REBAS SRL – CUI 4967340
Pe scurt
REBAS SRL are CUI 4967340, număr de înregistrare J2004002394356 și sediul în Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 5590 – Alte servicii de cazare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.550.861 lei, un profit net de 192.543 lei și un număr mediu de 21 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | REBAS SRL |
| CUI | 4967340 |
| Nr. Reg. Com. | J2004002394356 |
| EUID | ROONRC.J2004002394356 |
| CAEN | 5590 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-08-19 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANDRAŞ DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 550 861 | 192 543 | 2 436 710 | 9 192 572 | 2 112 363 | 7 990 804 | 21 |
| 2024 | 7 132 389 | 71 404 | 1 300 602 | 6 296 741 | 2 903 254 | 7 809 372 | 24 |
| 2023 | 6 567 032 | 623 205 | 2 560 475 | 6 364 572 | 5 063 525 | 7 861 632 | 20 |
| 2022 | 4 625 324 | 1 132 197 | 1 086 012 | 4 719 438 | 3 630 963 | 7 238 427 | 25 |
| 2021 | 3 266 538 | 665 618 | 216 182 | 4 906 696 | 2 286 019 | 6 165 661 | 24 |
| 2020 | 3 233 587 | -253 263 | 652 355 | 5 098 091 | 1 456 403 | 5 984 254 | 31 |
| 2019 | 7 900 136 | 2 572 820 | 860 646 | 5 469 994 | 1 855 213 | 6 559 172 | 29 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 550 861 lei
6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REBAS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5590 Rev. 2 (echivalent: 5590 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte servicii de cazare |
| Descriere Activitate | Alte servicii de cazare |
| Cod CAEN principal | 55 Alte servicii de cazare |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Arad , domeniul 5590: Alte servicii de cazare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 13 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TURISM FELIX SA – locul 9, 100,08 mil. lei, Bihor
- DUCONI PROD-COM SRL – locul 9, 11,10 mil. lei, Suceava
- FAMILY RENT S.R.L. – locul 9, 10,92 mil. lei, Braşov
- T&P ROM COMP SRL – locul 9, 932.706 lei, Hunedoara
- FALCON EDGE MANAGEMENT S.R.L. – locul 9, 463.998 lei, Covasna
- M.W.IMPORT EXPORT SRL – locul 10, 90,08 mil. lei, Constanţa
- HOME LAND FACTORY SRL – locul 10, 10,93 mil. lei, Harghita
- MUNTENIA HELTH CENTER S.R.L. – locul 10, 10,62 mil. lei, Călăraşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REBAS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REBAS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REBAS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.296.741 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.903.254 |
| Stocuri | 793.845 |
| Creante | 1.208.066 |
| Casa si conturi la banci | 901.343 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 948.919 |
| DATORII | 1.300.602 |
| VENITURI IN AVANS | 1.038.940 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.809.372 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.132.389 |
| VENITURI TOTALE | 7.959.749 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.834.420 |
| Profitul brut | 125.329 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 71.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.364.572 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.063.525 |
| Stocuri | 2.944.441 |
| Creante | 1.840.468 |
| Casa si conturi la banci | 278.616 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 231.222 |
| DATORII | 2.560.475 |
| VENITURI IN AVANS | 1.237.212 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.861.632 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.567.032 |
| VENITURI TOTALE | 7.915.307 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.243.770 |
| Profitul brut | 671.537 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 623.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.719.438 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.630.963 |
| Stocuri | 2.355.788 |
| Creante | 1.101.584 |
| Casa si conturi la banci | 173.591 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.814 |
| DATORII | 1.086.012 |
| VENITURI IN AVANS | 30.776 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.238.427 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.625.324 |
| VENITURI TOTALE | 8.114.045 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.943.879 |
| Profitul brut | 1.170.166 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.132.197 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.906.696 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.286.019 |
| Stocuri | 6.082 |
| Creante | 1.128.480 |
| Casa si conturi la banci | 1.151.297 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.787 |
| DATORII | 216.182 |
| VENITURI IN AVANS | 813.659 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.165.661 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.266.538 |
| VENITURI TOTALE | 4.104.500 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.410.605 |
| Profitul brut | 693.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 665.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.098.091 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.456.403 |
| Stocuri | 91.477 |
| Creante | 781.119 |
| Casa si conturi la banci | 583.807 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 82.534 |
| DATORII | 652.355 |
| VENITURI IN AVANS | 419 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.984.254 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.233.587 |
| VENITURI TOTALE | 3.570.307 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.777.461 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 207.154 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 253.263 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.469.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.855.213 |
| Stocuri | 75.468 |
| Creante | 761.340 |
| Casa si conturi la banci | 1.018.405 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.750 |
| DATORII | 860.646 |
| VENITURI IN AVANS | 1.139 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.559.172 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.900.136 |
| VENITURI TOTALE | 7.653.505 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.772.207 |
| Profitul brut | 2.881.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.572.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.013.048 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.289.955 |
| Stocuri | 651.460 |
| Creante | 454.041 |
| Casa si conturi la banci | 184.454 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 113.292 |
| DATORII | 811.241 |
| VENITURI IN AVANS | 1.858 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.603.196 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.101.264 |
| VENITURI TOTALE | 7.842.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.930.297 |
| Profitul brut | 2.911.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.647.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.142.337 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 417.177 |
| Stocuri | 13.804 |
| Creante | 274.795 |
| Casa si conturi la banci | 128.578 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 126.227 |
| DATORII | 1.577.618 |
| VENITURI IN AVANS | 2.577 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.105.546 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.136.596 |
| VENITURI TOTALE | 4.211.047 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.912.911 |
| Profitul brut | 1.298.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.211.130 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.264.122 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 683.636 |
| Stocuri | 462.596 |
| Creante | 168.817 |
| Casa si conturi la banci | 52.223 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 92.430 |
| DATORII | 2.145.771 |
| CAPITALURI - TOTAL | 894.417 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.393.635 |
| VENITURI TOTALE | 2.679.403 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.888.125 |
| Profitul brut | 791.278 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 663.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |