INDAC AVISTAR SRL – CUI 26089460
Pe scurt
INDAC AVISTAR SRL are CUI 26089460, număr de înregistrare J2009000735101 și sediul în Municipiul Buzău, județul Buzău. Activitatea principală declarată: CAEN 147. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.348.430 lei, un profit net de 477.638 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | INDAC AVISTAR SRL |
| CUI | 26089460 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000735101 |
| EUID | ROONRC.J2009000735101 |
| CAEN | 147 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-10-09 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LEFTER DIDINA-MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 348 430 | 477 638 | 8 743 250 | 4 782 434 | 7 173 332 | 2 145 334 | 9 |
| 2024 | 8 661 406 | 93 789 | 4 767 328 | 4 850 805 | 4 117 643 | 2 778 579 | 10 |
| 2023 | 10 421 921 | 501 746 | 4 385 027 | 5 423 404 | 3 427 704 | 2 684 790 | 11 |
| 2022 | 8 834 561 | 391 791 | 4 081 185 | 5 696 152 | 2 956 543 | 2 436 901 | 10 |
| 2021 | 6 111 830 | 187 691 | 4 149 421 | 6 540 285 | 2 145 061 | 2 045 110 | 10 |
| 2020 | 6 036 331 | 140 038 | 5 777 022 | 6 688 133 | 3 685 195 | 1 960 268 | 10 |
| 2019 | 5 564 959 | 562 292 | 5 443 744 | 6 726 965 | 3 394 494 | 1 820 230 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INDAC AVISTAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 147 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Buzău
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 121 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FARMELLY GREEN SRL – locul 117, 11,03 mil. lei, Bucureşti
- KATTY FASHION SRL – locul 117, 5,43 mil. lei, Iaşi
- FERMA COTORCA SRL – locul 117, 4,76 mil. lei, Ilfov
- DINUŢA-FARM SRL – locul 117, 1,85 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- DADA COSTUMES S.R.L. – locul 117, 767.643 lei, Bucureşti
- MOLDOVAN PROD CARN SRL – locul 117, 549.069 lei, Alba
- ANGELS GROUP CONFECŢII SRL – locul 117, 207.128 lei, Alba
- OPRIAN PRODUCTION SRL – locul 117, 127.721 lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INDAC AVISTAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INDAC AVISTAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INDAC AVISTAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.850.805 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.117.643 |
| Stocuri | 1.913.558 |
| Creante | 1.902.504 |
| Casa si conturi la banci | 301.581 |
| DATORII | 4.767.328 |
| VENITURI IN AVANS | 1.422.541 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.778.579 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.661.406 |
| VENITURI TOTALE | 9.562.694 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.449.294 |
| Profitul brut | 113.400 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 93.789 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.423.404 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.427.704 |
| Stocuri | 1.357.008 |
| Creante | 2.056.812 |
| Casa si conturi la banci | 13.884 |
| DATORII | 4.385.027 |
| VENITURI IN AVANS | 1.781.291 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.684.790 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.421.921 |
| VENITURI TOTALE | 10.329.402 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.792.060 |
| Profitul brut | 537.342 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 501.746 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.696.152 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.956.543 |
| Stocuri | 1.060.051 |
| Creante | 1.835.873 |
| Casa si conturi la banci | 60.619 |
| DATORII | 4.081.185 |
| VENITURI IN AVANS | 2.134.609 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.436.901 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.834.561 |
| VENITURI TOTALE | 8.723.576 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.280.494 |
| Profitul brut | 443.082 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 391.791 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.540.285 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.145.061 |
| Stocuri | 1.373.747 |
| Creante | 760.192 |
| Casa si conturi la banci | 11.122 |
| DATORII | 4.149.421 |
| VENITURI IN AVANS | 2.490.815 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.045.110 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.111.830 |
| VENITURI TOTALE | 7.256.005 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.068.314 |
| Profitul brut | 187.691 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 187.691 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.688.133 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.685.195 |
| Stocuri | 1.082.973 |
| Creante | 2.323.347 |
| Casa si conturi la banci | 278.875 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.713 |
| DATORII | 5.777.022 |
| VENITURI IN AVANS | 2.708.751 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.960.268 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.036.331 |
| VENITURI TOTALE | 6.092.504 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.952.466 |
| Profitul brut | 140.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 140.038 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.726.965 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.394.494 |
| Stocuri | 1.705.166 |
| Creante | 1.675.919 |
| Casa si conturi la banci | 13.409 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.202 |
| DATORII | 5.443.744 |
| VENITURI IN AVANS | 2.926.687 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.820.230 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.564.959 |
| VENITURI TOTALE | 6.425.727 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.812.812 |
| Profitul brut | 612.915 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 562.292 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.855.975 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.568.826 |
| Stocuri | 1.078.775 |
| Creante | 3.188.967 |
| Casa si conturi la banci | 301.084 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 240.022 |
| DATORII | 6.213.201 |
| VENITURI IN AVANS | 3.193.685 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.257.937 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.146.216 |
| VENITURI TOTALE | 4.364.152 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.779.550 |
| Profitul brut | 584.602 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 546.632 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.894.550 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.784.886 |
| Stocuri | 737.776 |
| Creante | 945.428 |
| Casa si conturi la banci | 101.682 |
| DATORII | 3.658.766 |
| VENITURI IN AVANS | 1.304.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 715.893 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.345.093 |
| VENITURI TOTALE | 3.632.879 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.406.537 |
| Profitul brut | 226.342 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 191.640 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.188.406 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.173.749 |
| Stocuri | 363.077 |
| Creante | 1.714.040 |
| Casa si conturi la banci | 96.632 |
| DATORII | 4.315.189 |
| VENITURI IN AVANS | 1.522.713 |
| CAPITALURI - TOTAL | 524.253 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.076.993 |
| VENITURI TOTALE | 4.129.725 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.929.416 |
| Profitul brut | 200.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 168.100 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |