REVERSE LOGISTIC S.R.L.
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ELIAS CONSULT IPURL | - | România |
| ARON GHERASIM-SORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 115 882 | 312 135 | 11 516 330 | — | — | — | 11 |
| 2024 | 5 205 743 | 758 464 | 11 964 523 | 17 985 337 | 8 855 994 | 14 866 200 | 11 |
| 2023 | 5 783 021 | 980 612 | 11 915 592 | 18 682 789 | 7 351 147 | 14 107 736 | 9 |
| 2022 | 6 065 336 | 2 419 425 | 11 973 009 | 16 916 760 | 8 193 981 | 13 127 124 | 18 |
| 2021 | 5 416 254 | 956 952 | 15 333 073 | 20 549 828 | 5 574 192 | 10 707 699 | 21 |
| 2020 | 5 849 277 | 1 036 117 | 17 105 655 | 21 510 968 | 5 570 739 | 9 750 746 | 23 |
| 2019 | 7 879 910 | 964 424 | 19 257 450 | 22 576 422 | 5 765 915 | 8 714 629 | 37 |
| 2018 | 9 510 948 | 605 099 | 23 333 544 | 23 625 082 | 7 770 604 | 7 553 566 | 38 |
| 2017 | 13 046 263 | 567 135 | 25 791 445 | 25 801 063 | 7 591 972 | 6 948 467 | 37 |
| 2016 | 18 959 085 | 282 994 | 27 829 695 | 27 573 344 | 7 440 271 | 6 381 331 | 31 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 115 882 lei
-21%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REVERSE LOGISTIC S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5210 Rev. 2 (echivalent: 5210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Depozitări |
| Descriere Activitate | Depozitări |
| Cod CAEN principal | 52 Depozitări |
| Descriere activitate (principal) | Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 5210: Depozitări
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REVERSE LOGISTIC S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REVERSE LOGISTIC S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REVERSE LOGISTIC S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.985.337 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.855.994 |
| Creante | 6.652.795 |
| Casa si conturi la banci | 106.118 |
| DATORII | 11.964.523 |
| VENITURI IN AVANS | 10.608 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.866.200 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.205.743 |
| VENITURI TOTALE | 5.477.420 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.616.869 |
| Profitul brut | 860.551 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 758.464 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.682.789 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.351.147 |
| Creante | 6.163.011 |
| Casa si conturi la banci | 452.282 |
| DATORII | 11.915.592 |
| VENITURI IN AVANS | 10.608 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.107.736 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.783.021 |
| VENITURI TOTALE | 5.845.334 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.745.637 |
| Profitul brut | 1.099.697 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 980.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.916.760 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.193.981 |
| Creante | 6.783.591 |
| Casa si conturi la banci | 1.410.390 |
| DATORII | 11.973.009 |
| VENITURI IN AVANS | 10.608 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.127.124 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.065.336 |
| VENITURI TOTALE | 12.138.610 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.220.178 |
| Profitul brut | 2.918.432 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.419.425 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.549.828 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.574.192 |
| Creante | 5.556.080 |
| Casa si conturi la banci | 18.112 |
| DATORII | 15.333.073 |
| VENITURI IN AVANS | 83.248 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.707.699 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.416.254 |
| VENITURI TOTALE | 5.619.872 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.518.753 |
| Profitul brut | 1.101.119 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 956.952 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.510.968 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.570.739 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 5.481.665 |
| Casa si conturi la banci | 89.074 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 17.105.655 |
| VENITURI IN AVANS | 225.306 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.750.746 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.849.277 |
| VENITURI TOTALE | 6.306.850 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.053.260 |
| Profitul brut | 1.253.590 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.036.117 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.576.422 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.765.915 |
| Creante | 5.717.206 |
| Casa si conturi la banci | 48.709 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.754 |
| DATORII | 19.257.450 |
| VENITURI IN AVANS | 373.012 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.714.629 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.879.910 |
| VENITURI TOTALE | 8.225.313 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.085.496 |
| Profitul brut | 1.139.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 964.424 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.625.082 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.770.604 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 7.708.164 |
| Casa si conturi la banci | 62.440 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.355 |
| DATORII | 23.333.544 |
| VENITURI IN AVANS | 509.931 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.553.566 |
| Capital subscris varsat | 1.803.360 |
| Cifra de afaceri neta | 9.510.948 |
| VENITURI TOTALE | 10.932.322 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.194.343 |
| Profitul brut | 737.979 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 605.099 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.801.063 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.591.972 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 7.497.481 |
| Casa si conturi la banci | 94.491 |
| DATORII | 25.791.445 |
| VENITURI IN AVANS | 653.123 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.948.467 |
| Capital subscris varsat | 1.803.360 |
| Cifra de afaceri neta | 13.046.263 |
| VENITURI TOTALE | 13.780.197 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.122.688 |
| Profitul brut | 657.509 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 567.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.573.344 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.440.271 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 7.269.140 |
| Casa si conturi la banci | 171.131 |
| DATORII | 27.829.695 |
| VENITURI IN AVANS | 802.589 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.381.331 |
| Capital subscris varsat | 1.803.360 |
| Cifra de afaceri neta | 18.959.085 |
| VENITURI TOTALE | 21.185.135 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.805.255 |
| Profitul brut | 379.880 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 282.994 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |