PRO TEC SECURITY SYSTEM S.R.L. – CUI 40542647
Pe scurt
PRO TEC SECURITY SYSTEM S.R.L. are CUI 40542647, număr de înregistrare J24/350/2019 și sediul în Municipiul Baia Mare, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 8020 – Activități de servicii privind sistemele de securizare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 680.581 lei, un profit net de 17.485 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PRO TEC SECURITY SYSTEM S.R.L. |
| CUI | 40542647 |
| Nr. Reg. Com. | J24/350/2019 |
| EUID | ROONRC.J24/350/2019 |
| CAEN | 8020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-01-31 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ILIEŞ FLORIN-MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 680 581 | 17 485 | 374 970 | 387 487 | 291 245 | 303 762 | 3 |
| 2024 | 662 811 | 14 976 | 228 976 | 253 287 | 261 966 | 286 277 | 2 |
| 2023 | 614 699 | 5 678 | 362 547 | 129 226 | 526 276 | 296 958 | 3 |
| 2022 | 962 682 | 87 322 | 551 974 | 204 251 | 638 831 | 291 280 | 3 |
| 2021 | 1 086 941 | 149 844 | 524 327 | 242 021 | 486 159 | 203 957 | 3 |
| 2020 | 244 672 | 6 962 | 131 601 | 47 702 | 137 784 | 54 114 | 2 |
| 2019 | 337 631 | 46 952 | 73 156 | 36 899 | 83 145 | 47 152 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRO TEC SECURITY SYSTEM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4321: Activități de servicii privind sistemele de securizare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2547 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MASATI SRL – locul 2543, 684.713 lei, Bihor
- ROMPV GROUP OLTENIA S.R.L. – locul 2543, 462.335 lei, Dolj
- ECO FUSION DEVELOPMENT S.R.L. – locul 2544, 682.275 lei, Braşov
- ECHIPA DE SERVICE CENTRALE SRL – locul 2544, 462.220 lei, Iaşi
- ADI & BEN SOLUTIONS S.R.L. – locul 2545, 680.759 lei, Ilfov
- INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L. – locul 2545, 461.938 lei, Iaşi
- POWER SOLUTIONS SRL – locul 2546, 680.615 lei, Sibiu
- ELECTRO SMART LIGHT S.R.L. – locul 2546, 461.648 lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRO TEC SECURITY SYSTEM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRO TEC SECURITY SYSTEM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRO TEC SECURITY SYSTEM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 253.287 |
| Active circulante | 261.966 |
| Stocuri | 35.000 |
| Creante | 219.904 |
| Disponibilitati | 7.062 |
| Datorii | 228.976 |
| Capitaluri proprii | 286.277 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 662.811 |
| Venituri totale | 662.811 |
| Cheltuieli totale | 630.171 |
| Profit brut | 32.640 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.976 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 129.226 |
| Active circulante | 526.276 |
| Stocuri | 43.329 |
| Creante | 226.467 |
| Disponibilitati | 256.480 |
| Cheltuieli in avans | 4.003 |
| Datorii | 362.547 |
| Capitaluri proprii | 296.958 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 614.699 |
| Venituri totale | 649.853 |
| Cheltuieli totale | 638.950 |
| Profit brut | 10.903 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.678 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 204.251 |
| Active circulante | 638.831 |
| Stocuri | 12.919 |
| Creante | 609.238 |
| Disponibilitati | 16.674 |
| Cheltuieli in avans | 172 |
| Datorii | 551.974 |
| Capitaluri proprii | 291.280 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 962.682 |
| Venituri totale | 1.050.007 |
| Cheltuieli totale | 954.004 |
| Profit brut | 96.003 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87.322 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 242.021 |
| Active circulante | 486.159 |
| Stocuri | 54.457 |
| Creante | 341.803 |
| Disponibilitati | 89.899 |
| Cheltuieli in avans | 104 |
| Datorii | 524.327 |
| Capitaluri proprii | 203.957 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.086.941 |
| Venituri totale | 1.087.806 |
| Cheltuieli totale | 928.064 |
| Profit brut | 159.742 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 149.844 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 47.702 |
| Active circulante | 137.784 |
| Stocuri | 124.273 |
| Creante | 12.822 |
| Disponibilitati | 689 |
| Cheltuieli in avans | 229 |
| Datorii | 131.601 |
| Capitaluri proprii | 54.114 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 244.672 |
| Venituri totale | 244.673 |
| Cheltuieli totale | 235.469 |
| Profit brut | 9.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.962 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 36.899 |
| Active circulante | 83.145 |
| Creante | 44.148 |
| Disponibilitati | 38.997 |
| Cheltuieli in avans | 264 |
| Datorii | 73.156 |
| Capitaluri proprii | 47.152 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 337.631 |
| Venituri totale | 337.631 |
| Cheltuieli totale | 287.303 |
| Profit brut | 50.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.952 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |