PROTMUN SSM SRL – CUI 18123367
Pe scurt
PROTMUN SSM SRL are CUI 18123367, număr de înregistrare J2005001996039 și sediul în Municipiul Piteşti, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 102.790 lei, un profit net de 39.114 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PROTMUN SSM SRL |
| CUI | 18123367 |
| Nr. Reg. Com. | J2005001996039 |
| EUID | ROONRC.J2005001996039 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-11-11 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPESCU DOINA-ANCA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 102 790 | 39 114 | 81 973 | 3 820 | 117 890 | 43 950 | 1 |
| 2024 | 100 180 | 47 320 | 21 501 | 0 | 90 860 | 74 836 | 1 |
| 2023 | 104 880 | 58 578 | 24 593 | 0 | 88 302 | 70 450 | 1 |
| 2022 | 103 985 | 79 128 | 26 481 | 0 | 102 247 | 83 772 | 1 |
| 2021 | 106 225 | 82 001 | 69 800 | 0 | 147 174 | 86 644 | 1 |
| 2020 | 84 850 | 61 335 | 8 821 | 0 | 64 230 | 65 943 | 1 |
| 2019 | 98 057 | 68 291 | 1 948 | 0 | 62 958 | 72 808 | 1 |
| 2018 | 95 709 | 71 656 | 5 323 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 95 302 | 67 851 | 2 794 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises102 790 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROTMUN SSM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1433 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ACOTIMES IND S.R.L. – locul 1429, 103.140 lei, Hunedoara
- ELCANA EXPERT SRL – locul 1430, 103.050 lei, Alba
- PROFESIONAL ROM SERVICE SRL – locul 1431, 102.983 lei, Iaşi
- VANRAL COM SRL – locul 1432, 102.960 lei, Gorj
- MTI CONS S.R.L. – locul 1434, 102.715 lei, Bucureşti
- BANDI SERV SRL – locul 1435, 102.450 lei, Braşov
- DEVITAS TEH S.R.L. – locul 1436, 102.333 lei, Dolj
- KOSPHYS AKRIVIS S.R.L. – locul 1437, 102.128 lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROTMUN SSM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROTMUN SSM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROTMUN SSM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 90.860 |
| Stocuri | 257 |
| Creante | 19.209 |
| Disponibilitati | 71.394 |
| Cheltuieli in avans | 5.477 |
| Datorii | 21.501 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 74.836 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 100.180 |
| Venituri totale | 100.180 |
| Cheltuieli totale | 52.008 |
| Profit brut | 48.172 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 88.302 |
| Stocuri | 126 |
| Creante | 29.459 |
| Disponibilitati | 58.717 |
| Cheltuieli in avans | 6.741 |
| Datorii | 24.593 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 70.450 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 104.880 |
| Venituri totale | 104.880 |
| Cheltuieli totale | 45.410 |
| Profit brut | 59.470 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.578 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 102.247 |
| Stocuri | 58 |
| Creante | 26.427 |
| Disponibilitati | 75.762 |
| Cheltuieli in avans | 8.006 |
| Datorii | 26.481 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 83.772 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 103.985 |
| Venituri totale | 104.090 |
| Cheltuieli totale | 22.058 |
| Profit brut | 82.032 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 79.128 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 147.174 |
| Stocuri | 106 |
| Creante | 25.829 |
| Disponibilitati | 121.239 |
| Cheltuieli in avans | 9.270 |
| Datorii | 69.800 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 86.644 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 106.225 |
| Venituri totale | 106.227 |
| Cheltuieli totale | 21.384 |
| Profit brut | 84.843 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 82.001 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 64.230 |
| Stocuri | 95 |
| Creante | 24.777 |
| Disponibilitati | 39.358 |
| Cheltuieli in avans | 10.534 |
| Datorii | 8.821 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 65.943 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 84.850 |
| Venituri totale | 84.850 |
| Cheltuieli totale | 21.144 |
| Profit brut | 63.706 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.335 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 62.958 |
| Stocuri | 63 |
| Creante | 23.997 |
| Disponibilitati | 38.898 |
| Cheltuieli in avans | 11.798 |
| Datorii | 1.948 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 72.808 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 98.057 |
| Venituri totale | 98.057 |
| Cheltuieli totale | 26.824 |
| Profit brut | 71.233 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.291 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 68.378 |
| Stocuri | 21 |
| Creante | 24.728 |
| Disponibilitati | 43.629 |
| Cheltuieli in avans | 13.062 |
| Datorii | 5.323 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 76.117 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 95.709 |
| Venituri totale | 95.714 |
| Cheltuieli totale | 21.186 |
| Profit brut | 74.528 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 71.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 60.730 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 21.100 |
| Disponibilitati | 39.630 |
| Cheltuieli in avans | 14.326 |
| Datorii | 2.794 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 72.262 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 95.302 |
| Venituri totale | 95.302 |
| Cheltuieli totale | 24.592 |
| Profit brut | 70.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 67.851 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 674 |
| Active circulante | 44.224 |
| Stocuri | 10 |
| Creante | 20.680 |
| Disponibilitati | 23.534 |
| Cheltuieli in avans | 15.590 |
| Datorii | 4.478 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 56.010 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 77.909 |
| Venituri totale | 77.909 |
| Cheltuieli totale | 23.915 |
| Profit brut | 53.994 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 51.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |