CETATEA BUSTUR SRL – CUI 30963290
Pe scurt
CETATEA BUSTUR SRL are CUI 30963290, număr de înregistrare J2012000509317 și sediul în Sat Sub Cetate, Comuna Valcău de Jos, județul Sălaj. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.738.347 lei, un profit net de 26.401 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CETATEA BUSTUR SRL |
| CUI | 30963290 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000509317 |
| EUID | ROONRC.J2012000509317 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-11-29 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GAL ADRIAN-PETRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 738 347 | 26 401 | 649 187 | 541 619 | 408 139 | 300 571 | 9 |
| 2024 | 1 802 063 | 118 052 | 480 243 | 463 901 | 290 513 | 274 171 | 7 |
| 2023 | 1 175 369 | 30 828 | 660 490 | 561 559 | 255 050 | 156 119 | 6 |
| 2022 | 993 067 | 24 875 | 862 244 | 652 097 | 335 438 | 125 291 | 4 |
| 2021 | 643 791 | 34 758 | 525 992 | 201 009 | 425 399 | 100 416 | 3 |
| 2020 | 435 794 | -55 219 | 409 964 | 168 930 | 284 191 | 65 657 | 2 |
| 2019 | 364 443 | 14 158 | 176 629 | 99 809 | 152 696 | 120 876 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 738 347 lei
52%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CETATEA BUSTUR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sălaj , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 255 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SAFE ROAD LOGISTIC SRL – locul 251, 42,33 mil. lei, Argeş
- VEST TRANSCOM SRL – locul 251, 2,84 mil. lei, Bihor
- YENI OZ MURAT SRL – locul 251, 1,55 mil. lei, Bucureşti
- DAMILUK SOLUTIONS S.R.L. – locul 251, 491.600 lei, Ilfov
- ANBO SRL – locul 251, 292.239 lei, Bucureşti
- DIDI TRANS INTERNATIONAL SRL – locul 252, 42,16 mil. lei, Bucureşti
- TORCRET SRL – locul 252, 2,79 mil. lei, Bucureşti
- MICENA LINE S.R.L. – locul 252, 1,55 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CETATEA BUSTUR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CETATEA BUSTUR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CETATEA BUSTUR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 463.901 |
| Active circulante | 290.513 |
| Stocuri | 23.156 |
| Creante | 245.192 |
| Disponibilitati | 22.165 |
| Datorii | 480.243 |
| Capitaluri proprii | 274.171 |
| Capital social | 45.200 |
| Cifra de afaceri | 1.802.063 |
| Venituri totale | 1.816.751 |
| Cheltuieli totale | 1.652.370 |
| Profit brut | 164.381 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 118.052 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 561.559 |
| Active circulante | 255.050 |
| Stocuri | 36.576 |
| Creante | 156.458 |
| Disponibilitati | 62.016 |
| Datorii | 660.490 |
| Capitaluri proprii | 156.119 |
| Capital social | 45.200 |
| Cifra de afaceri | 1.175.369 |
| Venituri totale | 1.295.156 |
| Cheltuieli totale | 1.255.099 |
| Profit brut | 40.057 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.828 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 652.097 |
| Active circulante | 335.438 |
| Stocuri | 88.916 |
| Creante | 216.850 |
| Disponibilitati | 29.672 |
| Datorii | 862.244 |
| Capitaluri proprii | 125.291 |
| Capital social | 45.200 |
| Cifra de afaceri | 993.067 |
| Venituri totale | 1.002.921 |
| Cheltuieli totale | 970.747 |
| Profit brut | 32.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.875 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 201.009 |
| Active circulante | 425.399 |
| Stocuri | 75.289 |
| Creante | 343.050 |
| Disponibilitati | 7.060 |
| Datorii | 525.992 |
| Capitaluri proprii | 100.416 |
| Capital social | 45.200 |
| Cifra de afaceri | 643.791 |
| Venituri totale | 647.458 |
| Cheltuieli totale | 606.709 |
| Profit brut | 40.749 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.758 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 168.930 |
| Active circulante | 284.191 |
| Stocuri | 97.367 |
| Creante | 170.435 |
| Disponibilitati | 16.389 |
| Cheltuieli in avans | 22.500 |
| Datorii | 409.964 |
| Capitaluri proprii | 65.657 |
| Capital social | 45.200 |
| Cifra de afaceri | 435.794 |
| Venituri totale | 467.423 |
| Cheltuieli totale | 517.968 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 50.545 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 55.219 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 99.809 |
| Active circulante | 152.696 |
| Stocuri | 63.379 |
| Creante | 84.643 |
| Disponibilitati | 4.674 |
| Cheltuieli in avans | 45.000 |
| Datorii | 176.629 |
| Capitaluri proprii | 120.876 |
| Capital social | 45.200 |
| Cifra de afaceri | 364.443 |
| Venituri totale | 365.130 |
| Cheltuieli totale | 347.574 |
| Profit brut | 17.556 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.158 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 72.273 |
| Active circulante | 169.856 |
| Stocuri | 37.302 |
| Creante | 93.738 |
| Disponibilitati | 38.816 |
| Cheltuieli in avans | 56.086 |
| Datorii | 191.497 |
| Capitaluri proprii | 106.718 |
| Capital social | 45.200 |
| Cifra de afaceri | 284.240 |
| Venituri totale | 287.786 |
| Cheltuieli totale | 281.553 |
| Profit brut | 6.233 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.387 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 61.843 |
| Active circulante | 171.725 |
| Stocuri | 33.484 |
| Creante | 78.587 |
| Disponibilitati | 59.654 |
| Datorii | 130.237 |
| Capitaluri proprii | 103.331 |
| Capital social | 45.200 |
| Cifra de afaceri | 458.074 |
| Venituri totale | 459.226 |
| Cheltuieli totale | 452.351 |
| Profit brut | 6.875 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.775 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 5.408 |
| Active circulante | 122.747 |
| Stocuri | 19.182 |
| Creante | 83.263 |
| Disponibilitati | 20.302 |
| Datorii | 75.599 |
| Capitaluri proprii | 52.556 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 474.392 |
| Venituri totale | 508.800 |
| Cheltuieli totale | 471.006 |
| Profit brut | 37.794 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |