RAND AUTONOMY SRL
| Denumire | RAND AUTONOMY SRL |
| CUI | 18228231 |
| Nr. Reg. Com. | J2007002743087 |
| EUID | ROONRC.J08/2743/2007 |
| CAEN | 7112 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-10-11 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| AVAGLIANO GIUSEPPE | - | Franţa |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 477 873 | 1 413 766 | 748 052 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 5 770 271 | 816 544 | 1 382 484 | 966 975 | 1 280 305 | 864 796 | 2 |
| 2023 | 7 722 953 | 1 552 853 | 1 858 296 | 974 845 | 2 548 544 | 1 665 093 | 2 |
| 2022 | 3 086 050 | 1 077 803 | 1 190 552 | 616 910 | 1 920 135 | 1 126 055 | 2 |
| 2021 | 4 676 897 | 556 704 | 1 478 498 | 1 944 774 | 776 862 | 1 231 385 | 3 |
| 2020 | 4 467 907 | 322 659 | 2 436 062 | 2 221 519 | 1 421 012 | 1 206 469 | 3 |
| 2019 | 3 908 504 | 187 286 | 3 800 743 | 2 527 364 | 2 920 126 | 1 184 618 | 3 |
| 2018 | 2 056 833 | -295 104 | 1 754 474 | 2 563 971 | 187 834 | 997 331 | 3 |
| 2017 | 5 178 239 | 924 543 | 1 308 792 | 1 929 595 | 1 361 592 | 1 608 224 | 4 |
| 2016 | 4 065 385 | 176 623 | 1 228 142 | 2 004 837 | 673 316 | 781 895 | 4 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 477 873 lei
30%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RAND AUTONOMY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RAND AUTONOMY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RAND AUTONOMY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RAND AUTONOMY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 966.975 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.280.305 |
| Stocuri | 174.637 |
| Creante | 53.895 |
| Casa si conturi la banci | 1.051.773 |
| DATORII | 1.382.484 |
| CAPITALURI - TOTAL | 864.796 |
| Capital subscris varsat | 40.210 |
| Cifra de afaceri neta | 5.770.271 |
| VENITURI TOTALE | 6.314.470 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.420.282 |
| Profitul brut | 894.188 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 816.544 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 974.845 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.548.544 |
| Stocuri | 122.205 |
| Creante | 1.397.205 |
| Casa si conturi la banci | 1.029.134 |
| DATORII | 1.858.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.665.093 |
| Capital subscris varsat | 40.210 |
| Cifra de afaceri neta | 7.722.953 |
| VENITURI TOTALE | 8.609.543 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.885.877 |
| Profitul brut | 1.723.666 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.552.853 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 616.910 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.920.135 |
| Stocuri | 64.067 |
| Creante | 1.026.681 |
| Casa si conturi la banci | 829.387 |
| DATORII | 1.190.552 |
| VENITURI IN AVANS | 220.438 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.126.055 |
| Capital subscris varsat | 40.210 |
| Cifra de afaceri neta | 3.086.050 |
| VENITURI TOTALE | 5.643.026 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.517.182 |
| Profitul brut | 1.125.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.077.803 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.944.774 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 776.862 |
| Stocuri | 739 |
| Creante | 192.101 |
| Casa si conturi la banci | 584.022 |
| DATORII | 1.478.498 |
| VENITURI IN AVANS | 11.753 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.231.385 |
| Capital subscris varsat | 40.210 |
| Cifra de afaceri neta | 4.676.897 |
| VENITURI TOTALE | 5.120.784 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.516.779 |
| Profitul brut | 604.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 556.704 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.221.519 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.421.012 |
| Stocuri | 482.570 |
| Creante | 394.055 |
| Casa si conturi la banci | 544.387 |
| DATORII | 2.436.062 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.206.469 |
| Capital subscris varsat | 40.210 |
| Cifra de afaceri neta | 4.467.907 |
| VENITURI TOTALE | 4.770.931 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.400.585 |
| Profitul brut | 370.346 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 322.659 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.527.364 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.920.126 |
| Stocuri | 982.103 |
| Creante | 1.033.395 |
| Casa si conturi la banci | 904.628 |
| DATORII | 3.800.743 |
| VENITURI IN AVANS | 462.129 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.184.618 |
| Capital subscris varsat | 40.210 |
| Cifra de afaceri neta | 3.908.504 |
| VENITURI TOTALE | 4.272.429 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.042.473 |
| Profitul brut | 229.956 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 187.286 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.563.971 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 187.834 |
| Stocuri | 1.994 |
| Creante | 141.873 |
| Casa si conturi la banci | 43.967 |
| DATORII | 1.754.474 |
| CAPITALURI - TOTAL | 997.331 |
| Capital subscris varsat | 40.210 |
| Cifra de afaceri neta | 2.056.833 |
| VENITURI TOTALE | 2.386.609 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.681.713 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 295.104 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 295.104 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.929.595 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.361.592 |
| Stocuri | 510.207 |
| Creante | 310.838 |
| Casa si conturi la banci | 540.547 |
| DATORII | 1.308.792 |
| VENITURI IN AVANS | 374.171 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.608.224 |
| Capital subscris varsat | 40.210 |
| Cifra de afaceri neta | 5.178.239 |
| VENITURI TOTALE | 5.970.330 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.928.754 |
| Profitul brut | 1.041.576 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 924.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.004.837 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 673.316 |
| Stocuri | 2.341 |
| Creante | 234.427 |
| Casa si conturi la banci | 436.548 |
| DATORII | 1.228.142 |
| VENITURI IN AVANS | 668.116 |
| CAPITALURI - TOTAL | 781.895 |
| Capital subscris varsat | 40.210 |
| Cifra de afaceri neta | 4.065.385 |
| VENITURI TOTALE | 4.738.035 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.561.412 |
| Profitul brut | 176.623 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 176.623 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |