REGALLIS INTERIORS SRL – CUI 17508276
Pe scurt
REGALLIS INTERIORS SRL are CUI 17508276, număr de înregistrare J30/524/2005 și sediul în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.541.873 lei, o pierdere netă de 615.010 lei și un număr mediu de 58 salariați.
- Stare ONRC: reorganizare judiciară
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | REGALLIS INTERIORS SRL |
| CUI | 17508276 |
| Nr. Reg. Com. | J30/524/2005 |
| EUID | ROONRC.J30/524/2005 |
| CAEN | 3109 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | reorganizare judiciară |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-04-20 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ADMIN INSOLV SPRL | - | România |
| DASCAL INSOLVENCY SPRL | - | România |
| MEGHIŞAN DANIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 541 873 | -615 010 | 5 359 518 | 1 084 534 | 3 178 620 | -1 096 364 | 58 |
| 2024 | 4 645 797 | -944 661 | 4 463 420 | 1 301 595 | 2 544 186 | -481 354 | 22 |
| 2023 | 8 277 258 | 47 515 | 4 947 677 | 1 266 054 | 4 060 445 | 510 822 | 9 |
| 2022 | 5 740 368 | 65 276 | 4 548 454 | 1 529 524 | 3 343 013 | 463 307 | 10 |
| 2021 | 5 006 688 | 44 412 | 5 385 412 | 1 635 216 | 4 006 115 | 398 031 | 8 |
| 2020 | 2 962 132 | 93 441 | 2 321 873 | 433 431 | 2 110 061 | 353 619 | 6 |
| 2019 | 4 235 132 | 44 594 | 1 621 646 | 533 318 | 1 323 506 | 242 678 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 541 873 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REGALLIS INTERIORS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3109 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 31 Fabricarea de mobilă n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mobilă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Satu Mare , domeniul 3109: Fabricarea de mobilă n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (31), poziții apropiate de locul 36 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SOCUB SRL – locul 32, 59,47 mil. lei, Galaţi
- AMI WHITE MOBILĂ SRL – locul 32, 5,04 mil. lei, Timiş
- LEEA'S ROOM FURNITURE S.R.L. – locul 32, 1,96 mil. lei, Hunedoara
- XTENDER M.C. SRL – locul 32, 415.053 lei, Braşov
- OCMAVA COM SRL – locul 32, 158.906 lei, Brăila
- BECKER ROMANIA SRL – locul 33, 58,03 mil. lei, Cluj
- TAPARO SA – locul 33, 4,80 mil. lei, Maramureş
- MEISSEL & HOLZ SRL – locul 33, 1,84 mil. lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REGALLIS INTERIORS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REGALLIS INTERIORS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REGALLIS INTERIORS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.301.595 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.544.186 |
| Stocuri | 1.628.465 |
| Creante | 610.238 |
| Casa si conturi la banci | 305.483 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 136.285 |
| DATORII | 4.463.420 |
| CAPITALURI - TOTAL | -481.354 |
| Capital subscris varsat | 62.500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.645.797 |
| VENITURI TOTALE | 4.504.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.449.512 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 944.661 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 944.661 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.266.054 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.060.445 |
| Stocuri | 2.159.469 |
| Creante | 1.822.708 |
| Casa si conturi la banci | 78.268 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 132.000 |
| DATORII | 4.947.677 |
| CAPITALURI - TOTAL | 510.822 |
| Capital subscris varsat | 62.500 |
| Cifra de afaceri neta | 8.277.258 |
| VENITURI TOTALE | 8.575.028 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.515.179 |
| Profitul brut | 59.849 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 47.515 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.529.524 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.343.013 |
| Stocuri | 1.518.702 |
| Creante | 1.475.799 |
| Casa si conturi la banci | 348.512 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 139.224 |
| DATORII | 4.548.454 |
| CAPITALURI - TOTAL | 463.307 |
| Capital subscris varsat | 62.500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.740.368 |
| VENITURI TOTALE | 6.303.817 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.225.588 |
| Profitul brut | 78.229 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 65.276 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.635.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.006.115 |
| Stocuri | 477.836 |
| Creante | 3.126.669 |
| Casa si conturi la banci | 401.610 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 142.112 |
| DATORII | 5.385.412 |
| CAPITALURI - TOTAL | 398.031 |
| Capital subscris varsat | 62.500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.006.688 |
| VENITURI TOTALE | 5.407.553 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.354.885 |
| Profitul brut | 52.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 44.412 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 433.431 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.110.061 |
| Stocuri | 499.775 |
| Creante | 1.391.530 |
| Casa si conturi la banci | 218.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 132.000 |
| DATORII | 2.321.873 |
| CAPITALURI - TOTAL | 353.619 |
| Capital subscris varsat | 62.500 |
| Cifra de afaceri neta | 2.962.132 |
| VENITURI TOTALE | 2.963.674 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.855.079 |
| Profitul brut | 108.595 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 93.441 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 533.318 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.323.506 |
| Stocuri | 123.951 |
| Creante | 1.116.575 |
| Casa si conturi la banci | 82.980 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.500 |
| DATORII | 1.621.646 |
| CAPITALURI - TOTAL | 242.678 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.235.132 |
| VENITURI TOTALE | 4.237.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.182.268 |
| Profitul brut | 54.871 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 44.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 642.087 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.955.238 |
| Stocuri | 76.369 |
| Creante | 1.753.402 |
| Casa si conturi la banci | 125.467 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.000 |
| DATORII | 2.403.241 |
| CAPITALURI - TOTAL | 198.084 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.253.204 |
| VENITURI TOTALE | 2.257.449 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.190.082 |
| Profitul brut | 67.367 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 43.143 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 404.936 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 769.730 |
| Stocuri | 92.803 |
| Creante | 675.960 |
| Casa si conturi la banci | 967 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.000 |
| DATORII | 1.023.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 154.941 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.651.106 |
| VENITURI TOTALE | 1.652.318 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.607.727 |
| Profitul brut | 44.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 28.653 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 78.952 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 568.226 |
| Stocuri | 111.061 |
| Creante | 436.159 |
| Casa si conturi la banci | 21.006 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.000 |
| DATORII | 477.183 |
| CAPITALURI - TOTAL | 171.995 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.173.455 |
| VENITURI TOTALE | 2.178.613 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.113.542 |
| Profitul brut | 65.071 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 48.959 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |