LA FRAISE SRL – CUI 36985883
Pe scurt
LA FRAISE SRL are CUI 36985883, număr de înregistrare J2017000054395 și sediul în Municipiul Focşani, județul Vrancea. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 123.963 lei, un profit net de 4.235 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LA FRAISE SRL |
| CUI | 36985883 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000054395 |
| EUID | ROONRC.J39/54/2017 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-02-06 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PRUTEANU SIMONA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123 963 | 4 235 | 15 216 | 0 | 45 460 | 30 244 | 1 |
| 2024 | 158 701 | 9 281 | 38 099 | 175 | 81 641 | 43 717 | 1 |
| 2023 | 136 565 | 29 397 | 4 379 | 1 229 | 57 039 | 53 889 | 1 |
| 2022 | 147 093 | 47 857 | 66 654 | 2 283 | 112 084 | 47 713 | 1 |
| 2021 | 113 500 | 7 355 | 4 846 | 3 337 | 51 747 | 50 238 | 1 |
| 2020 | 115 114 | 951 | 3 917 | 6 820 | 45 290 | 48 193 | 2 |
| 2019 | 128 862 | 576 | 11 187 | 9 174 | 49 109 | 47 242 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises123 963 lei
-22%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LA FRAISE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vrancea , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 3049 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PLANIVA SOLUTIONS S.R.L. – locul 3045, 124.311 lei, Prahova
- REAL MANAGEMENT EXPERTISE SRL – locul 3046, 124.283 lei, Maramureş
- ABF CONSULTING S.R.L. – locul 3047, 124.200 lei, Timiş
- FX TRADING & CONSULTING SRL – locul 3048, 123.982 lei, Bacău
- FERMA FELICICA SRL – locul 3050, 123.206 lei, Braşov
- MIDOREX CONSULTING SRL – locul 3051, 123.000 lei, Galaţi
- PMG SOLUTIONS GROUP S.R.L. – locul 3052, 122.842 lei, Bucureşti
- PRODCAR SRL – locul 3053, 122.696 lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LA FRAISE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LA FRAISE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LA FRAISE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 175 |
| Active circulante | 81.641 |
| Stocuri | 18.046 |
| Creante | 29.740 |
| Disponibilitati | 33.855 |
| Datorii | 38.099 |
| Capitaluri proprii | 43.717 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 158.701 |
| Venituri totale | 158.735 |
| Cheltuieli totale | 148.057 |
| Profit brut | 10.678 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.281 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.229 |
| Active circulante | 57.039 |
| Stocuri | 15.394 |
| Creante | 2.078 |
| Disponibilitati | 39.567 |
| Datorii | 4.379 |
| Capitaluri proprii | 53.889 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 136.565 |
| Venituri totale | 136.694 |
| Cheltuieli totale | 106.095 |
| Profit brut | 30.599 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.283 |
| Active circulante | 112.084 |
| Stocuri | 13.736 |
| Creante | 25.821 |
| Disponibilitati | 72.527 |
| Datorii | 66.654 |
| Capitaluri proprii | 47.713 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 147.093 |
| Venituri totale | 148.053 |
| Cheltuieli totale | 98.746 |
| Profit brut | 49.307 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.857 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.337 |
| Active circulante | 51.747 |
| Stocuri | 11.025 |
| Creante | 1.613 |
| Disponibilitati | 39.109 |
| Datorii | 4.846 |
| Capitaluri proprii | 50.238 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 113.500 |
| Venituri totale | 112.106 |
| Cheltuieli totale | 104.369 |
| Profit brut | 7.737 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.355 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.820 |
| Active circulante | 45.290 |
| Stocuri | 25.224 |
| Creante | 1.889 |
| Disponibilitati | 18.177 |
| Datorii | 3.917 |
| Capitaluri proprii | 48.193 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 115.114 |
| Venituri totale | 127.563 |
| Cheltuieli totale | 125.846 |
| Profit brut | 1.717 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 9.174 |
| Active circulante | 49.109 |
| Stocuri | 19.310 |
| Creante | 2.009 |
| Disponibilitati | 27.790 |
| Cheltuieli in avans | 146 |
| Datorii | 11.187 |
| Capitaluri proprii | 47.242 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 128.862 |
| Venituri totale | 128.907 |
| Cheltuieli totale | 127.199 |
| Profit brut | 1.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 576 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 12.350 |
| Active circulante | 107.204 |
| Stocuri | 17.819 |
| Creante | 2.098 |
| Disponibilitati | 87.287 |
| Cheltuieli in avans | 117 |
| Datorii | 11.088 |
| Capitaluri proprii | 108.583 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 133.212 |
| Venituri totale | 133.259 |
| Cheltuieli totale | 113.443 |
| Profit brut | 19.816 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.483 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 11.928 |
| Active circulante | 101.149 |
| Stocuri | 3.694 |
| Creante | 1.600 |
| Disponibilitati | 95.855 |
| Cheltuieli in avans | 117 |
| Datorii | 3.094 |
| Capitaluri proprii | 110.100 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 191.360 |
| Venituri totale | 191.922 |
| Cheltuieli totale | 80.107 |
| Profit brut | 111.815 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 109.900 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |