KEY VISUAL CONTENT S.R.L. – CUI 38831341
Informativ
KEY VISUAL CONTENT S.R.L. are CUI 38831341, număr de înregistrare J40/1833/2018 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7420 – Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 165.177 lei, un profit net de 81.566 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | KEY VISUAL CONTENT S.R.L. |
| CUI | 38831341 |
| Nr. Reg. Com. | J40/1833/2018 |
| EUID | ROONRC.J40/1833/2018 |
| CAEN | 7420 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-02-09 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VINTILOIU TUDOR STEFAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165 177 | 81 566 | 27 935 | 12 464 | 97 285 | 81 814 | 1 |
| 2024 | 143 014 | 67 059 | 22 910 | 12 216 | 78 001 | 67 307 | 1 |
| 2023 | 138 923 | 71 661 | 20 924 | 5 350 | 175 883 | 160 309 | 1 |
| 2022 | 121 484 | 88 400 | 11 973 | 4 077 | 183 946 | 176 050 | 1 |
| 2021 | 103 748 | 87 402 | 9 536 | 1 249 | 95 937 | 87 650 | 0 |
| 2020 | 97 116 | 90 482 | 1 242 | 1 963 | 169 298 | 170 019 | 0 |
| 2019 | 105 807 | 79 289 | 2 847 | 2 677 | 79 707 | 79 537 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KEY VISUAL CONTENT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7420 Rev. 2 (echivalent: 7420 Rev. 1, 7420 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități fotografice |
| Descriere Activitate | Activități fotografice |
| Cod CAEN principal | 74 Activități fotografice |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7420: Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 443 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SPERO EXIM SRL – locul 439, 531.989 lei, Bucureşti
- SECURITY VETTING PROFESSIONAL S.R.L. – locul 439, 212.707 lei, Ilfov
- IRIS PHOTO STUDIO S.R.L. – locul 439, 166.222 lei, Bucureşti
- WONDER JUNGLE S.R.L. – locul 439, 89.829 lei, Harghita
- MIX TRANSLATOR SRL – locul 439, 49.478 lei, Dâmboviţa
- PROWORK SAFETY CONCEPT S.R.L. – locul 440, 530.988 lei, Bihor
- PANAUTOMATION S.R.L. – locul 440, 210.811 lei, Bucureşti
- VISUALI 21 S.R.L. – locul 440, 165.490 lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KEY VISUAL CONTENT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KEY VISUAL CONTENT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KEY VISUAL CONTENT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 12.216 |
| Active circulante | 78.001 |
| Creante | 58.953 |
| Disponibilitati | 19.048 |
| Datorii | 22.910 |
| Capitaluri proprii | 67.307 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 143.014 |
| Venituri totale | 143.014 |
| Cheltuieli totale | 74.525 |
| Profit brut | 68.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 67.059 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.350 |
| Active circulante | 175.883 |
| Stocuri | 2.374 |
| Creante | 134.006 |
| Disponibilitati | 39.503 |
| Datorii | 20.924 |
| Capitaluri proprii | 160.309 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 138.923 |
| Venituri totale | 138.923 |
| Cheltuieli totale | 65.872 |
| Profit brut | 73.051 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 71.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.077 |
| Active circulante | 183.946 |
| Stocuri | 400 |
| Creante | 78.061 |
| Disponibilitati | 105.485 |
| Datorii | 11.973 |
| Capitaluri proprii | 176.050 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 121.484 |
| Venituri totale | 121.484 |
| Cheltuieli totale | 29.996 |
| Profit brut | 91.488 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 88.400 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.249 |
| Active circulante | 95.937 |
| Stocuri | 400 |
| Creante | 61.587 |
| Disponibilitati | 33.950 |
| Datorii | 9.536 |
| Capitaluri proprii | 87.650 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 103.748 |
| Venituri totale | 103.748 |
| Cheltuieli totale | 13.233 |
| Profit brut | 90.515 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87.402 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 1.963 |
| Active circulante | 169.298 |
| Stocuri | 400 |
| Creante | 61.086 |
| Disponibilitati | 107.812 |
| Datorii | 1.242 |
| Capitaluri proprii | 170.019 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 97.116 |
| Venituri totale | 97.116 |
| Cheltuieli totale | 3.769 |
| Profit brut | 93.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 2.677 |
| Active circulante | 79.707 |
| Creante | 60.008 |
| Disponibilitati | 19.699 |
| Datorii | 2.847 |
| Capitaluri proprii | 79.537 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 105.807 |
| Venituri totale | 105.807 |
| Cheltuieli totale | 23.344 |
| Profit brut | 82.463 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 79.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 40.493 |
| Creante | 40.350 |
| Disponibilitati | 143 |
| Datorii | 1.395 |
| Capitaluri proprii | 39.098 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 47.421 |
| Venituri totale | 47.421 |
| Cheltuieli totale | 7.100 |
| Profit brut | 40.321 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.898 |
| Pierdere neta | 0 |