ROXTEC RO SRL
| Denumire | ROXTEC RO SRL |
| CUI | 26976829 |
| Nr. Reg. Com. | J13/947/2010 |
| EUID | ROONRC.J13/947/2010 |
| CAEN | 4690 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-05-25 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARDARE CLAUDIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 900 786 | 751 702 | 3 437 481 | — | — | — | 8 |
| 2024 | 15 815 943 | 787 759 | 4 496 849 | 167 189 | 7 135 690 | 2 488 170 | 7 |
| 2023 | 5 822 841 | 388 828 | 385 175 | 75 799 | 3 484 295 | 3 089 240 | 7 |
| 2022 | 7 365 013 | 584 987 | 387 090 | 72 895 | 3 619 753 | 3 285 399 | 8 |
| 2021 | 13 228 626 | 1 697 984 | 443 460 | 141 450 | 4 808 900 | 4 398 396 | 7 |
| 2020 | 10 489 869 | 1 530 131 | 602 927 | 258 359 | 4 551 079 | 4 230 543 | 7 |
| 2019 | 10 145 600 | 2 094 770 | 1 083 419 | 387 874 | 7 730 597 | 7 091 321 | 7 |
| 2018 | 8 829 500 | 1 526 327 | 2 078 511 | 558 135 | 6 462 641 | 4 996 551 | 7 |
| 2017 | 7 433 249 | 1 089 491 | 895 457 | 424 244 | 4 936 648 | 4 559 715 | 7 |
| 2016 | 11 620 858 | 2 728 827 | 902 527 | 498 296 | 6 488 294 | 6 199 051 | 7 |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 900 786 lei
1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROXTEC RO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROXTEC RO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROXTEC RO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROXTEC RO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 167.189 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.135.690 |
| Stocuri | 1.300.962 |
| Creante | 1.501.579 |
| Casa si conturi la banci | 4.333.149 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.009 |
| DATORII | 4.496.849 |
| VENITURI IN AVANS | 22.107 |
| PROVIZIOANE | 348.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.488.170 |
| Capital subscris varsat | 167.010 |
| Cifra de afaceri neta | 15.815.943 |
| VENITURI TOTALE | 15.875.911 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.911.809 |
| Profitul brut | 964.102 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 787.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 75.799 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.484.295 |
| Stocuri | 1.352.318 |
| Creante | 763.260 |
| Casa si conturi la banci | 1.368.717 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.673 |
| DATORII | 385.175 |
| VENITURI IN AVANS | 11.576 |
| PROVIZIOANE | 141.776 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.089.240 |
| Capital subscris varsat | 167.010 |
| Cifra de afaceri neta | 5.822.841 |
| VENITURI TOTALE | 5.869.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.388.913 |
| Profitul brut | 480.349 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 388.828 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 72.895 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.619.753 |
| Stocuri | 1.230.586 |
| Creante | 705.309 |
| Casa si conturi la banci | 1.683.858 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.687 |
| DATORII | 387.090 |
| PROVIZIOANE | 64.846 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.285.399 |
| Capital subscris varsat | 167.010 |
| Cifra de afaceri neta | 7.365.013 |
| VENITURI TOTALE | 7.454.940 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.767.212 |
| Profitul brut | 687.728 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 584.987 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 141.450 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.808.900 |
| Stocuri | 1.275.412 |
| Creante | 583.322 |
| Casa si conturi la banci | 2.950.166 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.573 |
| DATORII | 443.460 |
| VENITURI IN AVANS | 376 |
| PROVIZIOANE | 147.691 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.398.396 |
| Capital subscris varsat | 167.010 |
| Cifra de afaceri neta | 13.228.626 |
| VENITURI TOTALE | 13.354.096 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.363.426 |
| Profitul brut | 1.990.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.697.984 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 258.359 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.551.079 |
| Stocuri | 1.065.092 |
| Creante | 1.200.760 |
| Casa si conturi la banci | 2.285.227 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.943 |
| DATORII | 602.927 |
| VENITURI IN AVANS | 4.631 |
| PROVIZIOANE | 26.280 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.230.543 |
| Capital subscris varsat | 167.010 |
| Cifra de afaceri neta | 10.489.869 |
| VENITURI TOTALE | 10.693.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.924.088 |
| Profitul brut | 1.769.816 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.530.131 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 387.874 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.730.597 |
| Stocuri | 1.382.255 |
| Creante | 2.626.144 |
| Casa si conturi la banci | 3.722.198 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.629 |
| DATORII | 1.083.419 |
| VENITURI IN AVANS | 11.360 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.091.321 |
| Capital subscris varsat | 167.010 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.145.600 |
| VENITURI TOTALE | 10.367.753 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.915.787 |
| Profitul brut | 2.451.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.094.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 558.135 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.462.641 |
| Stocuri | 899.592 |
| Creante | 1.136.403 |
| Casa si conturi la banci | 4.426.646 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 75.589 |
| DATORII | 2.078.511 |
| VENITURI IN AVANS | 21.303 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.996.551 |
| Capital subscris varsat | 167.010 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.829.500 |
| VENITURI TOTALE | 8.960.785 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.183.635 |
| Profitul brut | 1.777.150 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.526.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 424.244 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.936.648 |
| Stocuri | 815.180 |
| Creante | 1.111.932 |
| Casa si conturi la banci | 3.009.536 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 102.231 |
| DATORII | 895.457 |
| VENITURI IN AVANS | 7.951 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.559.715 |
| Capital subscris varsat | 167.010 |
| Cifra de afaceri neta | 7.433.249 |
| VENITURI TOTALE | 7.568.918 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.304.701 |
| Profitul brut | 1.264.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.089.491 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 498.296 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.488.294 |
| Stocuri | 1.236.309 |
| Creante | 1.122.634 |
| Casa si conturi la banci | 4.129.351 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 115.196 |
| DATORII | 902.527 |
| VENITURI IN AVANS | 208 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.199.051 |
| Capital subscris varsat | 167.010 |
| Cifra de afaceri neta | 11.620.858 |
| VENITURI TOTALE | 11.810.489 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.605.418 |
| Profitul brut | 3.205.071 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.728.827 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |