATA S.R.L. – locul 442, 210.485 lei, Dolj
- MAXIMSTUDIO SRL – locul 442, 165.333 lei, Maramureş
- SIMONA SPAN S.R.L. – locul 442, 86.880 lei, Satu Mare
- TRADUCERI URGENTE SRL – locul 442, 47.353 lei, Iaşi
- ACUSTIC EXPERT SRL – locul 443, 524.780 lei, Sibiu
- CORNELIA WORK PROTECTION SRL – locul 443, 210.397 lei, Constanţa
- KEY VISUAL CONTENT S.R.L. – locul 443, 165.177 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DEI SAFETY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DEI SAFETY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DEI SAFETY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 360.763 |
| Active circulante | 154.658 |
| Stocuri | 6.900 |
| Creante | 130.967 |
| Disponibilitati | 16.791 |
| Cheltuieli in avans | 804 |
| Datorii | 468.809 |
| Capitaluri proprii | 47.416 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 349.995 |
| Venituri totale | 351.946 |
| Cheltuieli totale | 298.625 |
| Profit brut | 53.321 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.006 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 13.181 |
| Active circulante | 286.671 |
| Stocuri | 4.900 |
| Creante | 151.253 |
| Disponibilitati | 35.518 |
| Datorii | 189.061 |
| Capitaluri proprii | 110.791 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 267.114 |
| Venituri totale | 267.115 |
| Cheltuieli totale | 154.776 |
| Profit brut | 112.339 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 110.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 143.359 |
| Stocuri | 450 |
| Creante | 19.264 |
| Disponibilitati | 123.645 |
| Datorii | 78.759 |
| Capitaluri proprii | 64.600 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 167.889 |
| Venituri totale | 167.980 |
| Cheltuieli totale | 101.974 |
| Profit brut | 66.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 64.360 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 28.882 |
| Creante | 2.144 |
| Disponibilitati | 26.738 |
| Datorii | 2.969 |
| Capitaluri proprii | 25.913 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 67.897 |
| Venituri totale | 67.897 |
| Cheltuieli totale | 41.505 |
| Profit brut | 26.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.713 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 29.811 |
| Creante | 2.600 |
| Disponibilitati | 27.211 |
| Datorii | 3.593 |
| Capitaluri proprii | 26.218 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 48.669 |
| Venituri totale | 48.669 |
| Cheltuieli totale | 32.932 |
| Profit brut | 15.737 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.124 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 12.212 |
| Creante | 180 |
| Disponibilitati | 12.032 |
| Datorii | 1.118 |
| Capitaluri proprii | 11.094 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 16.136 |
| Venituri totale | 16.136 |
| Cheltuieli totale | 3.660 |
| Profit brut | 12.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.991 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 126 |
| Disponibilitati | 126 |
| Datorii | 1.023 |
| Capitaluri proprii | -897 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 500 |
| Venituri totale | 500 |
| Cheltuieli totale | 1.582 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.082 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.097 |
| Nr. salariati | 1 |