R & A PARTNERS SRL – CUI 15879464
Pe scurt
R & A PARTNERS SRL are CUI 15879464, număr de înregistrare J2003001153166 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 384.311 lei, o pierdere netă de 35.269 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | R & A PARTNERS SRL |
| CUI | 15879464 |
| Nr. Reg. Com. | J2003001153166 |
| EUID | ROONRC.J16/1153/2003 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-11-07 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LIŞTEVEANU AURELIAN-FLORIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 384 311 | -35 269 | 1 107 500 | 2 028 599 | 601 965 | 1 528 641 | 1 |
| 2024 | 864 220 | 29 877 | 1 305 185 | 2 142 234 | 719 652 | 1 563 910 | 2 |
| 2023 | 987 242 | 8 856 | 1 475 582 | 2 246 098 | 755 108 | 1 534 033 | 10 |
| 2022 | 1 004 529 | 22 244 | 1 637 449 | 1 401 270 | 919 670 | 698 928 | 12 |
| 2021 | 541 059 | 16 770 | 1 179 040 | 1 173 631 | 682 093 | 676 684 | 15 |
| 2020 | 1 356 040 | 17 723 | 981 950 | 1 010 550 | 631 314 | 659 914 | 21 |
| 2019 | 2 512 331 | 15 464 | 1 184 833 | 1 024 155 | 802 869 | 642 191 | 36 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “R & A PARTNERS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8581 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TODERAȘC CONSTRUCT S.R.L. – locul 8577, 385.000 lei, Constanţa
- MANIDO TRADING SRL – locul 8577, 65.253 lei, Sibiu
- B.S.K. ERGO SRL – locul 8578, 384.845 lei, Braşov
- D&D BUILDING S.R.L. – locul 8578, 65.146 lei, Iaşi
- MIADE S.R.L. – locul 8579, 384.600 lei, Timiş
- MUNTEANU CONSTRUCȚII PROFESIONALE S.R.L. – locul 8579, 65.100 lei, Arad
- UNIDAN CONSTRUCT SRL – locul 8580, 384.413 lei, Vâlcea
- ARTSIMETRICA SRL – locul 8580, 65.002 lei, Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „R & A PARTNERS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „R & A PARTNERS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „R & A PARTNERS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.142.234 |
| Active circulante | 719.652 |
| Stocuri | 485.473 |
| Creante | 216.294 |
| Disponibilitati | 17.885 |
| Cheltuieli in avans | 7.209 |
| Datorii | 1.305.185 |
| Capitaluri proprii | 1.563.910 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 864.220 |
| Venituri totale | 777.024 |
| Cheltuieli totale | 737.683 |
| Profit brut | 39.341 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.877 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.246.098 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 755.108 |
| Stocuri | 571.891 |
| Creante | 179.437 |
| Casa si conturi la banci | 3.780 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.409 |
| DATORII | 1.475.582 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.534.033 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 987.242 |
| VENITURI TOTALE | 875.290 |
| CHELTUIELI TOTALE | 862.189 |
| Profitul brut | 13.101 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.856 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.401.270 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 919.670 |
| Stocuri | 701.633 |
| Creante | 201.953 |
| Casa si conturi la banci | 16.084 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.437 |
| DATORII | 1.637.449 |
| CAPITALURI - TOTAL | 698.928 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.004.529 |
| VENITURI TOTALE | 1.311.206 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.281.977 |
| Profitul brut | 29.229 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 22.244 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.173.631 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 682.093 |
| Stocuri | 417.018 |
| Creante | 244.715 |
| Casa si conturi la banci | 20.360 |
| DATORII | 1.179.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 676.684 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 541.059 |
| VENITURI TOTALE | 1.048.966 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.027.940 |
| Profitul brut | 21.026 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.010.550 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 631.314 |
| Stocuri | 100.637 |
| Creante | 388.290 |
| Casa si conturi la banci | 142.387 |
| DATORII | 981.950 |
| CAPITALURI - TOTAL | 659.914 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.356.040 |
| VENITURI TOTALE | 1.397.686 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.374.535 |
| Profitul brut | 23.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.723 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.024.155 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 802.869 |
| Stocuri | 191.379 |
| Creante | 353.268 |
| Casa si conturi la banci | 258.222 |
| DATORII | 1.184.833 |
| CAPITALURI - TOTAL | 642.191 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.512.331 |
| VENITURI TOTALE | 2.562.190 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.533.210 |
| Profitul brut | 28.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.464 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.090.103 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 623.851 |
| Stocuri | 223.002 |
| Creante | 170.599 |
| Casa si conturi la banci | 230.250 |
| DATORII | 1.087.228 |
| CAPITALURI - TOTAL | 626.726 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.508.322 |
| VENITURI TOTALE | 1.762.705 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.735.251 |
| Profitul brut | 27.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.993 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| Active imobilizate | 992.783 |
| Active circulante | 625.393 |
| Stocuri | 70.464 |
| Creante | 399.224 |
| Disponibilitati | 155.705 |
| Datorii | 1.054.243 |
| Capitaluri proprii | 563.933 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.543.620 |
| Venituri totale | 1.537.697 |
| Cheltuieli totale | 1.517.255 |
| Profit brut | 20.442 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.458 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 37 |
| Active imobilizate | 812.715 |
| Active circulante | 1.453.200 |
| Stocuri | 222.333 |
| Creante | 845.498 |
| Disponibilitati | 385.369 |
| Datorii | 1.667.575 |
| Provizioane | 45.864 |
| Capitaluri proprii | 552.476 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.184.951 |
| Venituri totale | 5.370.026 |
| Cheltuieli totale | 4.953.558 |
| Profit brut | 416.468 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 342.917 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 47 |