PUI-PROD UD SRL – CUI 21089451
Pe scurt
PUI-PROD UD SRL are CUI 21089451, număr de înregistrare J2007000103377 și sediul în Sat Lipovăţ, Comuna Lipovăţ, județul Vaslui. Activitatea principală declarată: CAEN 147. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.049.166 lei, un profit net de 854.996 lei și un număr mediu de 10 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PUI-PROD UD SRL |
| CUI | 21089451 |
| Nr. Reg. Com. | J2007000103377 |
| EUID | ROONRC.J2007000103377 |
| CAEN | 147 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-02-14 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 049 166 | 854 996 | 3 409 151 | 3 266 579 | 2 299 605 | 2 157 033 | 10 |
| 2024 | 8 979 819 | 653 983 | 3 606 334 | 2 967 221 | 2 164 816 | 1 525 703 | 10 |
| 2023 | 9 897 597 | 305 176 | 3 715 529 | 2 056 386 | 2 620 914 | 964 220 | 8 |
| 2022 | 7 176 627 | 126 883 | 3 602 430 | 1 787 978 | 2 611 568 | 800 544 | 8 |
| 2021 | 6 526 551 | 15 298 | 3 057 985 | 1 845 556 | 1 880 695 | 673 660 | 8 |
| 2020 | 5 329 477 | 53 154 | 2 390 605 | 1 928 719 | 1 111 934 | 658 363 | 8 |
| 2019 | 5 529 409 | 11 858 | 3 145 437 | 2 043 005 | 1 778 108 | 687 834 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PUI-PROD UD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 147 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Vaslui
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 125 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- INDAC AVISTAR SRL – locul 121, 10,35 mil. lei, Buzău
- LIMTEX SRL – locul 121, 5,28 mil. lei, Bihor
- AGRO DOSTOROS S.R.L. – locul 121, 4,63 mil. lei, Galaţi
- NATURAL SERVICE SRL – locul 121, 1,73 mil. lei, Ialomiţa
- QUEEN YMPERIALL DRESS SRL – locul 121, 733.673 lei, Gorj
- DUNE FARM BULLS S.R.L. – locul 121, 517.632 lei, Bucureşti
- LEONEX SRL – locul 121, 190.342 lei, Satu Mare
- REAL LEATHER SRL – locul 121, 120.618 lei, Arad
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PUI-PROD UD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PUI-PROD UD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PUI-PROD UD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.967.221 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.164.816 |
| Stocuri | 332.884 |
| Creante | 1.792.624 |
| Casa si conturi la banci | 39.308 |
| DATORII | 3.606.334 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.525.703 |
| Capital subscris varsat | 62.860 |
| Cifra de afaceri neta | 8.979.819 |
| VENITURI TOTALE | 10.036.609 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.262.481 |
| Profitul brut | 774.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 653.983 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.056.386 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.620.914 |
| Stocuri | 372.390 |
| Creante | 2.204.168 |
| Casa si conturi la banci | 44.356 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.449 |
| DATORII | 3.715.529 |
| CAPITALURI - TOTAL | 964.220 |
| Capital subscris varsat | 62.860 |
| Cifra de afaceri neta | 9.897.597 |
| VENITURI TOTALE | 10.179.027 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.815.522 |
| Profitul brut | 363.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 305.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.787.978 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.611.568 |
| Stocuri | 318.020 |
| Creante | 2.187.479 |
| Casa si conturi la banci | 106.069 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.428 |
| DATORII | 3.602.430 |
| CAPITALURI - TOTAL | 800.544 |
| Capital subscris varsat | 62.860 |
| Cifra de afaceri neta | 7.176.627 |
| VENITURI TOTALE | 8.292.543 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.141.349 |
| Profitul brut | 151.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 126.883 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.845.556 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.880.695 |
| Stocuri | 62.895 |
| Creante | 1.721.277 |
| Casa si conturi la banci | 96.523 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.394 |
| DATORII | 3.057.985 |
| CAPITALURI - TOTAL | 673.660 |
| Capital subscris varsat | 62.860 |
| Cifra de afaceri neta | 6.526.551 |
| VENITURI TOTALE | 7.093.457 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.075.245 |
| Profitul brut | 18.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.928.719 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.111.934 |
| Stocuri | 282.716 |
| Creante | 745.466 |
| Casa si conturi la banci | 83.752 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.315 |
| DATORII | 2.390.605 |
| CAPITALURI - TOTAL | 658.363 |
| Capital subscris varsat | 62.860 |
| Cifra de afaceri neta | 5.329.477 |
| VENITURI TOTALE | 6.094.896 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.008.467 |
| Profitul brut | 86.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 53.154 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.043.005 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.778.108 |
| Stocuri | 472.579 |
| Creante | 1.212.967 |
| Casa si conturi la banci | 92.562 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.158 |
| DATORII | 3.145.437 |
| CAPITALURI - TOTAL | 687.834 |
| Capital subscris varsat | 62.860 |
| Cifra de afaceri neta | 5.529.409 |
| VENITURI TOTALE | 6.070.776 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.056.573 |
| Profitul brut | 14.203 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.858 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.981.630 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.131.542 |
| Stocuri | 444.383 |
| Creante | 1.615.486 |
| Casa si conturi la banci | 71.673 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.558 |
| DATORII | 3.439.754 |
| CAPITALURI - TOTAL | 675.976 |
| Capital subscris varsat | 62.860 |
| Cifra de afaceri neta | 5.293.935 |
| VENITURI TOTALE | 5.279.560 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.270.260 |
| Profitul brut | 9.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.973.417 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.557.000 |
| Stocuri | 616.281 |
| Creante | 1.862.262 |
| Casa si conturi la banci | 78.457 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.433 |
| DATORII | 3.866.603 |
| CAPITALURI - TOTAL | 668.247 |
| Capital subscris varsat | 62.860 |
| Cifra de afaceri neta | 5.366.424 |
| VENITURI TOTALE | 5.255.286 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.242.109 |
| Profitul brut | 13.177 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.962.227 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.758.669 |
| Stocuri | 779.687 |
| Creante | 1.922.980 |
| Casa si conturi la banci | 56.002 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.800 |
| DATORII | 4.070.333 |
| CAPITALURI - TOTAL | 657.363 |
| Capital subscris varsat | 62.860 |
| Cifra de afaceri neta | 5.234.277 |
| VENITURI TOTALE | 5.731.645 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.720.441 |
| Profitul brut | 11.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.777 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |