ROFA TEXTIL PRODUCT SRL – CUI 15468906
Pe scurt
ROFA TEXTIL PRODUCT SRL are CUI 15468906, număr de înregistrare J2003000665028 și sediul în Municipiul Arad, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 1423 – Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 11.159.061 lei, o pierdere netă de 760.456 lei și un număr mediu de 100 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 06.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ROFA TEXTIL PRODUCT SRL |
| CUI | 15468906 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000665028 |
| EUID | ROONRC.J2003000665028 |
| CAEN | 1423 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 06.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-05-29 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRAMER ANTON-WILHEM | - | Germania |
| MASUT BRUNO-DAN | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT, CONFORM ACT CONSTITUTIV. | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 159 061 | -760 456 | 5 966 338 | 2 569 259 | 5 073 794 | 1 824 928 | 100 |
| 2024 | 12 561 625 | 355 079 | 3 204 395 | 2 441 926 | 3 205 917 | 2 585 384 | 118 |
| 2023 | 11 694 302 | 167 560 | 4 050 675 | 2 554 430 | 3 725 843 | 2 230 305 | 105 |
| 2022 | 10 312 558 | 300 654 | 4 693 999 | 2 712 968 | 4 041 086 | 2 062 745 | 106 |
| 2021 | 9 124 318 | 61 187 | 5 169 253 | 2 916 939 | 4 011 900 | 1 761 705 | 125 |
| 2020 | 9 622 924 | 97 392 | 6 065 079 | 3 054 987 | 4 744 605 | 1 734 513 | 125 |
| 2019 | 8 873 309 | 62 544 | 5 589 866 | 3 188 878 | 3 499 036 | 1 159 331 | 122 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 159 061 lei
-11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROFA TEXTIL PRODUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1423 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Descriere Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Arad , domeniul 1423: Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 16 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AVICOLA SLOBOZIA SA – locul 12, 139,38 mil. lei, Ialomiţa
- OZTASAR SRL – locul 12, 71,53 mil. lei, Prahova
- REVARLINO GRUP S.R.L. – locul 12, 55,24 mil. lei, Ilfov
- BADRALEXI KIDS SRL – locul 12, 23,46 mil. lei, Sălaj
- TERA MOIAD SRL – locul 12, 22,88 mil. lei, Sălaj
- RURAL JORJIKA SRL – locul 12, 20,94 mil. lei, Botoşani
- N.G.M. COMPANY SRL – locul 12, 12,94 mil. lei, Constanţa
- TRICOROM SRL – locul 12, 12,00 mil. lei, Olt
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROFA TEXTIL PRODUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROFA TEXTIL PRODUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROFA TEXTIL PRODUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.441.926 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.205.917 |
| Stocuri | 1.341.107 |
| Creante | 1.375.804 |
| Casa si conturi la banci | 489.006 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 141.936 |
| DATORII | 3.204.395 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.585.384 |
| Capital subscris varsat | 1.208.790 |
| Cifra de afaceri neta | 12.561.625 |
| VENITURI TOTALE | 13.949.612 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.515.303 |
| Profitul brut | 434.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 355.079 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 118 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.554.430 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.725.843 |
| Stocuri | 1.400.307 |
| Creante | 1.731.304 |
| Casa si conturi la banci | 594.232 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 707 |
| DATORII | 4.050.675 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.230.305 |
| Capital subscris varsat | 1.208.790 |
| Cifra de afaceri neta | 11.694.302 |
| VENITURI TOTALE | 12.859.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.630.675 |
| Profitul brut | 228.556 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 167.560 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.712.968 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.041.086 |
| Stocuri | 1.989.084 |
| Creante | 1.204.743 |
| Casa si conturi la banci | 847.259 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.690 |
| DATORII | 4.693.999 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.062.745 |
| Capital subscris varsat | 1.208.790 |
| Cifra de afaceri neta | 10.312.558 |
| VENITURI TOTALE | 10.338.310 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.979.314 |
| Profitul brut | 358.996 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 300.654 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.916.939 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.011.900 |
| Stocuri | 1.965.326 |
| Creante | 1.589.189 |
| Casa si conturi la banci | 457.385 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.119 |
| DATORII | 5.169.253 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.761.705 |
| Capital subscris varsat | 1.208.790 |
| Cifra de afaceri neta | 9.124.318 |
| VENITURI TOTALE | 9.131.260 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.057.200 |
| Profitul brut | 74.060 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 61.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.054.987 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.744.605 |
| Stocuri | 1.618.312 |
| Creante | 2.529.670 |
| Casa si conturi la banci | 596.623 |
| DATORII | 6.065.079 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.734.513 |
| Capital subscris varsat | 1.208.790 |
| Cifra de afaceri neta | 9.622.924 |
| VENITURI TOTALE | 9.691.404 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.578.662 |
| Profitul brut | 112.742 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 97.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.188.878 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.499.036 |
| Stocuri | 2.301.255 |
| Creante | 866.638 |
| Casa si conturi la banci | 331.143 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.283 |
| DATORII | 5.589.866 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.159.331 |
| Capital subscris varsat | 731.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.873.309 |
| VENITURI TOTALE | 8.885.749 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.823.205 |
| Profitul brut | 62.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 62.544 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.344.385 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.582.315 |
| Stocuri | 2.471.361 |
| Creante | 667.827 |
| Casa si conturi la banci | 443.127 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 514 |
| DATORII | 6.328.079 |
| CAPITALURI - TOTAL | 599.135 |
| Capital subscris varsat | 731.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.244.991 |
| VENITURI TOTALE | 7.247.311 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.441.853 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 194.542 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 194.542 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.563.435 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.000.247 |
| Stocuri | 2.330.419 |
| Creante | 490.376 |
| Casa si conturi la banci | 179.452 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 578 |
| DATORII | 5.770.583 |
| CAPITALURI - TOTAL | 793.677 |
| Capital subscris varsat | 731.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.431.781 |
| VENITURI TOTALE | 6.454.603 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.403.622 |
| Profitul brut | 50.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 40.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 121 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.602.551 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.918.322 |
| Stocuri | 2.236.856 |
| Creante | 486.071 |
| Casa si conturi la banci | 195.395 |
| DATORII | 5.767.356 |
| CAPITALURI - TOTAL | 753.517 |
| Capital subscris varsat | 731.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.413.146 |
| VENITURI TOTALE | 6.423.147 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.268.042 |
| Profitul brut | 155.105 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 151.216 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 127 |