ANBO SRL – CUI 7426918
Pe scurt
ANBO SRL are CUI 7426918, număr de înregistrare J1995004393401 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 292.239 lei, o pierdere netă de 529.050 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 10.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ANBO SRL |
| CUI | 7426918 |
| Nr. Reg. Com. | J1995004393401 |
| EUID | ROONRC.J40/4393/1995 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 10.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-05-30 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VOINESCU MARIANA | - | România |
| VOINESCU MARIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 292 239 | -529 050 | 17 694 | 6 620 | 103 170 | 92 096 | 3 |
| 2024 | 341 159 | -385 915 | 30 853 | 561 648 | 90 351 | 621 146 | 4 |
| 2023 | 344 090 | -407 414 | 23 228 | 946 591 | 83 697 | 1 007 060 | 4 |
| 2022 | 1 380 934 | 1 199 163 | 194 566 | 1 261 618 | 345 921 | 1 414 473 | 11 |
| 2021 | 1 021 282 | -55 686 | 40 842 | 1 556 647 | 454 633 | 1 974 910 | 11 |
| 2020 | 890 489 | 55 188 | 30 668 | 1 631 673 | 422 148 | 2 030 597 | 12 |
| 2019 | 1 735 875 | 620 004 | 43 478 | 1 645 550 | 2 362 921 | 3 975 409 | 14 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises292 239 lei
-14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ANBO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 251 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SENEMOLD S.R.L. – locul 247, 42,61 mil. lei, Vaslui
- TUNSOIU SRL – locul 247, 2,88 mil. lei, Olt
- CATAMAD SRL – locul 247, 1,59 mil. lei, Bihor
- BOMIS DEDE S.R.L. – locul 247, 496.212 lei, Tulcea
- RAMAVIK GRUP SRL – locul 247, 295.517 lei, Dolj
- LUK GRUP TRANS SRL – locul 248, 42,56 mil. lei, Bucureşti
- INTERSERVICE SRL – locul 248, 2,88 mil. lei, Hunedoara
- KUL FLEET S.R.L. – locul 248, 1,59 mil. lei, Vaslui
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ANBO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ANBO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ANBO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 561.648 |
| Active circulante | 90.351 |
| Stocuri | 17.955 |
| Creante | 29.123 |
| Disponibilitati | 27.360 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 30.853 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 621.146 |
| Capital social | 600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 341.159 |
| Venituri totale | 415.980 |
| Cheltuieli totale | 796.824 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 380.844 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 385.915 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 946.591 |
| Active circulante | 83.697 |
| Stocuri | 17.956 |
| Creante | 28.277 |
| Disponibilitati | 21.551 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 23.228 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.007.060 |
| Capital social | 600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 344.090 |
| Venituri totale | 356.704 |
| Cheltuieli totale | 760.582 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 403.878 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 407.414 |
| Nr. salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.261.618 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 345.921 |
| Stocuri | 17.955 |
| Creante | 35.182 |
| Casa si conturi la banci | 56.871 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.500 |
| DATORII | 194.566 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.414.473 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.380.934 |
| VENITURI TOTALE | 2.648.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.426.454 |
| Profitul brut | 1.221.808 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.199.163 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.556.647 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 454.633 |
| Stocuri | 17.955 |
| Creante | 58.072 |
| Casa si conturi la banci | 188.651 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.472 |
| DATORII | 40.842 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.974.910 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.021.282 |
| VENITURI TOTALE | 1.029.811 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.076.241 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 46.430 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 55.686 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.631.673 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 422.148 |
| Stocuri | 17.955 |
| Creante | 63.900 |
| Casa si conturi la banci | 153.951 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.444 |
| DATORII | 30.668 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.030.597 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 890.489 |
| VENITURI TOTALE | 953.296 |
| CHELTUIELI TOTALE | 890.808 |
| Profitul brut | 62.488 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 55.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.645.550 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.362.921 |
| Stocuri | 17.955 |
| Creante | 93.613 |
| Casa si conturi la banci | 652.000 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.416 |
| DATORII | 43.478 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.975.409 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.735.875 |
| VENITURI TOTALE | 2.070.091 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.433.080 |
| Profitul brut | 637.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 620.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.725.522 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.703.434 |
| Stocuri | 17.955 |
| Creante | 132.755 |
| Casa si conturi la banci | 246.811 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.639 |
| DATORII | 90.190 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.355.405 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.483.986 |
| VENITURI TOTALE | 3.549.957 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.057.801 |
| Profitul brut | 492.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 461.986 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.745.322 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.285.162 |
| Stocuri | 17.955 |
| Creante | 108.079 |
| Casa si conturi la banci | 183.215 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.941 |
| DATORII | 183.007 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.893.418 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.754.960 |
| VENITURI TOTALE | 3.793.918 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.510.197 |
| Profitul brut | 283.721 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 246.605 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.458.440 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 900.796 |
| Stocuri | 27.964 |
| Creante | 73.541 |
| Casa si conturi la banci | 168.840 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.288 |
| DATORII | 766.711 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.646.813 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.199.233 |
| VENITURI TOTALE | 4.213.711 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.054.429 |
| Profitul brut | 159.282 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 137.605 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |