INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L. – CUI 42540685
Pe scurt
INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L. are CUI 42540685, număr de înregistrare J2020001088229 și sediul în Sat Pârcovaci, Oraş Hârlău, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 461.938 lei, un profit net de 13.333 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L. |
| CUI | 42540685 |
| Nr. Reg. Com. | J2020001088229 |
| EUID | ROONRC.J2020001088229 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-05-26 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CEUCĂ CONSTANTIN-CIPRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 461 938 | 13 333 | 237 438 | 46 618 | 201 937 | 13 573 | 2 |
| 2024 | 835 626 | 36 173 | 107 950 | 33 180 | 321 725 | 246 955 | 5 |
| 2023 | 841 402 | 400 435 | 81 164 | 34 915 | 447 008 | 400 759 | 6 |
| 2022 | 409 526 | 272 989 | 16 922 | 0 | 290 249 | 273 327 | 2 |
| 2021 | 0 | -447 | 600 | 0 | 49 838 | 49 238 | 0 |
| 2020 | 52 020 | 49 485 | 836 | 218 | 50 303 | 49 685 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2545 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- KOLBY LAND S.R.L. – locul 2541, 685.590 lei, Botoşani
- EDILPRO TEREXPERT S.R.L. – locul 2541, 462.830 lei, Galaţi
- COMPATIBIL COMPUTERS SRL – locul 2542, 685.342 lei, Prahova
- VEXONCALC AIR&HYDRONICS S.R.L. – locul 2542, 462.814 lei, Harghita
- MASATI SRL – locul 2543, 684.713 lei, Bihor
- ROMPV GROUP OLTENIA S.R.L. – locul 2543, 462.335 lei, Dolj
- ECO FUSION DEVELOPMENT S.R.L. – locul 2544, 682.275 lei, Braşov
- ECHIPA DE SERVICE CENTRALE SRL – locul 2544, 462.220 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 33.180 |
| Active circulante | 321.725 |
| Stocuri | 22.248 |
| Creante | 292.459 |
| Disponibilitati | 7.018 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 107.950 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 246.955 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 835.626 |
| Venituri totale | 835.626 |
| Cheltuieli totale | 782.009 |
| Profit brut | 53.617 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.173 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 34.915 |
| Active circulante | 447.008 |
| Stocuri | 12.032 |
| Creante | 412.569 |
| Disponibilitati | 22.407 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 81.164 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 400.759 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 841.402 |
| Venituri totale | 841.402 |
| Cheltuieli totale | 432.721 |
| Profit brut | 408.681 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 400.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 290.249 |
| Stocuri | 5.107 |
| Creante | 91.195 |
| Disponibilitati | 193.947 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 16.922 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 273.327 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 409.526 |
| Venituri totale | 409.526 |
| Cheltuieli totale | 132.442 |
| Profit brut | 277.084 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 272.989 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 49.838 |
| Disponibilitati | 49.838 |
| Datorii | 600 |
| Capitaluri proprii | 49.238 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 447 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 447 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 447 |
| Active imobilizate | 218 |
| Active circulante | 50.303 |
| Disponibilitati | 50.303 |
| Datorii | 836 |
| Capitaluri proprii | 49.685 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 52.020 |
| Venituri totale | 52.020 |
| Cheltuieli totale | 1.107 |
| Profit brut | 50.913 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.485 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |