BAU NIK CONSTRUCT SRL – CUI 36466150
Pe scurt
BAU NIK CONSTRUCT SRL are CUI 36466150, număr de înregistrare J52/501/2016 și sediul în Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, județul Giurgiu. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.335.678 lei, un profit net de 2.099.356 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BAU NIK CONSTRUCT SRL |
| CUI | 36466150 |
| Nr. Reg. Com. | J52/501/2016 |
| EUID | ROONRC.J52/501/2016 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-08-26 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MANDA EDUARD-MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 335 678 | 2 099 356 | 2 717 911 | 886 784 | 3 211 259 | 1 380 132 | 7 |
| 2024 | 4 712 413 | -2 498 720 | 2 382 360 | 605 767 | 1 057 369 | -719 224 | 6 |
| 2023 | 7 809 202 | 1 752 628 | 1 492 335 | 528 236 | 2 743 595 | 1 779 496 | 5 |
| 2022 | 8 935 915 | 3 138 795 | 1 580 701 | 91 786 | 1 515 782 | 26 867 | 10 |
| 2021 | 4 600 580 | 1 995 728 | 1 277 743 | 140 345 | 1 137 598 | 200 | 8 |
| 2020 | 1 483 150 | 882 863 | 296 584 | 196 535 | 1 387 900 | 1 287 851 | 1 |
| 2019 | 0 | -18 770 | 198 642 | 198 695 | 404 935 | 404 988 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 335 678 lei
-8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BAU NIK CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Giurgiu , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 459 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NEAGU M TEAM-HOUSE SRL – locul 455, 30,32 mil. lei, Suceava
- CONSTAR CONSULTING EXPERTCONT SRL – locul 455, 4,36 mil. lei, Bucureşti
- MOSNITA IMOBILIARE 2011 SRL – locul 455, 125.852 lei, Timiş
- FORTIS LABOREM S.R.L. – locul 456, 30,24 mil. lei, Bucureşti
- EURO PAV S.R.L. – locul 456, 4,36 mil. lei, Maramureş
- BIRCHWOOD SRL – locul 456, 123.554 lei, Neamţ
- SANDORLUKACS CONSTRUCT SRL – locul 457, 30,22 mil. lei, Bihor
- GENIUS CONST S.R.L. – locul 457, 4,35 mil. lei, Harghita
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BAU NIK CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BAU NIK CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BAU NIK CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 605.767 |
| Active circulante | 1.057.369 |
| Stocuri | 2.421 |
| Creante | 1.026.311 |
| Disponibilitati | 28.637 |
| Datorii | 2.382.360 |
| Capitaluri proprii | -719.224 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.712.413 |
| Venituri totale | 4.762.753 |
| Cheltuieli totale | 6.857.331 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.094.578 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.498.720 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 528.236 |
| Active circulante | 2.743.595 |
| Creante | 2.707.431 |
| Disponibilitati | 36.164 |
| Datorii | 1.492.335 |
| Capitaluri proprii | 1.779.496 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.809.202 |
| Venituri totale | 7.809.202 |
| Cheltuieli totale | 5.730.658 |
| Profit brut | 2.078.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.752.628 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 91.786 |
| Active circulante | 1.515.782 |
| Creante | 1.454.574 |
| Disponibilitati | 61.208 |
| Datorii | 1.580.701 |
| Capitaluri proprii | 26.867 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.935.915 |
| Venituri totale | 8.936.382 |
| Cheltuieli totale | 5.736.412 |
| Profit brut | 3.199.970 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.138.795 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 140.345 |
| Active circulante | 1.083.596 |
| Stocuri | 537 |
| Creante | 766.305 |
| Disponibilitati | 316.754 |
| Datorii | 1.280.583 |
| Capitaluri proprii | -56.642 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.600.580 |
| Venituri totale | 4.613.902 |
| Cheltuieli totale | 2.572.958 |
| Profit brut | 2.040.944 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.995.728 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active circulante | 552.984 |
| Stocuri | 3.054 |
| Creante | 80.416 |
| Disponibilitati | 469.514 |
| Datorii | 41.087 |
| Capitaluri proprii | 511.897 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 529.173 |
| Venituri totale | 529.173 |
| Cheltuieli totale | 144.932 |
| Profit brut | 384.241 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 378.949 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 148.857 |
| Stocuri | 20.395 |
| Creante | 16.202 |
| Disponibilitati | 112.260 |
| Datorii | 16.110 |
| Capitaluri proprii | 132.747 |
| Cifra de afaceri | 177.410 |
| Venituri totale | 177.410 |
| Cheltuieli totale | 42.934 |
| Profit brut | 134.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 132.747 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |