ENECONS ADRIGEO SRL – CUI 36204656
Informativ
ENECONS ADRIGEO SRL are CUI 36204656, număr de înregistrare J2016000443284 și sediul în Sat Negreni, Oraş Scorniceşti, județul Olt. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 385.200 lei, un profit net de 208.553 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ENECONS ADRIGEO SRL |
| CUI | 36204656 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000443284 |
| EUID | ROONRC.J28/443/2016 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-06-15 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ENE GEORGEL-ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 385 200 | 208 553 | 154 234 | 147 472 | 304 607 | 297 845 | 1 |
| 2024 | 269 700 | 174 052 | 211 905 | 195 692 | 190 505 | 174 292 | 1 |
| 2023 | 208 950 | 147 003 | 29 655 | 683 | 176 215 | 147 243 | 1 |
| 2022 | 134 800 | 102 403 | 40 083 | 683 | 297 732 | 258 332 | 1 |
| 2021 | 78 050 | 4 097 | 34 857 | 21 716 | 177 265 | 164 124 | 0 |
| 2020 | 116 700 | 48 127 | 39 292 | 65 766 | 133 254 | 159 728 | 0 |
| 2019 | 138 825 | 78 645 | 59 603 | 109 816 | 111 388 | 161 601 | 0 |
| 2018 | 76 290 | 40 842 | 81 330 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 51 085 | 39 830 | 25 559 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ENECONS ADRIGEO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Olt , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8576 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MILTON CONS SRL – locul 8572, 385.464 lei, Prahova
- HAIVAS CONSTRUCT ESC S.R.L. – locul 8572, 65.500 lei, Bistriţa-Năsăud
- BELET CONSTRUCT S.R.L. – locul 8573, 385.419 lei, Ilfov
- CLAR PRO DECOR S.R.L. – locul 8573, 65.450 lei, Cluj
- ADS ARTCONS S.R.L. – locul 8574, 385.240 lei, Sălaj
- ALEX SI LIVIU SCHEUL S.R.L. – locul 8574, 65.438 lei, Timiş
- VERINA SRL – locul 8575, 385.219 lei, Dolj
- MACALIŢACONSTRUCT S.R.L. – locul 8575, 65.400 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ENECONS ADRIGEO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ENECONS ADRIGEO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ENECONS ADRIGEO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 195.692 |
| Active circulante | 190.505 |
| Stocuri | 1.752 |
| Creante | 155.347 |
| Disponibilitati | 33.406 |
| Datorii | 211.905 |
| Capitaluri proprii | 174.292 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 269.700 |
| Venituri totale | 269.700 |
| Cheltuieli totale | 92.950 |
| Profit brut | 176.750 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 174.052 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 683 |
| Active circulante | 176.215 |
| Stocuri | 1.352 |
| Creante | 62.025 |
| Disponibilitati | 112.838 |
| Datorii | 29.655 |
| Capitaluri proprii | 147.243 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 208.950 |
| Venituri totale | 208.950 |
| Cheltuieli totale | 59.857 |
| Profit brut | 149.093 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 147.003 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 683 |
| Active circulante | 297.732 |
| Creante | 83.447 |
| Disponibilitati | 214.285 |
| Datorii | 40.083 |
| Capitaluri proprii | 258.332 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 134.800 |
| Venituri totale | 142.800 |
| Cheltuieli totale | 37.100 |
| Profit brut | 105.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.403 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 21.716 |
| Active circulante | 177.265 |
| Creante | 24.626 |
| Disponibilitati | 152.639 |
| Datorii | 34.857 |
| Capitaluri proprii | 164.124 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 78.050 |
| Venituri totale | 78.050 |
| Cheltuieli totale | 71.611 |
| Profit brut | 6.439 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.097 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 65.766 |
| Active circulante | 133.254 |
| Creante | 28.404 |
| Disponibilitati | 104.850 |
| Datorii | 39.292 |
| Capitaluri proprii | 159.728 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 116.700 |
| Venituri totale | 116.700 |
| Cheltuieli totale | 65.072 |
| Profit brut | 51.628 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.127 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 109.816 |
| Active circulante | 111.388 |
| Creante | 9.810 |
| Disponibilitati | 101.578 |
| Datorii | 59.603 |
| Capitaluri proprii | 161.601 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 138.825 |
| Venituri totale | 138.825 |
| Cheltuieli totale | 56.015 |
| Profit brut | 82.810 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 78.645 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 153.866 |
| Active circulante | 10.419 |
| Creante | -90 |
| Disponibilitati | 10.509 |
| Datorii | 81.330 |
| Capitaluri proprii | 82.955 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 76.290 |
| Venituri totale | 76.290 |
| Cheltuieli totale | 33.159 |
| Profit brut | 43.131 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.842 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 50.683 |
| Active circulante | 16.914 |
| Creante | 3.000 |
| Disponibilitati | 13.914 |
| Datorii | 25.559 |
| Capitaluri proprii | 42.038 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 51.085 |
| Venituri totale | 51.085 |
| Cheltuieli totale | 9.722 |
| Profit brut | 41.363 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.830 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 683 |
| Active circulante | 2.270 |
| Disponibilitati | 2.270 |
| Datorii | 745 |
| Capitaluri proprii | 2.208 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.070 |
| Venituri totale | 2.070 |
| Profit brut | 2.070 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.008 |
| Pierdere neta | 0 |