RE COLLECTION SRL
| Denumire | RE COLLECTION SRL |
| CUI | 21924845 |
| Nr. Reg. Com. | J12/2668/2007 |
| EUID | ROONRC.J2007002668128 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-06-13 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 553 270 | 954 947 | 828 956 | — | — | — | 78 |
| 2024 | 10 111 378 | 796 901 | 789 256 | 203 665 | 9 571 304 | 8 985 713 | 78 |
| 2023 | 10 760 844 | 1 075 456 | 1 056 124 | 263 002 | 8 978 981 | 8 188 812 | 89 |
| 2022 | 10 946 356 | 996 847 | 1 089 259 | 394 687 | 7 807 923 | 7 113 351 | 98 |
| 2021 | 10 119 485 | 223 758 | 784 744 | 637 104 | 6 245 683 | 6 116 509 | 113 |
| 2020 | 9 593 045 | 368 300 | 795 495 | 1 107 722 | 5 575 709 | 5 892 751 | 139 |
| 2019 | 8 820 754 | 583 506 | 666 585 | 1 591 559 | 4 585 043 | 5 524 451 | 140 |
| 2018 | 6 998 006 | 420 931 | 964 193 | 2 093 127 | 3 806 036 | 4 940 946 | 119 |
| 2017 | 8 498 276 | 4 013 405 | 662 490 | 83 749 | 5 094 463 | 4 520 014 | 94 |
| 2016 | 6 625 615 | 1 663 061 | 3 019 138 | 103 953 | 8 070 768 | 5 165 687 | 93 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 553 270 lei
4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RE COLLECTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RE COLLECTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RE COLLECTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RE COLLECTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 203.665 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.571.304 |
| Creante | 8.083.427 |
| Casa si conturi la banci | 1.487.877 |
| DATORII | 789.256 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.985.713 |
| Capital subscris varsat | 500.084 |
| Cifra de afaceri neta | 10.111.378 |
| VENITURI TOTALE | 10.138.925 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.213.076 |
| Profitul brut | 925.849 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 796.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 263.002 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.978.981 |
| Creante | 6.694.078 |
| Casa si conturi la banci | 2.284.903 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.953 |
| DATORII | 1.056.124 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.188.812 |
| Capital subscris varsat | 500.084 |
| Cifra de afaceri neta | 10.760.844 |
| VENITURI TOTALE | 10.828.039 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.576.271 |
| Profitul brut | 1.251.768 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.075.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 394.687 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.807.923 |
| Creante | 5.400.682 |
| Casa si conturi la banci | 2.407.241 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.089.259 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.113.351 |
| Capital subscris varsat | 500.084 |
| Cifra de afaceri neta | 10.946.356 |
| VENITURI TOTALE | 11.227.725 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.060.632 |
| Profitul brut | 1.167.093 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 996.847 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 637.104 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.245.683 |
| Creante | 4.984.827 |
| Casa si conturi la banci | 1.260.856 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.466 |
| DATORII | 784.744 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.116.509 |
| Capital subscris varsat | 500.084 |
| Cifra de afaceri neta | 10.119.485 |
| VENITURI TOTALE | 10.157.103 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.893.033 |
| Profitul brut | 264.070 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 223.758 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.107.722 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.575.709 |
| Creante | 5.100.001 |
| Casa si conturi la banci | 475.708 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.815 |
| DATORII | 795.495 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.892.751 |
| Capital subscris varsat | 500.084 |
| Cifra de afaceri neta | 9.593.045 |
| VENITURI TOTALE | 9.632.366 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.189.014 |
| Profitul brut | 443.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 368.300 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 139 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.591.559 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.585.043 |
| Creante | 3.439.307 |
| Casa si conturi la banci | 1.145.736 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.434 |
| DATORII | 666.585 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.524.451 |
| Capital subscris varsat | 500.084 |
| Cifra de afaceri neta | 8.820.754 |
| VENITURI TOTALE | 8.886.396 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.183.823 |
| Profitul brut | 702.573 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 583.506 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 140 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.093.127 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.806.036 |
| Creante | 2.752.814 |
| Casa si conturi la banci | 1.053.222 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.976 |
| DATORII | 964.193 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.940.946 |
| Capital subscris varsat | 500.084 |
| Cifra de afaceri neta | 6.998.006 |
| VENITURI TOTALE | 7.043.442 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.539.610 |
| Profitul brut | 503.832 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 420.931 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 119 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 83.749 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.094.463 |
| Creante | 3.914.812 |
| Casa si conturi la banci | 1.179.651 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.292 |
| DATORII | 662.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.520.014 |
| Capital subscris varsat | 500.084 |
| Cifra de afaceri neta | 8.498.276 |
| VENITURI TOTALE | 11.215.070 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.449.586 |
| Profitul brut | 4.765.484 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.013.405 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 103.953 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.070.768 |
| Creante | 8.003.456 |
| Casa si conturi la banci | 67.312 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.104 |
| DATORII | 3.019.138 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.165.687 |
| Capital subscris varsat | 32.600 |
| Cifra de afaceri neta | 6.625.615 |
| VENITURI TOTALE | 6.675.564 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.693.597 |
| Profitul brut | 1.981.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.663.061 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 93 |