ROVERA CONSTRUCT S.R.L. – CUI 39679722
Pe scurt
ROVERA CONSTRUCT S.R.L. are CUI 39679722, număr de înregistrare J2018001174334 și sediul în Municipiul Suceava, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 471.955 lei, o pierdere netă de 338.165 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ROVERA CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 39679722 |
| Nr. Reg. Com. | J2018001174334 |
| EUID | ROONRC.J2018001174334 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-07-27 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NISTOR FLORIN CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 471 955 | -338 165 | 596 960 | 380 175 | 80 820 | -135 965 | 2 |
| 2024 | 765 795 | 10 057 | 333 130 | 392 391 | 188 204 | 247 465 | 7 |
| 2023 | 757 045 | 74 336 | 609 989 | 638 895 | 208 502 | 237 408 | 5 |
| 2022 | 1 250 520 | 446 147 | 547 994 | 511 764 | 588 102 | 551 872 | 10 |
| 2021 | 227 509 | 22 529 | 414 245 | 286 999 | 232 972 | 105 726 | 5 |
| 2020 | 99 409 | 17 164 | 86 102 | 157 512 | 11 787 | 83 197 | 4 |
| 2019 | 421 099 | 45 119 | 181 741 | 217 168 | 30 606 | 66 033 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises471 955 lei
-38%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROVERA CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 259 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ATLAS TOUR SRL – locul 255, 41,21 mil. lei, Cluj
- CETATEA BUSTUR SRL – locul 255, 2,74 mil. lei, Sălaj
- LIVDANDOR IMPEX SRL – locul 255, 1,49 mil. lei, Gorj
- AC AUTO TRANS TRADING S.R.L. – locul 255, 476.728 lei, Ilfov
- STOMAD CRIST S.R.L. – locul 255, 288.373 lei, Dâmboviţa
- NCA S P E D NCA SRL – locul 256, 40,81 mil. lei, Arad
- HENIU SA – locul 256, 2,73 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- OVIALI RAPID S.R.L. – locul 256, 1,49 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROVERA CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROVERA CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROVERA CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 392.391 |
| Active circulante | 188.204 |
| Creante | 156.410 |
| Disponibilitati | 31.794 |
| Datorii | 333.130 |
| Capitaluri proprii | 247.465 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 765.795 |
| Venituri totale | 970.621 |
| Cheltuieli totale | 959.491 |
| Profit brut | 11.130 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.057 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 638.895 |
| Active circulante | 208.502 |
| Creante | 115.003 |
| Disponibilitati | 93.499 |
| Datorii | 609.989 |
| Capitaluri proprii | 237.408 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 757.045 |
| Venituri totale | 887.134 |
| Cheltuieli totale | 804.902 |
| Profit brut | 82.232 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 74.336 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 511.764 |
| Active circulante | 588.102 |
| Stocuri | 7.647 |
| Creante | 520.231 |
| Disponibilitati | 60.224 |
| Datorii | 547.994 |
| Capitaluri proprii | 551.872 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.250.520 |
| Venituri totale | 1.246.207 |
| Cheltuieli totale | 789.467 |
| Profit brut | 456.740 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 446.147 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 286.999 |
| Active circulante | 232.972 |
| Creante | 232.262 |
| Disponibilitati | 710 |
| Datorii | 414.245 |
| Capitaluri proprii | 105.726 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 227.509 |
| Venituri totale | 250.961 |
| Cheltuieli totale | 226.223 |
| Profit brut | 24.738 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.529 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 157.512 |
| Active circulante | 11.787 |
| Creante | 1.955 |
| Disponibilitati | 9.832 |
| Datorii | 86.102 |
| Capitaluri proprii | 83.197 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 99.409 |
| Venituri totale | 99.428 |
| Cheltuieli totale | 79.743 |
| Profit brut | 19.685 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 217.168 |
| Active circulante | 30.606 |
| Stocuri | 6.087 |
| Creante | 17.097 |
| Disponibilitati | 7.422 |
| Datorii | 181.741 |
| Capitaluri proprii | 66.033 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 421.099 |
| Venituri totale | 460.302 |
| Cheltuieli totale | 410.920 |
| Profit brut | 49.382 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.119 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 230.567 |
| Active circulante | 110.165 |
| Creante | 107.944 |
| Disponibilitati | 2.221 |
| Cheltuieli in avans | 42.273 |
| Datorii | 340.954 |
| Capitaluri proprii | 42.051 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 92.558 |
| Venituri totale | 93.108 |
| Cheltuieli totale | 50.326 |
| Profit brut | 42.782 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.851 |
| Pierdere neta | 0 |