PRODCAR SRL – CUI 5777653
Pe scurt
PRODCAR SRL are CUI 5777653, număr de înregistrare J1994000851045 și sediul în Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 122.696 lei, un profit net de 1.653 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PRODCAR SRL |
| CUI | 5777653 |
| Nr. Reg. Com. | J1994000851045 |
| EUID | ROONRC.J1994000851045 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-05-24 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANDRIOAIA ANCA | - | România |
| BALAN F. DIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122 696 | 1 653 | 368 298 | 1 337 683 | 489 981 | 1 459 366 | 1 |
| 2024 | 199 012 | 7 150 | 165 519 | 1 214 984 | 408 249 | 1 457 714 | 1 |
| 2023 | 239 466 | 13 248 | 156 942 | 1 232 400 | 375 106 | 1 450 564 | 1 |
| 2022 | 411 800 | 69 657 | 270 957 | 1 235 628 | 472 644 | 1 437 315 | 1 |
| 2021 | 394 788 | 76 444 | 155 600 | 1 201 852 | 527 121 | 1 573 373 | 2 |
| 2020 | 192 920 | -59 099 | 191 559 | 1 231 288 | 554 116 | 1 593 845 | 2 |
| 2019 | 472 853 | 291 621 | 193 179 | 1 295 770 | 580 710 | 1 683 301 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises122 696 lei
-38%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRODCAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 3053 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LA FRAISE SRL – locul 3049, 123.963 lei, Vrancea
- FERMA FELICICA SRL – locul 3050, 123.206 lei, Braşov
- MIDOREX CONSULTING SRL – locul 3051, 123.000 lei, Galaţi
- PMG SOLUTIONS GROUP S.R.L. – locul 3052, 122.842 lei, Bucureşti
- VERA CAUSA SRL – locul 3054, 122.638 lei, Arad
- CONTINENTAL INVESTMENT & TOURISM SRL – locul 3055, 122.377 lei, Ilfov
- PROMEDIC CONSULTING S.R.L. – locul 3056, 122.182 lei, Bucureşti
- SIM CONSULT SRL – locul 3057, 122.172 lei, Neamţ
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRODCAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRODCAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRODCAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.214.984 |
| Active circulante | 408.249 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 398.063 |
| Disponibilitati | 10.186 |
| Datorii | 165.519 |
| Capitaluri proprii | 1.457.714 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 199.012 |
| Venituri totale | 249.014 |
| Cheltuieli totale | 240.015 |
| Profit brut | 8.999 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.232.400 |
| Active circulante | 375.106 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 369.387 |
| Disponibilitati | 5.719 |
| Datorii | 156.942 |
| Capitaluri proprii | 1.450.564 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 239.466 |
| Venituri totale | 252.021 |
| Cheltuieli totale | 236.530 |
| Profit brut | 15.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.248 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.235.628 |
| Active circulante | 472.644 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 146.217 |
| Disponibilitati | 326.427 |
| Datorii | 270.957 |
| Capitaluri proprii | 1.437.315 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 411.800 |
| Venituri totale | 427.284 |
| Cheltuieli totale | 353.435 |
| Profit brut | 73.849 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.201.852 |
| Active circulante | 527.121 |
| Creante | 424.892 |
| Disponibilitati | 102.229 |
| Datorii | 155.600 |
| Capitaluri proprii | 1.573.373 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 394.788 |
| Venituri totale | 394.827 |
| Cheltuieli totale | 314.867 |
| Profit brut | 79.960 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.231.288 |
| Active circulante | 554.116 |
| Creante | 479.796 |
| Disponibilitati | 74.320 |
| Datorii | 191.559 |
| Capitaluri proprii | 1.593.845 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 192.920 |
| Venituri totale | 211.049 |
| Cheltuieli totale | 268.039 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 56.990 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 59.099 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.295.770 |
| Active circulante | 580.710 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 560.397 |
| Disponibilitati | 20.313 |
| Datorii | 193.179 |
| Capitaluri proprii | 1.683.301 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 472.853 |
| Venituri totale | 509.965 |
| Cheltuieli totale | 209.825 |
| Profit brut | 300.140 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 291.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.304.604 |
| Active circulante | 223.560 |
| Stocuri | 38 |
| Creante | 180.044 |
| Disponibilitati | 43.478 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 128.060 |
| Capitaluri proprii | 1.400.104 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 239.447 |
| Venituri totale | 244.667 |
| Cheltuieli totale | 176.683 |
| Profit brut | 67.984 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.350.020 |
| Active circulante | 210.598 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 193.894 |
| Disponibilitati | 16.704 |
| Cheltuieli in avans | 4.021 |
| Datorii | 221.158 |
| Capitaluri proprii | 1.343.481 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 330.722 |
| Venituri totale | 346.165 |
| Cheltuieli totale | 258.085 |
| Profit brut | 88.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.633 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.324.268 |
| Active circulante | 196.301 |
| Stocuri | 33.441 |
| Creante | 155.068 |
| Disponibilitati | 7.792 |
| Cheltuieli in avans | 4.021 |
| Datorii | 254.742 |
| Capitaluri proprii | 1.269.848 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 345.671 |
| Venituri totale | 401.480 |
| Cheltuieli totale | 397.469 |
| Profit brut | 4.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.241 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-21 04:45:25 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-21 04:45:26 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-21 04:45:25 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-21 04:45:25 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-21 04:45:25 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-21 04:45:25 |