DEVITAS TEH S.R.L. – CUI 39437923
Pe scurt
DEVITAS TEH S.R.L. are CUI 39437923, număr de înregistrare J16/1275/2018 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 102.333 lei, o pierdere netă de 45.195 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DEVITAS TEH S.R.L. |
| CUI | 39437923 |
| Nr. Reg. Com. | J16/1275/2018 |
| EUID | ROONRC.J2018001275167 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-06-04 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PASCU ALEXANDRU-CĂTĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 102 333 | -45 195 | 231 368 | 240 925 | 26 311 | 36 187 | 1 |
| 2024 | 35 819 | 94 725 | 555 567 | 300 806 | 412 589 | 159 159 | 1 |
| 2023 | 579 144 | 197 992 | 181 870 | 263 114 | 130 281 | 218 173 | 1 |
| 2022 | 621 976 | 134 099 | 367 431 | 409 177 | 93 968 | 144 557 | 2 |
| 2021 | 341 095 | 203 392 | 462 959 | 548 519 | 187 949 | 273 509 | 1 |
| 2020 | 418 332 | 360 527 | 27 978 | 3 571 | 515 576 | 491 169 | 1 |
| 2019 | 646 065 | 548 124 | 42 925 | 0 | 594 620 | 551 695 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises102 333 lei
186%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DEVITAS TEH S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1436 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VANRAL COM SRL – locul 1432, 102.960 lei, Gorj
- PROTMUN SSM SRL – locul 1433, 102.790 lei, Argeş
- MTI CONS S.R.L. – locul 1434, 102.715 lei, Bucureşti
- BANDI SERV SRL – locul 1435, 102.450 lei, Braşov
- KOSPHYS AKRIVIS S.R.L. – locul 1437, 102.128 lei, Dolj
- CONCIA SIB SRL – locul 1438, 102.104 lei, Sibiu
- EUROACTIV CONSULT SRL – locul 1439, 101.855 lei, Maramureş
- SAFETY HEALTH SRL – locul 1440, 101.615 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DEVITAS TEH S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DEVITAS TEH S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DEVITAS TEH S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 300.806 |
| Active circulante | 412.589 |
| Creante | 63.628 |
| Disponibilitati | 348.961 |
| Cheltuieli in avans | 1.331 |
| Datorii | 555.567 |
| Capitaluri proprii | 159.159 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 35.819 |
| Venituri totale | 442.760 |
| Cheltuieli totale | 339.143 |
| Profit brut | 103.617 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 94.725 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 263.114 |
| Active circulante | 130.281 |
| Creante | 61.294 |
| Disponibilitati | 68.987 |
| Cheltuieli in avans | 6.648 |
| Datorii | 181.870 |
| Capitaluri proprii | 218.173 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 579.144 |
| Venituri totale | 579.186 |
| Cheltuieli totale | 376.098 |
| Profit brut | 203.088 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 197.992 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 409.177 |
| Active circulante | 93.968 |
| Creante | 9.334 |
| Disponibilitati | 84.634 |
| Cheltuieli in avans | 8.843 |
| Datorii | 367.431 |
| Capitaluri proprii | 144.557 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 621.976 |
| Venituri totale | 626.163 |
| Cheltuieli totale | 485.928 |
| Profit brut | 140.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.099 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 548.519 |
| Active circulante | 187.949 |
| Stocuri | 536 |
| Creante | 85.856 |
| Disponibilitati | 101.557 |
| Datorii | 462.959 |
| Capitaluri proprii | 273.509 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 341.095 |
| Venituri totale | 538.683 |
| Cheltuieli totale | 329.904 |
| Profit brut | 208.779 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 203.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.571 |
| Active circulante | 515.576 |
| Stocuri | 17.000 |
| Creante | 102.089 |
| Disponibilitati | 396.487 |
| Datorii | 27.978 |
| Capitaluri proprii | 491.169 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 418.332 |
| Venituri totale | 418.344 |
| Cheltuieli totale | 53.721 |
| Profit brut | 364.623 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 360.527 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 594.620 |
| Stocuri | 17.000 |
| Creante | 351.859 |
| Disponibilitati | 225.761 |
| Datorii | 42.925 |
| Capitaluri proprii | 551.695 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 646.065 |
| Venituri totale | 646.072 |
| Cheltuieli totale | 89.837 |
| Profit brut | 556.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 548.124 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 58.037 |
| Creante | 22.000 |
| Disponibilitati | 36.037 |
| Datorii | 1.834 |
| Capitaluri proprii | 56.203 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 68.000 |
| Venituri totale | 68.001 |
| Cheltuieli totale | 11.318 |
| Profit brut | 56.683 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.003 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |