REDCAR SRL – CUI 17848626
Pe scurt
REDCAR SRL are CUI 17848626, număr de înregistrare J12/758/2006 și sediul în Municipiul Arad, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 3831 – Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 617.359 lei, un profit net de 237.431 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | REDCAR SRL |
| CUI | 17848626 |
| Nr. Reg. Com. | J12/758/2006 |
| EUID | ROONRC.J02/1443/2005 |
| CAEN | 3831 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-08-05 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LADOR GAVRIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 617 359 | 237 431 | 417 351 | 390 059 | 562 646 | 535 354 | 2 |
| 2024 | 746 573 | 416 695 | 422 003 | 424 334 | 608 593 | 610 924 | 2 |
| 2023 | 653 035 | 365 938 | 336 265 | 451 909 | 414 584 | 530 228 | 2 |
| 2022 | 604 667 | 129 081 | 307 868 | 362 511 | 264 647 | 319 290 | 2 |
| 2021 | 596 624 | 224 525 | 370 168 | 283 573 | 273 671 | 190 209 | 2 |
| 2020 | 278 796 | 2 373 | 496 564 | 218 455 | 240 660 | -34 316 | 2 |
| 2019 | 238 013 | 2 238 | 519 081 | 196 027 | 283 232 | -36 689 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises617 359 lei
-17%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REDCAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3831 Rev. 2 (echivalent: 3831 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor |
| Descriere Activitate | Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor |
| Cod CAEN principal | 38 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 3831: Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (38), poziții apropiate de locul 23 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SOMA S.R.L. – locul 19, 122,54 mil. lei, Bacău
- NIUCROM PROD COM SRL – locul 19, 87,22 mil. lei, Bucureşti
- REMAT GREEN SRL – locul 19, 10,50 mil. lei, Buzău
- DESMAN INFOMED SRL – locul 19, 2,00 mil. lei, Dâmboviţa
- FERMACOST S.R.L. – locul 19, 953.299 lei, Argeş
- TERAPLAST RECYCLING S.A. – locul 20, 113,94 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- RITMIC COM SRL – locul 20, 85,16 mil. lei, Iaşi
- DB RECYCLING CO S.R.L. – locul 20, 10,09 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REDCAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REDCAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REDCAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 424.334 |
| Active circulante | 608.593 |
| Stocuri | 331.687 |
| Creante | 117.731 |
| Disponibilitati | 159.175 |
| Datorii | 422.003 |
| Capitaluri proprii | 610.924 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 746.573 |
| Venituri totale | 746.573 |
| Cheltuieli totale | 315.805 |
| Profit brut | 430.768 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 416.695 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 451.909 |
| Active circulante | 414.584 |
| Stocuri | 180.186 |
| Creante | 60.972 |
| Disponibilitati | 173.426 |
| Datorii | 336.265 |
| Capitaluri proprii | 530.228 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 653.035 |
| Venituri totale | 653.038 |
| Cheltuieli totale | 280.897 |
| Profit brut | 372.141 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 365.938 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 362.511 |
| Active circulante | 264.647 |
| Stocuri | 163.940 |
| Creante | 71.456 |
| Disponibilitati | 29.251 |
| Datorii | 307.868 |
| Capitaluri proprii | 319.290 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 604.667 |
| Venituri totale | 604.925 |
| Cheltuieli totale | 470.705 |
| Profit brut | 134.220 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.081 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 283.573 |
| Active circulante | 273.671 |
| Stocuri | 192.930 |
| Creante | 48.070 |
| Disponibilitati | 32.671 |
| Cheltuieli in avans | 3.133 |
| Datorii | 370.168 |
| Capitaluri proprii | 190.209 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 596.624 |
| Venituri totale | 606.914 |
| Cheltuieli totale | 376.442 |
| Profit brut | 230.472 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 224.525 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 218.455 |
| Active circulante | 240.660 |
| Stocuri | 196.077 |
| Creante | 35.594 |
| Disponibilitati | 8.989 |
| Cheltuieli in avans | 3.133 |
| Datorii | 496.564 |
| Capitaluri proprii | -34.316 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 278.796 |
| Venituri totale | 278.796 |
| Cheltuieli totale | 273.635 |
| Profit brut | 5.161 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.373 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 196.027 |
| Active circulante | 283.232 |
| Stocuri | 248.221 |
| Creante | 34.148 |
| Disponibilitati | 863 |
| Cheltuieli in avans | 3.133 |
| Datorii | 519.081 |
| Capitaluri proprii | -36.689 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 238.013 |
| Venituri totale | 238.013 |
| Cheltuieli totale | 233.395 |
| Profit brut | 4.618 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 189.336 |
| Active circulante | 263.583 |
| Stocuri | 237.663 |
| Creante | 25.716 |
| Disponibilitati | 204 |
| Cheltuieli in avans | 3.133 |
| Datorii | 494.979 |
| Capitaluri proprii | -38.927 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 92.842 |
| Venituri totale | 98.300 |
| Cheltuieli totale | 95.119 |
| Profit brut | 3.181 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.202 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 156.236 |
| Active circulante | 253.282 |
| Stocuri | 233.218 |
| Creante | 19.464 |
| Disponibilitati | 600 |
| Cheltuieli in avans | 3.133 |
| Datorii | 453.780 |
| Capitaluri proprii | -41.129 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 60.160 |
| Venituri totale | 60.170 |
| Cheltuieli totale | 57.654 |
| Profit brut | 2.516 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 156.874 |
| Active circulante | 230.474 |
| Stocuri | 189.552 |
| Creante | 26.450 |
| Disponibilitati | 14.472 |
| Cheltuieli in avans | 3.133 |
| Datorii | 433.524 |
| Capitaluri proprii | -43.043 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 61.775 |
| Venituri totale | 61.775 |
| Cheltuieli totale | 74.203 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.428 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.664 |
| Nr. salariati | 1 |