OPRIAN PRODUCTION SRL – CUI 36910651
Pe scurt
OPRIAN PRODUCTION SRL are CUI 36910651, număr de înregistrare J2017000035035 și sediul în Municipiul Curtea de Argeş, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 1429 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 127.721 lei, un profit net de 248 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | OPRIAN PRODUCTION SRL |
| CUI | 36910651 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000035035 |
| EUID | ROONRC.J3/35/2017 |
| CAEN | 1429 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-01-12 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OPRIAN ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127 721 | 248 | 53 200 | 504 | 87 237 | 34 541 | 2 |
| 2024 | 97 374 | 3 430 | 31 082 | 504 | 64 871 | 34 293 | 0 |
| 2023 | 117 000 | 1 627 | 23 194 | 504 | 53 553 | 30 863 | 3 |
| 2022 | 130 787 | 32 779 | 24 063 | 504 | 52 796 | 29 237 | 4 |
| 2021 | 102 024 | 18 005 | 36 276 | 504 | 32 229 | -3 543 | 4 |
| 2020 | 84 155 | 4 755 | 55 565 | 504 | 33 514 | -21 547 | 4 |
| 2019 | 113 087 | 644 | 56 900 | 504 | 30 043 | -26 353 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “OPRIAN PRODUCTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1429 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 1429: Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 117 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VETEX FARM SRL – locul 113, 11,51 mil. lei, Botoşani
- STYLING MEG ALESSA BRIAN S.R.L. – locul 113, 5,61 mil. lei, Teleorman
- SILRAM PREST SRL – locul 113, 4,97 mil. lei, Bacău
- BEAUTIFUL - AGRO - FARM SRL – locul 113, 1,91 mil. lei, Suceava
- MATINA CONCEPT DESIGN S.R.L. – locul 113, 775.131 lei, Cluj
- AGRO LAIG PROD SERV SRL – locul 113, 574.262 lei, Argeş
- COMAN MIVLAD SRL – locul 113, 233.886 lei, Argeş
- ATELIERUL DE CREAŢIE EVA-MARIA S.R.L. – locul 113, 147.497 lei, Giurgiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „OPRIAN PRODUCTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „OPRIAN PRODUCTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „OPRIAN PRODUCTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 504 |
| Active circulante | 64.871 |
| Stocuri | 63.375 |
| Creante | 215 |
| Disponibilitati | 1.281 |
| Datorii | 31.082 |
| Capitaluri proprii | 34.293 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 97.374 |
| Venituri totale | 105.326 |
| Cheltuieli totale | 100.923 |
| Profit brut | 4.403 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 504 |
| Active circulante | 53.553 |
| Stocuri | 52.317 |
| Creante | 215 |
| Disponibilitati | 1.021 |
| Datorii | 23.194 |
| Capitaluri proprii | 30.863 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 117.000 |
| Venituri totale | 119.733 |
| Cheltuieli totale | 116.936 |
| Profit brut | 2.797 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 504 |
| Active circulante | 52.796 |
| Stocuri | 46.654 |
| Creante | 3.245 |
| Disponibilitati | 2.897 |
| Datorii | 24.063 |
| Capitaluri proprii | 29.237 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 130.787 |
| Venituri totale | 147.392 |
| Cheltuieli totale | 113.305 |
| Profit brut | 34.087 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.779 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 504 |
| Active circulante | 32.229 |
| Stocuri | 30.165 |
| Creante | 1.745 |
| Disponibilitati | 319 |
| Datorii | 36.276 |
| Capitaluri proprii | -3.543 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 102.024 |
| Venituri totale | 100.895 |
| Cheltuieli totale | 81.870 |
| Profit brut | 19.025 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.005 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 504 |
| Active circulante | 33.514 |
| Stocuri | 29.668 |
| Creante | 1.025 |
| Disponibilitati | 2.821 |
| Datorii | 55.565 |
| Capitaluri proprii | -21.547 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 84.155 |
| Venituri totale | 85.084 |
| Cheltuieli totale | 79.488 |
| Profit brut | 5.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.755 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 504 |
| Active circulante | 30.043 |
| Stocuri | 28.362 |
| Creante | 1.025 |
| Disponibilitati | 656 |
| Datorii | 56.900 |
| Capitaluri proprii | -26.353 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 113.087 |
| Venituri totale | 111.184 |
| Cheltuieli totale | 109.410 |
| Profit brut | 1.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 504 |
| Active circulante | 24.288 |
| Stocuri | 22.034 |
| Creante | 215 |
| Disponibilitati | 2.039 |
| Datorii | 55.797 |
| Capitaluri proprii | -31.005 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 94.347 |
| Venituri totale | 107.038 |
| Cheltuieli totale | 110.103 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.065 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.008 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 504 |
| Active circulante | 11.133 |
| Stocuri | 8.016 |
| Creante | 2.412 |
| Disponibilitati | 705 |
| Datorii | 38.634 |
| Capitaluri proprii | -26.997 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 59.684 |
| Venituri totale | 63.273 |
| Cheltuieli totale | 89.873 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.600 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 27.197 |