QUATRO ENERGY SRL – CUI 33375813
Pe scurt
QUATRO ENERGY SRL are CUI 33375813, număr de înregistrare J12/2145/2014 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 3514 – Întreținerea și repararea ambarcațiunilor sportive și de agrement. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.222.361 lei, o pierdere netă de 1.875.475 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | QUATRO ENERGY SRL |
| CUI | 33375813 |
| Nr. Reg. Com. | J12/2145/2014 |
| EUID | ROONRC.J12/2145/2014 |
| CAEN | 3514 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-07-11 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FECHETE GRIGORE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 222 361 | -1 875 475 | 3 150 861 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 3 206 633 | 366 848 | 779 614 | 57 565 | 1 088 756 | 367 088 | 3 |
| 2023 | 653 260 | 321 714 | 189 645 | 10 025 | 501 574 | 321 954 | 3 |
| 2022 | 429 570 | 173 277 | 121 016 | 18 897 | 648 242 | 546 123 | 3 |
| 2021 | 389 378 | 157 112 | 135 637 | 34 947 | 473 924 | 373 234 | 4 |
| 2020 | 388 118 | 129 939 | 297 783 | 57 220 | 457 211 | 216 648 | 4 |
| 2019 | 405 274 | 86 469 | 318 892 | 42 904 | 362 697 | 86 709 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 222 361 lei
-31%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “QUATRO ENERGY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3514 Rev. 2 (echivalent: 3514 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comercializarea energiei electrice |
| Descriere Activitate | Comercializarea energiei electrice |
| Cod CAEN principal | 35 Comercializarea energiei electrice |
| Descriere activitate (principal) | Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 3514: Întreținerea și repararea ambarcațiunilor sportive și de agrement
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (35), poziții apropiate de locul 12 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MET ROMÂNIA ENERGY S.R.L. – locul 8, 1,30 mld. lei, Constanţa
- EAST WIND FARM SRL – locul 8, 273,30 mil. lei, Constanţa
- ARVI INVEST RO S.R.L. – locul 8, 183,03 mil. lei, Iaşi
- BEPCO SRL – locul 8, 148,67 mil. lei, Braşov
- TERMO CALOR CONFORT SA – locul 8, 87,13 mil. lei, Argeş
- MIHOC OIL SRL – locul 8, 73,75 mil. lei, Neamţ
- EMP GRID S.R.L. – locul 8, 8,70 mil. lei, Bucureşti
- ROM BAU SRL – locul 8, 5,06 mil. lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „QUATRO ENERGY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „QUATRO ENERGY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „QUATRO ENERGY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 57.565 |
| Active circulante | 1.088.756 |
| Stocuri | 89.158 |
| Creante | 973.885 |
| Disponibilitati | 25.713 |
| Cheltuieli in avans | 381 |
| Datorii | 779.614 |
| Capitaluri proprii | 367.088 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.206.633 |
| Venituri totale | 3.207.633 |
| Cheltuieli totale | 2.758.646 |
| Profit brut | 448.987 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 366.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 10.025 |
| Active circulante | 501.574 |
| Creante | 382.503 |
| Disponibilitati | 119.071 |
| Datorii | 189.645 |
| Capitaluri proprii | 321.954 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 653.260 |
| Venituri totale | 656.093 |
| Cheltuieli totale | 327.949 |
| Profit brut | 328.144 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 321.714 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 18.897 |
| Active circulante | 648.242 |
| Creante | 639.899 |
| Disponibilitati | 8.343 |
| Datorii | 121.016 |
| Capitaluri proprii | 546.123 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 429.570 |
| Venituri totale | 429.570 |
| Cheltuieli totale | 252.642 |
| Profit brut | 176.928 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 173.277 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 34.947 |
| Active circulante | 473.924 |
| Creante | 473.467 |
| Disponibilitati | 457 |
| Datorii | 135.637 |
| Capitaluri proprii | 373.234 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 389.378 |
| Venituri totale | 389.378 |
| Cheltuieli totale | 228.839 |
| Profit brut | 160.539 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 157.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 57.220 |
| Active circulante | 457.211 |
| Creante | 415.460 |
| Disponibilitati | 41.751 |
| Datorii | 297.783 |
| Capitaluri proprii | 216.648 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 388.118 |
| Venituri totale | 388.736 |
| Cheltuieli totale | 255.022 |
| Profit brut | 133.714 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.939 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 42.904 |
| Active circulante | 362.697 |
| Creante | 279.639 |
| Disponibilitati | 83.058 |
| Datorii | 318.892 |
| Capitaluri proprii | 86.709 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 405.274 |
| Venituri totale | 412.774 |
| Cheltuieli totale | 322.176 |
| Profit brut | 90.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 86.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 94.627 |
| Active circulante | 153.994 |
| Creante | 150.827 |
| Disponibilitati | 3.167 |
| Datorii | 67.922 |
| Capitaluri proprii | 180.699 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 383.388 |
| Venituri totale | 383.388 |
| Cheltuieli totale | 199.464 |
| Profit brut | 183.924 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 180.090 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 19.064 |
| Active circulante | 184.307 |
| Creante | 92.878 |
| Disponibilitati | 91.429 |
| Datorii | 73.695 |
| Capitaluri proprii | 129.676 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 314.756 |
| Venituri totale | 314.757 |
| Cheltuieli totale | 182.541 |
| Profit brut | 132.216 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.068 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 29.799 |
| Active circulante | 216.572 |
| Creante | 161.887 |
| Disponibilitati | 54.685 |
| Datorii | 66.764 |
| Capitaluri proprii | 179.607 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 306.758 |
| Venituri totale | 306.759 |
| Cheltuieli totale | 122.712 |
| Profit brut | 184.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 178.999 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |