SSM SUPPORT SRL – CUI 23822051
Pe scurt
SSM SUPPORT SRL are CUI 23822051, număr de înregistrare J2008000304078 și sediul în Municipiul Botoşani, județul Botoşani. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 222.860 lei, un profit net de 76.896 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SSM SUPPORT SRL |
| CUI | 23822051 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000304078 |
| EUID | ROONRC.J2008000304078 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-06 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRĂCIUN ALINA | - | România |
| CRĂCIUN SORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 222 860 | 76 896 | 47 881 | 279 735 | 65 870 | 93 014 | 1 |
| 2024 | 154 490 | 41 790 | 55 230 | 75 421 | 39 069 | 59 260 | 1 |
| 2023 | 115 510 | 44 045 | 12 685 | 1 939 | 68 216 | 57 470 | 1 |
| 2022 | 109 485 | 23 556 | 44 498 | 0 | 81 924 | 37 426 | 1 |
| 2021 | 139 950 | 56 963 | 45 733 | 0 | 117 603 | 71 870 | 1 |
| 2020 | 119 695 | 52 452 | 14 996 | 540 | 89 364 | 74 908 | 1 |
| 2019 | 101 600 | 19 230 | 30 757 | 1 620 | 78 293 | 49 156 | 1 |
| 2018 | 86 910 | 27 435 | 6 645 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 67 840 | 8 595 | 3 532 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SSM SUPPORT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Botoşani , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1052 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- THERM SYSTEM SRL – locul 1048, 224.013 lei, Bacău
- TIMES DIGITAL MEDIA S.R.L. – locul 1048, 0 lei, Ilfov
- LM PERSONAL SERV SRL – locul 1049, 223.530 lei, Cluj
- EXA FOTO SHOP S.R.L. – locul 1049, 0 lei, Bistriţa-Năsăud
- AUDIT CONSULT RISCURI S.R.L. – locul 1050, 223.450 lei, Argeş
- INIZIO STUDIO S.R.L. – locul 1050, 0 lei, Bucureşti
- INNOVIO CREATIVE ART S.R.L. – locul 1051, 222.861 lei, Bucureşti
- SERAPHIS DYNAMICS S.R.L. – locul 1051, 0 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SSM SUPPORT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SSM SUPPORT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SSM SUPPORT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 75.421 |
| Active circulante | 39.069 |
| Creante | 24.450 |
| Disponibilitati | 14.619 |
| Datorii | 55.230 |
| Capitaluri proprii | 59.260 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 154.490 |
| Venituri totale | 154.497 |
| Cheltuieli totale | 111.347 |
| Profit brut | 43.150 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.790 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.939 |
| Active circulante | 68.216 |
| Creante | 18.910 |
| Disponibilitati | 49.306 |
| Datorii | 12.685 |
| Capitaluri proprii | 57.470 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 115.510 |
| Venituri totale | 115.672 |
| Cheltuieli totale | 70.493 |
| Profit brut | 45.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.045 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 81.924 |
| Creante | 11.880 |
| Disponibilitati | 70.044 |
| Datorii | 44.498 |
| Capitaluri proprii | 37.426 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 109.485 |
| Venituri totale | 109.516 |
| Cheltuieli totale | 84.887 |
| Profit brut | 24.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 117.603 |
| Stocuri | 24 |
| Creante | 15.180 |
| Disponibilitati | 102.399 |
| Datorii | 45.733 |
| Capitaluri proprii | 71.870 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 139.950 |
| Venituri totale | 139.973 |
| Cheltuieli totale | 81.637 |
| Profit brut | 58.336 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 540 |
| Active circulante | 89.364 |
| Stocuri | 48 |
| Creante | 7.440 |
| Disponibilitati | 81.876 |
| Datorii | 14.996 |
| Capitaluri proprii | 74.908 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 119.695 |
| Venituri totale | 119.829 |
| Cheltuieli totale | 66.234 |
| Profit brut | 53.595 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 52.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.620 |
| Active circulante | 78.293 |
| Creante | 10.450 |
| Disponibilitati | 67.843 |
| Datorii | 30.757 |
| Capitaluri proprii | 49.156 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 101.600 |
| Venituri totale | 101.611 |
| Cheltuieli totale | 81.365 |
| Profit brut | 20.246 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.700 |
| Active circulante | 58.831 |
| Creante | 11.400 |
| Disponibilitati | 47.431 |
| Datorii | 6.645 |
| Capitaluri proprii | 54.886 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 86.910 |
| Venituri totale | 86.939 |
| Cheltuieli totale | 58.635 |
| Profit brut | 28.304 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 97 |
| Active circulante | 45.086 |
| Stocuri | 32 |
| Creante | 9.900 |
| Disponibilitati | 35.154 |
| Datorii | 3.532 |
| Capitaluri proprii | 41.651 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 67.840 |
| Venituri totale | 67.844 |
| Cheltuieli totale | 58.570 |
| Profit brut | 9.274 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 331 |
| Active circulante | 35.721 |
| Creante | 11.810 |
| Disponibilitati | 23.911 |
| Datorii | 2.995 |
| Capitaluri proprii | 33.057 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 74.315 |
| Venituri totale | 74.324 |
| Cheltuieli totale | 64.870 |
| Profit brut | 9.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.857 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |