ROVIR CONSTRUCT S.R.L. – CUI 46623333
Pe scurt
ROVIR CONSTRUCT S.R.L. are CUI 46623333, număr de înregistrare J23/5381/2022 și sediul în Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 4110 – Dezvoltare (promovare) imobiliară. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 119.741 lei, o pierdere netă de 7.802 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ROVIR CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 46623333 |
| Nr. Reg. Com. | J23/5381/2022 |
| EUID | ROONRC.J23/5381/2022 |
| CAEN | 4110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-08-09 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 119 741 | -7 802 | 22 741 | 1 824 | 27 336 | 6 419 | 1 |
| 2024 | 286 819 | 72 580 | 26 157 | 5 227 | 35 151 | 14 221 | 2 |
| 2023 | 62 421 | -153 365 | 80 174 | 4 917 | 16 898 | -58 359 | 3 |
| 2022 | 98 628 | 94 806 | 1 426 | 3 000 | 93 432 | 95 006 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises119 741 lei
-58%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROVIR CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4110 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 41 Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 4110: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 461 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SANDORLUKACS CONSTRUCT SRL – locul 457, 30,22 mil. lei, Bihor
- GENIUS CONST S.R.L. – locul 457, 4,35 mil. lei, Harghita
- OPTIONE IMOB S.R.L. – locul 457, 122.616 lei, Bucureşti
- MONTIFISH SRL – locul 458, 30,08 mil. lei, Braşov
- NEW HOME TEHNOLOGY SOLUTION S.R.L. – locul 458, 4,34 mil. lei, Bucureşti
- STEJARI STAR S.R.L. – locul 458, 122.068 lei, Bucureşti
- TIMARIA CONSTRUCT S.R.L. – locul 459, 30,05 mil. lei, Bucureşti
- BAU NIK CONSTRUCT SRL – locul 459, 4,34 mil. lei, Giurgiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROVIR CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROVIR CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROVIR CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 5.227 |
| Active circulante | 35.151 |
| Disponibilitati | 35.151 |
| Datorii | 26.157 |
| Capitaluri proprii | 14.221 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 286.819 |
| Venituri totale | 286.823 |
| Cheltuieli totale | 211.431 |
| Profit brut | 75.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 4.917 |
| Active circulante | 16.898 |
| Disponibilitati | 16.898 |
| Datorii | 80.174 |
| Capitaluri proprii | -58.359 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 62.421 |
| Venituri totale | 62.421 |
| Cheltuieli totale | 215.159 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 152.738 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 153.365 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.000 |
| Active circulante | 93.432 |
| Creante | 3.628 |
| Disponibilitati | 89.804 |
| Datorii | 1.426 |
| Capitaluri proprii | 95.006 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 98.628 |
| Venituri totale | 98.628 |
| Cheltuieli totale | 2.856 |
| Profit brut | 95.772 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 94.806 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |