REAL MANAGEMENT SRL – CUI 13763306
Pe scurt
REAL MANAGEMENT SRL are CUI 13763306, număr de înregistrare J2001002645408 și sediul în Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 221.913 lei, un profit net de 13.684 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | REAL MANAGEMENT SRL |
| CUI | 13763306 |
| Nr. Reg. Com. | J2001002645408 |
| EUID | ROONRC.J40/2645/2001 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-03-13 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BĂLAN LUCIAN-ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 221 913 | 13 684 | 222 979 | 4 370 | 96 402 | -122 263 | 2 |
| 2024 | 169 024 | 13 992 | 202 808 | 0 | 66 861 | -135 947 | 2 |
| 2023 | 166 541 | -4 865 | 218 215 | 0 | 68 276 | -149 939 | 2 |
| 2022 | 163 772 | -3 016 | 211 493 | 0 | 66 419 | -145 074 | 2 |
| 2021 | 157 687 | -5 292 | 206 785 | 21 | 64 706 | -142 058 | 2 |
| 2020 | 140 903 | 6 054 | 210 562 | 0 | 73 796 | -136 766 | 2 |
| 2019 | 161 520 | -1 517 | 204 298 | 343 | 61 084 | -142 820 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REAL MANAGEMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1055 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- INNOVIO CREATIVE ART S.R.L. – locul 1051, 222.861 lei, Bucureşti
- SERAPHIS DYNAMICS S.R.L. – locul 1051, 0 lei, Bucureşti
- SSM SUPPORT SRL – locul 1052, 222.860 lei, Botoşani
- CLICKBOX EVENTS S.R.L. – locul 1052, 0 lei, Dolj
- STORMY PROTECT SRL – locul 1053, 222.005 lei, Braşov
- ALY'S MAGIC EVENTS 2025 S.R.L. – locul 1053, 0 lei, Tulcea
- DOBRI SAFE CONSULT SRL – locul 1054, 221.979 lei, Maramureş
- VENTAL PHOTO BOOTH S.R.L. – locul 1054, 0 lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REAL MANAGEMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REAL MANAGEMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REAL MANAGEMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 66.861 |
| Creante | 6.908 |
| Disponibilitati | 38.837 |
| Datorii | 202.808 |
| Capitaluri proprii | -135.947 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 169.024 |
| Venituri totale | 196.694 |
| Cheltuieli totale | 180.735 |
| Profit brut | 15.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.992 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 68.276 |
| Creante | 25.330 |
| Disponibilitati | 21.074 |
| Datorii | 218.215 |
| Capitaluri proprii | -149.939 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 166.541 |
| Venituri totale | 175.669 |
| Cheltuieli totale | 178.783 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.114 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.865 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 66.419 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 38.618 |
| Disponibilitati | 5.929 |
| Datorii | 211.493 |
| Capitaluri proprii | -145.074 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 163.772 |
| Venituri totale | 170.851 |
| Cheltuieli totale | 172.164 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.313 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.016 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 21 |
| Active circulante | 64.706 |
| Creante | 16.102 |
| Disponibilitati | 26.732 |
| Datorii | 206.785 |
| Capitaluri proprii | -142.058 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 157.687 |
| Venituri totale | 162.236 |
| Cheltuieli totale | 165.907 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.671 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.292 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 73.796 |
| Creante | 14.381 |
| Disponibilitati | 37.543 |
| Datorii | 210.562 |
| Capitaluri proprii | -136.766 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 140.903 |
| Venituri totale | 151.895 |
| Cheltuieli totale | 144.439 |
| Profit brut | 7.456 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 343 |
| Active circulante | 61.084 |
| Creante | 14.730 |
| Disponibilitati | 24.482 |
| Cheltuieli in avans | 51 |
| Datorii | 204.298 |
| Capitaluri proprii | -142.820 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 161.520 |
| Venituri totale | 170.103 |
| Cheltuieli totale | 169.921 |
| Profit brut | 182 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.517 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 4.567 |
| Active circulante | 53.363 |
| Creante | 10.469 |
| Disponibilitati | 21.022 |
| Cheltuieli in avans | 450 |
| Datorii | 199.683 |
| Capitaluri proprii | -141.303 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 102.292 |
| Venituri totale | 106.755 |
| Cheltuieli totale | 127.727 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.972 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.038 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 19.938 |
| Active circulante | 63.491 |
| Creante | 10.679 |
| Disponibilitati | 30.940 |
| Cheltuieli in avans | 62 |
| Datorii | 178.634 |
| Capitaluri proprii | -95.143 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 113.572 |
| Venituri totale | 122.240 |
| Cheltuieli totale | 163.464 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 41.224 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 42.442 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 35.339 |
| Active circulante | 86.873 |
| Creante | 13.947 |
| Disponibilitati | 51.054 |
| Cheltuieli in avans | 68 |
| Datorii | 174.981 |
| Capitaluri proprii | -52.701 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 90.779 |
| Venituri totale | 102.110 |
| Cheltuieli totale | 155.002 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 52.892 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 53.901 |
| Nr. salariati | 2 |