MIADE S.R.L. – CUI 50270140
Pe scurt
MIADE S.R.L. are CUI 50270140, număr de înregistrare J2024002487351 și sediul în Sat Sânmartinu Maghiar, Comuna Uivar, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 384.600 lei, un profit net de 114.669 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 03.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MIADE S.R.L. |
| CUI | 50270140 |
| Nr. Reg. Com. | J2024002487351 |
| EUID | ROONRC.J35/2487/2024 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 03.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2024-06-21 (2 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RUSU MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 384 600 | 114 669 | 24 050 | 5 958 | 131 366 | 116 287 | 3 |
| 2024 | 116 000 | 23 118 | 43 063 | 0 | 66 381 | 23 318 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MIADE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8579 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VERINA SRL – locul 8575, 385.219 lei, Dolj
- MACALIŢACONSTRUCT S.R.L. – locul 8575, 65.400 lei, Timiş
- ENECONS ADRIGEO SRL – locul 8576, 385.200 lei, Olt
- V & I CONSTRUCTII SRL – locul 8576, 65.295 lei, Cluj
- TODERAȘC CONSTRUCT S.R.L. – locul 8577, 385.000 lei, Constanţa
- MANIDO TRADING SRL – locul 8577, 65.253 lei, Sibiu
- B.S.K. ERGO SRL – locul 8578, 384.845 lei, Braşov
- D&D BUILDING S.R.L. – locul 8578, 65.146 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MIADE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MIADE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MIADE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 66.381 |
| Creante | 37.000 |
| Disponibilitati | 29.381 |
| Datorii | 43.063 |
| Capitaluri proprii | 23.318 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 116.000 |
| Venituri totale | 116.000 |
| Cheltuieli totale | 91.745 |
| Profit brut | 24.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.118 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |