PRIMO PROD SRL – CUI 3739440
Pe scurt
PRIMO PROD SRL are CUI 3739440, număr de înregistrare J1993005256408 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 70.184.715 lei, un profit net de 16.309.004 lei și un număr mediu de 119 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PRIMO PROD SRL |
| CUI | 3739440 |
| Nr. Reg. Com. | J1993005256408 |
| EUID | ROONRC.J1993005256408 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-02-22 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TRIFU MONICA MĂDĂLINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70 184 715 | 16 309 004 | 58 766 057 | 44 966 047 | 34 366 793 | 20 566 783 | 119 |
| 2024 | 82 903 220 | 22 104 654 | 49 969 444 | 44 199 960 | 32 131 916 | 26 362 432 | 129 |
| 2023 | 89 488 417 | 29 283 611 | 33 264 501 | 36 327 110 | 30 478 780 | 33 541 389 | 0 |
| 2022 | 77 207 263 | 19 527 404 | 28 694 617 | 27 750 964 | 24 728 835 | 23 785 182 | 142 |
| 2021 | 60 341 832 | 18 034 872 | 43 647 404 | 19 904 256 | 46 035 798 | 22 292 650 | 136 |
| 2020 | 59 300 906 | 18 711 070 | 24 137 125 | 20 474 463 | 26 631 510 | 22 968 848 | 140 |
| 2019 | 58 432 256 | 18 404 385 | 21 898 015 | 20 948 338 | 23 852 663 | 22 902 986 | 138 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises70 184 715 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRIMO PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (10), poziții apropiate de locul 19 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GOODIES MEAT PRODUCTION SRL – locul 15, 232,93 mil. lei, Prahova
- TRANSEURO SRL – locul 15, 159,52 mil. lei, Alba
- TELETEXT SRL – locul 15, 112,21 mil. lei, Ialomiţa
- R & B COM SRL – locul 15, 84,46 mil. lei, Maramureş
- AGROMAR SRL – locul 15, 82,28 mil. lei, Ilfov
- KALIZEA BOROMIR S.A. – locul 15, 76,74 mil. lei, Ialomiţa
- CIBIBON SRL – locul 15, 74,29 mil. lei, Neamţ
- C&C FOOD PACKAGING SRL – locul 15, 61,67 mil. lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRIMO PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRIMO PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRIMO PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.199.960 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.131.916 |
| Stocuri | 5.813.875 |
| Creante | 24.026.146 |
| Casa si conturi la banci | 542.629 |
| DATORII | 49.969.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.362.432 |
| Capital subscris varsat | 1.665.030 |
| Cifra de afaceri neta | 82.903.220 |
| VENITURI TOTALE | 83.527.604 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.387.715 |
| Profitul brut | 26.139.889 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 22.104.654 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 129 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.327.110 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.478.780 |
| Stocuri | 5.782.169 |
| Creante | 10.300.428 |
| Casa si conturi la banci | 12.821.027 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 33.264.501 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.541.389 |
| Capital subscris varsat | 1.665.030 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 89.488.417 |
| VENITURI TOTALE | 90.920.772 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.273.906 |
| Profitul brut | 34.646.866 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 29.283.611 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.750.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.728.835 |
| Stocuri | 3.741.545 |
| Creante | 7.605.388 |
| Casa si conturi la banci | 8.706.992 |
| DATORII | 28.694.617 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.785.182 |
| Capital subscris varsat | 1.665.030 |
| Cifra de afaceri neta | 77.207.263 |
| VENITURI TOTALE | 78.294.378 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.232.841 |
| Profitul brut | 23.061.537 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.527.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.904.256 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.035.798 |
| Stocuri | 2.165.112 |
| Creante | 15.031.686 |
| Casa si conturi la banci | 24.706.210 |
| DATORII | 43.647.404 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.292.650 |
| Capital subscris varsat | 1.665.030 |
| Cifra de afaceri neta | 60.341.832 |
| VENITURI TOTALE | 62.643.694 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.335.422 |
| Profitul brut | 21.308.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.034.872 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.474.463 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.631.510 |
| Stocuri | 1.471.541 |
| Creante | 3.909.912 |
| Casa si conturi la banci | 17.427.160 |
| DATORII | 24.137.125 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.968.848 |
| Capital subscris varsat | 1.665.030 |
| Cifra de afaceri neta | 59.300.906 |
| VENITURI TOTALE | 60.965.947 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.067.662 |
| Profitul brut | 21.898.285 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.711.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 140 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.948.338 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.852.663 |
| Stocuri | 1.657.913 |
| Creante | 4.081.738 |
| Casa si conturi la banci | 13.328.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 21.898.015 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.902.986 |
| Capital subscris varsat | 1.665.030 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 58.432.256 |
| VENITURI TOTALE | 59.428.061 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.610.648 |
| Profitul brut | 21.817.413 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.404.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 138 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.026.914 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.434.873 |
| Stocuri | 1.428.490 |
| Creante | 4.390.907 |
| Casa si conturi la banci | 14.182.461 |
| DATORII | 15.257.071 |
| VENITURI IN AVANS | 36.082 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.168.634 |
| Capital subscris varsat | 1.665.030 |
| Cifra de afaceri neta | 58.858.591 |
| VENITURI TOTALE | 59.513.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.902.141 |
| Profitul brut | 21.611.765 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.248.149 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 143 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.280.496 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.111.773 |
| Stocuri | 1.284.148 |
| Creante | 4.488.096 |
| Casa si conturi la banci | 14.368.318 |
| DATORII | 13.090.279 |
| VENITURI IN AVANS | 221.621 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.080.369 |
| Capital subscris varsat | 1.665.030 |
| Cifra de afaceri neta | 56.520.077 |
| VENITURI TOTALE | 57.309.800 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.487.312 |
| Profitul brut | 20.822.488 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.642.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.967.936 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.786.005 |
| Stocuri | 1.282.500 |
| Creante | 5.158.051 |
| Casa si conturi la banci | 12.291.356 |
| DATORII | 9.985.017 |
| VENITURI IN AVANS | 412.831 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.356.093 |
| Capital subscris varsat | 1.665.030 |
| Cifra de afaceri neta | 51.856.091 |
| VENITURI TOTALE | 52.252.427 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.872.647 |
| Profitul brut | 18.379.780 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.578.675 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |